EUR/USD پیشرفت در تولید ناخالص داخلی آلمان و سخنرانان ECB


تجزیه و تحلیل EUR/USD

  • تولید ناخالص داخلی آلمان سالانه: ACT – 1.3٪; EST – 1.2٪
  • QQ GDP آلمان: ACT – 0.4٪; EST – 0.3٪
  • هیچ علامت محوری از صورتجلسه ECB وجود ندارد در حالی که مقامات ECB در حال حاضر از نرخ های بالاتر حمایت می کنند.

توصیه شده توسط وارن ونکتاس

پیش بینی یورو رایگان خود را دریافت کنید

پیشینه اساسی یورو

یورو در صبح روز جمعه پس از بهتر از تولید ناخالص داخلی آلمان (به تقویم اقتصادی زیر مراجعه کنید) به ترتیب در سال و در QQ قیمت پیشنهادی داشت. متأسفانه، اعتماد مصرف‌کننده پیش‌بینی‌ها را از دست داد، اما نسبت به ماه نوامبر افزایش یافت. در ارتباط با داده‌های اقتصادی بالا، مقامات بانک مرکزی اروپا تکرار کردند که تورم ظاهراً در درازمدت تثبیت شده است، در حالی که مولر بانک مرکزی اروپا در سمت جنگ‌طلب اشتباه کرد (به اظهارات ایزابل اشنابل اضافه کرد) و من نقل می‌کنم که «منتظر رکود برای کاهش قیمت‌ها بسیار خطرناک است». نشان می دهد که برای فرونشاندن فشارهای تورمی به افزایش بیشتر نرخ بهره نیاز است. در طول روز، ما سخنرانان بانک مرکزی اروپا بیشتری داریم که اگر به دنبال حمایت از احساسات فعلی بازار باشند، می‌توانند افزایش بیشتری داشته باشند.

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

تقویم اقتصادی یورو/دلار آمریکا

image1.png

منبع: تقویم اقتصادی DailyFX

ترس از رکود اقتصادی هنوز برای منطقه یورو بسیار واقعی است، اما با نگاهی به دقایق سیاست پولی دیروز، هیچ چیزی در راستای تعدیل سرعت افزایش نرخ بهره، همانطور که در ایالات متحده مشاهده کردیم، وجود نداشت.

تجزیه و تحلیل فنی

نمودار روزانه EUR/USD

image2.png

نمودار تهیه شده توسط وارن ونکتاس، IG

اقدام قیمت یورو/دلار آمریکا همچنان در حال آزمایش منطقه کلیدی تلاقی حول SMA 200 روزه (آبی) است و در حالی که هنوز فضا برای فشار بیشتر به سمت ارزش روانی وجود دارد. 1.0500 با این حال، تفاوت اساسی بین ایالات متحده و منطقه یورو به سمت دلار منحرف است. بسته شدن شمع امروز می‌تواند راهنمایی کوتاه‌مدت جهت‌گیری در هفته آینده باشد. نزدیک زیر 1.0369 نوسان پایین می تواند جرقه حرکت نزولی به سمت مناطق حمایتی بعدی را ایجاد کند.

سطوح مقاومت:

سطوح پشتیبانی:

داده های احساس مشتری IG: نزولی

IGCS نشان می دهد که معامله گران خرده فروشی در حال حاضر هستند کوتاه در EUR/USD، با 56% معامله گرانی که در حال حاضر موقعیت های فروش دارند (تا لحظه نگارش این مقاله). در DailyFX ما معمولاً دیدگاه مخالفی نسبت به احساسات جمعیت داریم، اما به دلیل تغییرات اخیر در موقعیت‌های بلند و کوتاه، ما طرفدار یک سوگیری کوتاه مدت هستیم.

با وارنون توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید:@WVenketas

منبع