Fedspeak این هفته


فدرال رزرو – نکات گفتگو

  • پاول، رئیس فدرال رزرو روز پنجشنبه بر تعهد خود برای مبارزه با تورم تاکید کرد
  • Fedspeak اخیر به رویکرد “بالاتر برای طولانی تر” اشاره می کند

توصیه شده توسط برندان فاگان

پیش بینی دلار رایگان خود را دریافت کنید

با نزدیک شدن به نشست سپتامبر FOMC، فعالان بازار همچنان به بحث در مورد ماهیت حرکت بعدی فدرال رزرو ادامه می دهند. در حالی که قیمت‌گذاری بازار نشان می‌دهد معامله‌گران برای افزایش ۷۵ واحدی نرخ بهره قرار دارند، چاپ CPI هفته آینده در طول پنجره خاموشی فدرال رزرو پتانسیل تغییر وضعیت زمین را دارد. پاول، رئیس فدرال رزرو، امروز صبح در اظهاراتی متعصب باقی ماند و هیچ مخالفتی در مورد چشم انداز افزایش 0.75 درصدی نرخ بهره در دو هفته نشان نداد.

رئیس پاول از جلسه سیاست گذاری در ماه ژوئیه لحن خود را تغییر داده است، جایی که او ادعا کرد که در نهایت سرعت انقباض را کاهش می دهد، که در را به روی بازار برای قیمت گذاری “محور فدرال رزرو” باز کرد. این احساسات در جکسون هول به شدت تغییر کرد، جایی که پاول نسبت به تورم تهاجمی نشان داد و نشان داد که فدرال رزرو نمی تواند “اشتباهات گذشته” را تکرار کند. در حالی که داده ها اخیراً پتانسیل 50 واحد در ثانیه را در اواخر این ماه نشان می دهد، مقامات فدرال رزرو به صحبت در مورد چشم انداز نیاز به ادامه سخت تر شدن شرایط مالی ادامه داده اند.

خلاصه ای از Fedspeak اخیر

نظر اجماع بر این است که برای مهار موج تورم به افزایش بیشتر نرخ بهره نیاز است. اظهارات اخیر لورتا مستر در مورد حفظ نرخ بالای وجوه فدرال، ماهیت وظیفه را برجسته می کند و نشان می دهد که در صورت ثابت ماندن فشارهای تورمی، نرخ ها می توانند بالا بمانند. دیدگاه کلی سیاست‌گذاران این است که نرخ‌ها باید تقریباً 4 درصد در پایان سال باشد و کمی بالاتر از این نرخ در اوایل سال آینده افزایش یابد. هنوز مشخص نیست که کمیته تا چه اندازه باید در قلمروهای محدود کننده پیش برود، و چاپ تورم آتی ممکن است به ارائه نوعی شفافیت کمک کند. در هفته آینده، داده‌های CPI برای ماه اوت از سیم‌ها عبور می‌کنند، که ممکن است بر اساس چاپ‌های نرم CPI و PCE برای ماه جولای باشد.

قیمت گذاری فعلی افزایش نرخ بهره فدرال رزرو

توسط CME FedWatch Tool

قیمت‌گذاری فعلی بازار نشان می‌دهد که انتظار می‌رود فدرال رزرو به افزایش نرخ‌های “بزرگ” ادامه دهد و 75 واحد پایه دیگر افزایش دهد. با توجه به CME FedWatch Tool، در ماه گذشته تغییر چندانی نکرده است، با احتمال افزایش 75 bps از 68٪ به 96٪. همه ممکن است به چاپ تورم هفته آینده بستگی داشته باشند، زیرا نشان دهنده آخرین نقطه داده مهم قبل از تصمیم 21 سپتامبر است.

در حالی که به نظر می رسد 75 در کیک پخته شده است، این احتمال وجود دارد که یک چاپ نرم CPI در هفته آینده ممکن است باعث شود معامله گران دو بار فکر کنند. اگر فدرال رزرو اطلاعات دیگری را دریافت کند که نشان می دهد قیمت های مصرف کننده در حال کاهش است، بحث ممکن است به شدت تغییر کند. اگر اینطور باشد، فدرال رزرو ممکن است دو بار در مورد شخم زدن با چرخه انقباض تهاجمی خود فکر کند. به نظر من نمی توان این ریسک دنباله را محاسبه کرد، حتی اگر احتمال فعلی فقط 14٪ باشد.

در حالی که من در حال حاضر در اردوی “75” قرار گرفته ام، چشم انداز افزایش 50 امتیاز پایه را باز دارم. مانند مقامات فدرال رزرو، من نیز در نحوه مشاهده جلسات آینده به داده ها وابسته خواهم بود. اگر قیمت‌های مصرف‌کننده نشانه‌های دیگری از سرد شدن را نشان دهند، چه از طریق تخریب تقاضای خالص یا کاهش محدودیت‌های عرضه باشد، من بیشتر به “۵۰” جمعیت گوش خواهم داد. با این حال، این مورد پایه من نیست. معامله WTI به نزدیک به 80 دلار در هر بشکه توجه من را جلب می کند و من به دنبال این هستم که ببینم آیا این شکست در بازارهای نفت باعث افزایش بیشتر می شود یا خیر.

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

منابع برای معامله گران فارکس

چه یک معامله گر جدید یا باتجربه باشید، ما چندین منبع برای کمک به شما در دسترس داریم. نشانگر ردیابی احساسات معامله گر، سه ماه یکبار پیش بینی های معاملاتی، تحلیلی و آموزشی وبینارها روزانه برگزار می شود، راهنمای معاملات برای کمک به شما در بهبود عملکرد معاملاتی، و مخصوصاً برای کسانی که هستند جدید در فارکس.

— نوشته شده توسط برندان فاگان

برای تماس برندان، از بخش نظرات زیر استفاده کنید یا @BrendanFaganFX در توییتر

منبع