Fedspeak این هفته: نیت هاوکیش دست نخورده باقی می ماند


Fedspeak، فدرال رزرو – نکات گفتگو

  • FOMC به طور موثر در ماه نوامبر 75 نقطه پایه افزایش قیمت داشت
  • نیل کشکاری خواهان 4.5 درصد نرخ وجوه فدرال در سال 2023 است
  • میشل بومن از ادامه افزایش نرخ بهره حمایت می کند

توصیه شده توسط برندان فاگان

پیش بینی دلار رایگان خود را دریافت کنید

مقامات فدرال رزرو اخیراً “به طور انبوه” بیرون آمده اند، زیرا فدرال رزرو به دنبال ادامه برنامه خود برای انتقال مؤثر دیدگاه های سیاست به بازار به شیوه ای شفاف است. Fedspeak اخیر این موضع را تکرار کرده است که با توجه به وضعیت تورم، فدرال رزرو نزدیک به یک “محور” نیست. چاپ CPI امروز صبح فقط این تصور را تقویت می کند که فدرال رزرو در ماه های آینده کارهای زیادی برای انجام دادن دارد.

میشل بومن، فرماندار FOMC در نظراتی که در روز چهارشنبه ارائه کرد، گفت که تا زمانی که تورم نشانه(هایی) از کاهش نداشته باشد، به حمایت از افزایش بیشتر نرخ بهره ادامه خواهد داد. نیل کشکاری، رئیس فدرال رزرو مینیاپولیس نیز فاش کرد که مایل است نرخ وجوه فدرال رزرو در سال 2023 به 4.5 درصد برسد و پس از آن فدرال رزرو برای مدتی نرخ بهره را افزایش دهد.

به نظر می رسد که مقامات فدرال رزرو همگی پس از اظهارات جکسون هول رئیس جروم پاول، که اشاره به تحمل دردهای فدرال رزرو در نبرد با تورم دارد، یکسان هستند. به نظر می رسد که Fedspeak اخیر به دنبال آن است که بازار را از روایت “فرود نرم” راحت کند، زیرا فدرال رزرو به دنبال کاهش رشد مادی در بازار مسکن و کار است.

احتمالات افزایش نرخ FOMC، جلسه نوامبر

image1.png

با حسن نیت از CME Group

به دنبال چاپ گرم CPI سپتامبر امروز، بازارهای آتی به طور موثر به سمت قیمت “کاملا” حرکت کردند که نرخ بهره را 75 واحد پایه (bps) افزایش داد از سوی فدرال رزرو در نوامبر. قیمت کنونی احتمال 97 درصدی 75 بیت بر ثانیه را نشان می دهد و تنها 3 درصد احتمال افزایش 100 واحدی بر ثانیه را دارد.

در حالی که چاپ امروز ممکن است سوزن جلسه نوامبر را تکان نداده باشد، مطمئناً راه را برای افزایش نرخ بهره در سال 2023 باز می کند. بازدهی خزانه داری 2 ساله ایالات متحده همچنان به صعود خود ادامه می دهد زیرا بازار برای قیمت گذاری با نرخ پایانی حتی بالاتر تلاش می کند. معاملات 2 ساله قبل از کاهش تا 4.53 درصد افزایش یافت. از آنجایی که تورم بیشتر از آنچه که مقامات فدرال رزرو پیش بینی کرده بودند، نشانه های چسبندگی بیشتری را نشان می دهد، فدرال اسپیک ممکن است ماهیت جنگ طلبی را در جلسات آینده افزایش دهد تا بازارها با واقعیت کنار بیایند.

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

منابع برای معامله گران فارکس

چه یک معامله گر جدید یا باتجربه باشید، ما چندین منبع برای کمک به شما در دسترس داریم. نشانگر ردیابی احساسات معامله‌گران، پیش‌بینی‌های سه ماهه معاملات، وبینارهای تحلیلی و آموزشی که روزانه برگزار می‌شود، راهنمای معاملاتی برای کمک به شما در بهبود عملکرد معاملاتی، و یکی به‌ویژه برای کسانی که تازه وارد فارکس شده‌اند.

— نوشته برندان فاگان

برای تماس با برندان، از بخش نظرات زیر استفاده کنید یا @BrendanFaganFX در توییتر

منبع