EUR/USD پیش از انتشار داده های FOMC و ایالات متحده، آب را کاهش می دهد


EUR/USD قیمت، نمودار، و تجزیه و تحلیل

  • داده‌ها و دقیقه‌های FOMC، لحن EUR/USD را برای بقیه هفته تنظیم می‌کنند.
  • EUR/USD همچنان به میانگین متحرک با تاریخ طولانی‌تر نگاه می‌کند.

توصیه شده توسط Nick Cawley

پیش بینی یورو رایگان خود را دریافت کنید

آخرین اخبار یورو: پیشنهاد یورو با وجود سورپرایز صعودی EZ PMI

جدیدترین PMIهای فلش منطقه یورو امروز صبح به سمت بالا رفتند اما همچنان در قلمرو انقباضی مستقر هستند. این داده ها نشان می دهد که اقتصاد منطقه یورو در سه ماهه چهارم حدود 0.2 درصد کوچک شده است، و در حالی که ارقام نوامبر بهتر از حد انتظار بوده است، رکود اقتصادی محتمل به نظر می رسد، اگرچه آخرین داده ها امیدواری است که مقیاس رکود ممکن است به شدت نباشد. طبق گفته ارائه‌دهنده داده S&P، قبلاً ترس از آن وجود داشت.

توصیه شده توسط Nick Cawley

نحوه معامله EUR/USD

بقیه روز تحت سلطه داده های دلار آمریکا و آخرین دقیقه های FOMC است و این احتمالاً جفت را به سمت تعطیلات آخر هفته سوق می دهد. آخرین داده‌های کالاهای بادوام، سفارش‌های جدیدی را نشان می‌دهد که توسط تولیدکنندگان برای کالاهای سخت ثبت شده است، در حالی که انتشار احساسات مصرف‌کننده میشیگان به‌روزرسانی‌ای در مورد نگرش‌ها و انتظارات مصرف‌کننده ارائه می‌دهد. بعداً، در دقیقه FOMC، فدرال رزرو نگاهی به روز به اقتصاد و چگونگی انتظار بانک مرکزی برای مقابله با تورم ارائه می دهد.

image1.png

برای همه انتشارات و رویدادهای اقتصادی متحرک بازار، به بخش مراجعه کنید تقویم DailyFX

EUR/USD در حال حاضر در معاملات آرام قبل از جلسه ایالات متحده حدود 1.0315 تغییر می کند. قیمت این هفته تا کنون محدود بوده و قیمت پایین روز دوشنبه 1.0223 به سرعت بازخرید شده است. اوج امروز، در حال حاضر 1.0349، یک سری کوتاه مدت از اوج های پایین تر را شکسته است، و اگر جفت به بالای 1.0308، بالاترین روز سه شنبه بسته شود، ممکن است افزایش بیشتری مشاهده شود. مقاومت اولیه قبل از اینکه میانگین متحرک 200 روزه روی 1.0402 وارد شود، روی 1.0371 قرار دارد. این زوج از اواسط ژوئن 2021 این مادر قدیمی را نبسته اند.

راهنمای جامع استفاده از میانگین متحرک

نمودار قیمت روزانه EUR/USD 23 نوامبر 2022

image2.png

نمودار از طریق TradingView
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه -8٪ 8% 0%
هفتگی 11% 0% 5%

داده های معامله گران خرده فروشی نشان می دهد که 43.83 درصد معامله گران دارای لانگ خالص هستند و نسبت معامله گران کوتاه به لانگ 1.28 به 1 است. تعداد معامله گران در معاملات خالص 9.84 درصد کمتر از دیروز و 13.21 درصد بیشتر از هفته گذشته است. نت-شورت معامله گران 4.61 درصد بیشتر از دیروز و 2.41 درصد بیشتر از هفته گذشته است.

ما معمولاً دیدگاهی مخالف نسبت به احساسات جمعیت داریم، و این واقعیت که معامله‌گران کوتاه مدت هستند نشان می‌دهد که قیمت‌های یورو/دلار ممکن است به افزایش خود ادامه دهند. موقعیت‌یابی نسبت به دیروز خالص‌تر است، اما نسبت به هفته گذشته کمتر است. ترکیبی از احساسات فعلی و تغییرات اخیر به ما می دهد بیشتر تعصب تجاری EUR/USD.

نظر شما در مورد یورو – صعودی یا نزولی؟؟ شما می توانید از طریق فرم در انتهای این مقاله به ما اطلاع دهید یا می توانید از طریق توییتر با نویسنده تماس بگیرید @nickcawley1.

منبع