EUR/USD پشتیبانی کلیدی را تهدید می کند، الگوی دو برابری در بازی به عنوان خرس ها محکم تر می شوند


چشم انداز فنی EUR/USD:

  • یورو در روز چهارشنبه در بحبوحه گستردگی ضرر متوسطی را ثبت کرد دلار آمریکا استحکام – قدرت
  • یورو/دلار آمریکااگر فروشندگان الگوی دوتایی را تأیید کنند، چشم انداز فنی می تواند نزولی شود
  • این مقاله به سطوح کلیدی نگاه می‌کند تا در آینده نزدیک به آن‌ها توجه داشته باشید

توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی یورو رایگان خود را دریافت کنید

بیشترین خوانده شده: S&P 500، Nasdaq 100 Struggle for Direction after Red Hot Retail Retails، CPI بالا

EUR/USD در روز چهارشنبه در بحبوحه تقویت گسترده دلار آمریکا متحمل ضررهای متوسطی شد و حدود 0.6% کاهش یافت و به 1.0670 رسید، یک منطقه فنی بسیار مهم که در چند هفته گذشته در چندین موقعیت به عنوان یک کف مستحکم عمل کرده است.

اگرچه چشم‌انداز میان‌مدت پس از رالی قوی از سپتامبر سال گذشته سازنده باقی می‌ماند، اما از نقطه‌نظر فنی، نشانه‌های شومی وجود دارد که ارزش تماشا را دارد، یعنی توسعه اخیر یک الگوی دو بالا که در نمودار چهار ساعته زیر نشان داده شده است.

در طرح کلان، شکل گیری دوبل نشان دهنده تضعیف فشار خرید پس از یک روند صعودی قدرتمند است. این الگو، که شبیه حرف بزرگ “M” است، از دو قله با ارتفاع مشابه تشکیل شده است که با یک فرورفتگی میانی به عنوان تکیه گاه (خط گردن) تقسیم می شوند.

این تنظیم نزولی زمانی تأیید می‌شود که قیمت‌ها به زیر گردن برسد، به‌ویژه اگر این حرکت با افزایش حجم همراه باشد، زیرا این امر می‌تواند نشان دهد که فروشندگان بیشتری برای شرط‌بندی علیه دارایی پایه وارد بازار می‌شوند. در مورد EUR/USD، پشتیبانی از خط گردن در باند 1.0670/1.0655 یافت می شود.

در جلسات آتی، معامله گران باید مراقب نحوه واکنش جفت ارز در اطراف سطوح فعلی باشند، اما اگر 1.0670/1.0655 در جهت نزولی شکسته شود، نرخ ارز می تواند به سرعت به سمت سطح روانی 1.0500 کاهش یابد، هدفی که با پیش بینی ارتفاع به دست می آید. بالا دوبل از نقطه شکست.

از طرف دیگر، اگر گاوها موفق به دفاع از حمایت و دفع جفت بالاتر شوند، EUR/USD می‌تواند دو تاج اخیر را که کمی زیر دسته 1.0800 معلق هستند دوباره آزمایش کند. با قدرت بیشتر، ممکن است فضایی برای حرکت به سمت 1.0875 وجود داشته باشد.
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه 28% -12% 7%
هفتگی 5% -4٪ 1%

نمودار فنی EUR/USD

نمودار، شرح هیستوگرام به طور خودکار تولید می شود

نمودار EUR/USD با استفاده از TradingView تهیه شد

منبع