GBP در قیمت مسکن بریتانیا و ریسک گریزی جهانی کاهش می یابد


پوند استرلینگ نکات صحبت کردن

  • واکنش چین به پلوسی/توجه تایوان!
  • رشد قیمت مسکن در بریتانیا برآوردها را نادیده می گیرد.

GBP/USD پیشینه اساسی

را پوند روز سه شنبه پس از شروع هفته نسبتاً “خطرناک” کاهش یافت. نشست آسیایی نگرانی‌هایی را در مورد واکنش چین به سفر نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به تایوان ایجاد کرد، زیرا چین و رئیس‌جمهور شی پینگ امید زیادی به اتحاد دو کشور دارد. اگر این وضعیت تشدید شود، همانطور که سرمایه گذاران به دنبال آن هستند، می توانیم شاهد کاهش بیشتر پوند در برابر دلار باشیم ایمنی. مشخصات و واکنش متعاقب آن از این بازدید می تواند بینش های کلیدی در مورد ذهنیت کشورهای درگیر در مورد بازار جهانی به ما بدهد. اقدام قیمت.

قیمت مسکن بریتانیا پیش‌بینی‌های مربوط به داده‌های سالانه و مادری را از دست داده است که ممکن است به دلیل افزایش فشار بر مصرف‌کننده از تقاضای بیشتر برای ملک اشاره کند. نرخ بهره. با این حال، آمار کلی نشان‌دهنده افزایش جزئی در رشد قیمت مسکن است، اما انتشارات آتی می‌تواند تأثیر فیلتر اعتماد مصرف‌کننده را ببیند.

GBP تقویم اقتصادی

انگلستان قیمت مسکن در سراسر کشور

منبع: تقویم اقتصادی DailyFX

کمتر از حد انتظار تورم زا فشارها ممکن است فشار روز پنجشنبه را حفظ کند بانک انگلستان (BoE) جلسه جالب است اگرچه اجماع به نفع a 50bps افزایش یابد (جدول زیر را ببینید). این واقعیت که افزایش نرخ تا حد زیادی در حال حاضر با یک سناریوی بعید از a قیمت گذاری شده است شاهین غافلگیری به این معنی است که پوند ممکن است حمایت صعودی قابل توجهی پیدا نکند. ما این پاسخ ضعف ارز را با بسیاری دیگر دیده ایم بانک های مرکزی در سراسر جهان و پنجشنبه ممکن است تفاوتی نداشته باشند.

احتمالات نرخ بهره BOE

احتمالات نرخ بهره بانک انگلستان

منبع: Refinitiv

تجزیه و تحلیل فنی

GBP/USD نمودار روزانه

نمودار روزانه gbp/usd

نمودار تهیه شده توسط وارن ونکتاس، IG

نمودار روزانه GBP/USD بالا یک شکست تایید شده بالاتر از مقاومت خط روند بلند مدت (سیاه) را نشان می دهد. من فکر نمی کنم که این جرقه حرکتی بالاتر از این باشد 1.2400 روانشناسی منطقه اما ما به احتمال زیاد شاهد یک حرکت تلفیقی پس از BoE بین این دو خواهیم بود 1.2080 و 1.2400 به ترتیب. این حرکت صعودی آهسته ممکن است همزمان باشد شاخص قدرت نسبی (RSI) حرکت به سمت سرزمینی که بیش از حد خرید شده است، بنابراین قدرت پوند را محدود می کند.

سطوح مقاومت کلیدی:

  • 1.2400 / 100 روز EMA (رنگ زرد)

سطوح پشتیبانی کلیدی:

  • 50 روزه EMA (آبی)
  • 1.2080 (76.4% فیبوناچی)/ EMA 20 روزه (بنفش)

احساسات مشتری IG صعودی

احساسات مشتری IG داده ها (IGCS) نشان می دهد که معامله گران خرده فروشی در حال حاضر هستند بلند بر GBP/USD، با 64% معامله گرانی که در حال حاضر موقعیت های خرید دارند (تا لحظه نگارش این مقاله). در DailyFX ما معمولاً دیدگاه مخالفی نسبت به احساسات جمعیت داریم، اما به دلیل تغییرات اخیر در موقعیت‌های خرید و فروش کوتاه مدت، ما روی یک سوگیری صعودی کوتاه‌مدت می‌نشینیم.

با وارن در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @WVenketas

منبع