Fed Knights دلار آمریکا پادشاه جهان


پیش بینی دلار استرالیا: نزولی

  • دلار استرالیا ممکن است مجبور شود با یک RBA نسبتاً ضعیف مقابله کند
  • تفاوت های نرخ بهره و کالاها علیه استرالیا کار می کنند
  • اگر فدرال رزرو در این هفته یک افزایش چشمگیر را آغاز کند، آیا دلار استرالیا/دلار آمریکا کاهش می یابد؟

توصیه شده توسط دانیل مک کارتی

معاملات فارکس نیوز: استراتژی

دلار استرالیا در حال حاضر اسیر چرخش دلار آمریکا به نظر می رسد. به نظر می رسد که حرکت دلار آمریکا تحت تأثیر بازدهی خزانه داری باشد. به نظر می رسد بازدهی خزانه داری تحت تأثیر اقدامات فدرال رزرو ایالات متحده است.

بنابراین، برای درک اینکه دلار استرالیا ممکن است به چه سمتی حرکت کند، می‌تواند ارزشمند باشد که از آنچه فدرال رزرو می‌خواهد بدانیم.

در حالی که RBA در حال مقابله با افزایش نرخ بهره 225 واحد پایه (bp) نسبت به پایین ترین سطح همه گیری است، همتای آمریکایی آنها نرخ نقدی خود را به همان میزان افزایش داده است. تفاوت اصلی در لفاظی در مورد نرخ های آینده است.

روز جمعه، فیلیپ لو، فرماندار RBA، عقیده خود را تکرار کرد که با افزایش نرخ ها، احتمال افزایش بیشتر بیشتر کاهش می یابد.

او اظهار داشت که RBA در نشست بعدی خود در 4 اکتبر افزایش 25 یا 50 bp را در نظر خواهد گرفت. تشدید سیاست پولی برای آرام کردن موج فزاینده تورم است. آخرین قرائت شاخص بهای مصرف کننده نسبت به سال قبل تا پایان سه ماهه دوم 6.1 درصد بود.

در سوی دیگر اقیانوس آرام، جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، با آب‌های متلاطم‌تری روبروست. تورم اصلی در آنجا تا پایان مردادماه سالانه 8.3 درصد است و او به صراحت گفته است که بانک مرکزی به شدت به انقباض ادامه خواهد داد.

واکنش بازارها به انتشار CPI ایالات متحده نشان دهنده اهمیت سیاست فدرال رزرو برای بازارهای جهانی است.

واکنش‌های AUD/USD به داده‌ها

image1.png

نمودار ایجاد شده در TradingView

نظرسنجی بلومبرگ از اقتصاددانان در نشست کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) در این چهارشنبه 75 بشکه در روز افزایش خواهد یافت. بازار این را به طور کامل قیمت گذاری کرده است و شانس آن 100 bp است.

با شیب نرخ های کوتاه مدت به سمت شمال، این نرخ به سمت منحنی های بازدهی دولت مربوطه حرکت کرده است.

با نگاهی به اسپرد بین بازده اوراق قرضه خزانه داری و مشترک المنافع استرالیا (ACGB) در بخش 2 و 10 ساله منحنی، افزایش همبستگی طی چند ماه گذشته قابل مشاهده است.

AUD/USD در برابر گسترش اوراق قرضه 2 و 10 ساله

image2.png

نمودار ایجاد شده در TradingView

در حالی که همه اینها در حال انجام است، همانطور که توسط داده های مشاغل منتشر شده در هفته گذشته نشان داده شده است، پس زمینه اساسی برای دلار استرالیا همچنان قوی است. در حالی که نرخ بیکاری در ماه اوت به 3.5 درصد در برابر 3.4 درصد پیش‌بینی و قرائت قبلی رسیده است، هنوز نزدیک به پایین‌ترین سطح چند نسلی است.

تغییر کلی در اشتغال در ماه 33.5k به جای 35k پیش بینی شده بود. اشتغال تمام وقت 58.8 هزار نفر افزایش یافت، در حالی که 25.3 هزار شغل پاره وقت در ماه اوت از بین رفت.

نرخ مشارکت همانطور که انتظار می رفت 66.6% بود اما بالاتر از 66.4% قبل بود. این داده ها بالاتر از تولید ناخالص داخلی سالم و اعداد تجارت هفته قبل است.

توصیه شده توسط دانیل مک کارتی

نحوه معامله AUD/USD

قیمت کالاها نوسان داشته و با تقویت دلار آمریکا کاهش یافته است. تصور بازار این است که تشدید سیاست جهانی در نهایت منجر به کاهش رشد و تقاضای کمتر برای مواد خام خواهد شد.

چشم انداز کندی در فعالیت های اقتصادی باعث شده است که بازارهای سهام حمام کنند و ASX 200 مصون نیست. در یک محیط پرخطر، استرالیایی که با رشد و کالا مرتبط است آسیب پذیر است.

تصمیم فدرال رزرو روز چهارشنبه است و در حال شکل گیری یک نقطه داده مهم برای AUD/USD است.

AUD/USD در برابر مس ASX 200 سنگ آهن و طلا

image3.png

نمودار ایجاد شده در TradingView

— نوشته شده توسط دانیل مک کارتی، استراتژیست برای DailyFX.com

برای تماس با دانیل، از بخش نظرات زیر استفاده کنید یا @DanMcCathyFX در توییتر

منبع