FTSE 100 جهش می کند اما سود با کاهش در سهام خانه سازی محدود می شود


  • شاخص Blue-Chip 0.8 درصد افزایش یافته است.
  • اسلاید سهام خانه سازی.
  • اعتصاب ملی قطار در ماه سپتامبر

FTSE 100:

را FTSE 100 در تجارت اروپا با افزایش اندک 70 واحدی نسبت به پایین ترین سطح جلسه، ثابت ماند و دیروز حدود 135 واحد کاهش یافت. به نظر می‌رسد بازارها در آستانه انتشار داده‌های شغلی NFP ایالات متحده در اواخر امروز قرار دارند که در آن چاپ هر گونه انتظاری احتمالاً باعث تقویت بیشتر خواهد شد. فدرال رزرو موضع جنگ طلبانه در نشست این ماه. افزایش امروز باعث شده است که شاخص بلو چیپ 2.8 درصد برای سال افت کند، بدون اینکه تا کنون پایانی برای مجموعه چالش‌ها، نوسانات و عدم اطمینان پیش رو دیده شود.

فشار بر بازار انگلیس صبح امروز با افزایش شدید اتاق بازرگانی بریتانیا پیش‌بینی‌هایی که در آن بیان کردند که «tاو در حال حاضر در میانه رکود اقتصادی است و تورم در اواخر سال جاری به 14 درصد می رسد.در حالی که پیش‌بینی‌ها نسبت به سایر پیش‌بینی‌های منتشر شده در روزهای اخیر کمتر چشمگیر هستند، هشدار لابی حاوی درخواست قدرتمندی از طرف تجارت بریتانیا برای اقدام فوری است.

جلسه نیویورک: نکات تجارت فارکس

پس از اینکه HSBC (HSBA) رتبه این بخش را کاهش داد تا گروه برکلی (BKGH) را 6% یا 212p کاهش دهد در 3377p و Barratt Development (BDEV) را با 5% یا 20.3p کاهش داد، امروز صبح اخبار شرکتی زیادی داشتیم بدون مهلت برای سهام خانه سازی. به 394.9p. با توجه به اینکه این جفت انتظار می‌رود آمار معاملات هفته آینده را منتشر کند، فروش زیان امسال برای برکلی به بیش از 30 درصد و برای بارات به 47 درصد افزایش می‌یابد و تمام سودهای حاصل از پایین‌ترین سطح پاندمی را از بین می‌برد. خبر بدی برای گروه صندوق سرمایه گذاری اشمور (ASHM) مستقر در لندن وجود داشت که باعث شد سرمایه گذاران پول بکشند زیرا عملکرد ضعیف شرکت منجر به بازدهی منفی 17 میلیارد دلاری در سال جاری شد. پس از گذشت 18 ماه از پایین‌ترین سطح شیوع بیماری همه‌گیر، این مشکلات بیشتری را به بخش مدیریت صندوق‌های مالی گسترده‌تر می‌افزاید.

در اخبار دیگر، انتظار می رود کارگران قطار بریتانیا در جریان کنفرانس حزب کارگر یک بار دیگر اعتصاب کنند. انجمن کارکنان حقوق بگیر حمل و نقل روز چهارشنبه گفت که کارگران 9 شرکت فعال قطار و گروه ریل شبکه ریلی از نیمه روز 26 سپتامبر تعطیلی 24 ساعته خواهند داشت. این تاریخ ها مصادف با کنفرانس سالانه کارگر است که روز قبل با افزایش تماس ها در لیورپول آغاز می شود. برای اینکه حزب کارگر از این آرمان حمایت کند.

نمودار روزانه FTSE 100 – 2 سپتامبر 2022

FTSE 100 جهش می کند اما سود با کاهش در سهام خانه سازی محدود می شود

منبع: TradingView

از جانب یک دیدگاه فنی، ما این هفته کاهش شدیدی داشته اند که با توجه به رد شدن در هفته گذشته و همچنین تعطیلی شمع هفتگی، تعجب آور نیست. در بازه زمانی روزانه که دیده ایم چهار روز متوالی حرکت نزولی قیمت در حالی که اکنون بسیار زیر قیمت معامله می‌شویم 20، 50 و 100-SMA با شیب ها مخلوط شده و به دنبال پایین تر شدن هستند. ما شاهد یک جهش جزئی از لو روزانه با وجود یک منطقه حمایتی بین آنها بوده ایم سطح روانی کلیدی 7150-7000. اگر بخواهیم هر حرکت نزولی را حفظ کنیم، به یک شمع روزانه در زیر ناحیه 7070 نیاز داریم. یک جهش بالاتر در اینجا می تواند فرصتی را برای فروشندگان اطراف منطقه 7300 فراهم کند سطح فیبر 50 درصد و 50-SMA.

سطوح کلیدی درون روزی که ارزش تماشا را دارند:

مناطق پشتیبانی

مناطق مقاومت

آرمنابع افیا تیرادرها

چه یک معامله گر جدید یا باتجربه باشید، ما چندین منبع برای کمک به شما در دسترس داریم. شاخص های ردیابی احساسات معامله گر، پیش بینی معاملات سه ماهه، تحلیلی و وبینارهای آموزشی روزانه برگزار می شود، راهنمای معاملات برای کمک به شما در بهبود عملکرد معاملاتی، و مخصوصاً برای کسانی که هستند جدید در فارکس.

نوشته شده توسط: Zain Vawda، نویسنده بازار برای DailyFX.com

با زین در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید:@zvawda

منبع