EUR/USD علیرغم بهبود فعالیت های تجاری در منطقه یورو بی قرار می ماند


EUR/USD قیمت، نمودار، و تجزیه و تحلیل

  • فعالیت بخش خدمات منطقه یورو به بالاترین حد خود در 12 ماه گذشته رسیده است.
  • قرارداد فعالیت های تولیدی با سریع ترین نرخ از دسامبر.
  • EUR/USD در معاملات محدود در حدود 1.0960 ثابت است.

توصیه شده توسط Nick Cawley

پیش بینی یورو رایگان خود را دریافت کنید

image1.png

برای همه رویدادهای متحرک بازار و انتشار داده های اقتصادی، زمان واقعی را ببینید تقویم DailyFX

آخرین PMI های HCOB Flash منطقه یورو نشان دهنده واگرایی فزاینده بین بخش تولید و خدمات در بلوک واحد است. طبق آخرین انتشار، «رشد در ماه آوریل به طور فزاینده‌ای ناهموار شد، به طوری که بخش خدمات قوی‌ترین رشد خود را در یک سال گذشته گزارش کرد، در حالی که تولید تولید با شدیدترین نرخ از دسامبر کاهش یافت و پس از دو ماه رشد حاشیه‌ای دوباره به نزول رسید. عملکرد بهتر خدمات نسبت به تولید، وسیع‌ترین عملکرد از اوایل سال 2009 بوده است، و این نظرسنجی قبلاً چنین رشد قوی بخش خدمات را در زمان کاهش تولید ثبت نکرده است.

HCOB Flash PMI منطقه یورو – گزارش کامل

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

تقویم اقتصادی هفته آینده به شدت مملو از انتشار داده‌های آلمان و منطقه یورو است که احتمالاً عملکرد قیمت ارز واحد را دیکته می‌کند. جمعه آینده، مخصوصاً، روزی است که معامله گران باید با دقت به اطلاعات شغلی، رشد و تورم آلمان نگاه کنند.

image2.png

پیش‌بینی قیمت دلار: پیشنهاد قیمت دلار (DXY) در Fed Speak

EUR/USD در یک محدوده معاملاتی بسیار تنگ گیر کرده است و این جفت تمایل کمی برای شکست دارد. هاوکیش دیروز عصر از طرف رئیس فدرال رزرو صحبت کرد و هارکر پیشنهادی را به دلار دادند که امروز صبح آغاز می شود، اما این قیمت در حال محو شدن است و دلار آمریکا را بی حال می کند. محدوده اخیر 1.0909 تا 1.1033 دست نخورده باقی مانده است و بعید به نظر می رسد که امروز مشکل داشته باشد. نوسانات EUR/USD به پایین ترین حد چند هفته ای (ATR) می رسد در حالی که این جفت نتوانست در تمام هفته از محدوده 1.0909 تا 1.0998 روز دوشنبه خارج شود.

نمودار قیمت روزانه EUR/USD – 21 آوریل 2023

image3.png

نمودار از طریق TradingView
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه 0% -2٪ -1٪
هفتگی 47% -25٪ -5٪

نوسانات بزرگ هفتگی در موقعیت یابی خرده فروشی

داده‌های معامله‌گران خرده‌فروشی نشان می‌دهد که 43.51 درصد معامله‌گران دارای لانگ خالص هستند و نسبت معامله‌گران کوتاه به لانگ 1.30 به 1 است. تعداد معامله‌گران در لانگ خالص 1.75 درصد کمتر از دیروز است. و 49.25 درصد نسبت به هفته گذشته افزایش یافته استدر حالی که تعداد معامله گران نت-شورت 0.92 درصد بیشتر از دیروز و 22.68 درصد کاهش نسبت به هفته گذشته.

ما معمولاً دیدگاهی مخالف نسبت به احساسات جمعیت داریم، و این واقعیت که معامله‌گران کوتاه مدت هستند نشان می‌دهد که قیمت‌های یورو/دلار ممکن است به افزایش خود ادامه دهند. موقعیت‌یابی نسبت به دیروز خالص‌تر است، اما نسبت به هفته گذشته کمتر است. ترکیب احساسات فعلی و تغییرات اخیر به ما چیزهای بیشتری می دهد تعصب تجاری EUR/USD ترکیبی

نظر شما در مورد یورو – صعودی یا نزولی؟؟ شما می توانید از طریق فرم در انتهای این مقاله به ما اطلاع دهید یا می توانید از طریق توییتر با نویسنده تماس بگیرید @nickcawley1.

منبع