EUR/USD در مارپیچ نزولی پس از شکست پشتیبانی. فنی چه می گویند؟


تجزیه و تحلیل EUR/USD:

  • یورو/دلار آمریکا روز چهارشنبه سقوط کرد و به پایین ترین سطح خود از 17 مارس رسید
  • نرمتر از حد انتظار تورم داده ها در چندین کشور در اروپا، همراه با داده های گسترده دلار آمریکا قدرت، روی پول رایج وزن کنید
  • این مقاله به سطوح فنی کلیدی EURUSD برای تماشا در روزهای آینده می پردازد

توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی یورو رایگان خود را دریافت کنید

بیشترین خوانده شده: قیمت طلا پس از رد پشتیبانی پیش از داده های مشاغل ایالات متحده بهبود یافت. حالا چی؟

یورو در برابر دلار آمریکا روز چهارشنبه سقوط کرد زیرا داده‌های ضعیف‌تر از انتظار تورم در چندین کشور اتحادیه اروپا به کاهش سریع فشار قیمت‌ها در منطقه اشاره کرد و نیاز بانک مرکزی اروپا به افزایش چندگانه افزایش نرخ بهره را در آینده کاهش داد. ماه ها.

در معاملات اوایل بعدازظهر در نیویورک، یورو/دلار آمریکا حدود 0.8 درصد کاهش یافت و به 1.0658 رسید، که در پایین‌ترین حد خود از 17 مارس قرار داشت.

ارز مشترک نیز تحت تاثیر داده های اقتصادی ناامید کننده چین قرار گرفت. برای زمینه، فعالیت تولیدی در ماه مه به 48.8 کاهش یافت، که بیشتر به سمت قلمرو انقباضی سقوط کرد و نشان داد که اقتصاد اتحادیه اروپا از بهبود این کشور آسیایی رونق کمی دریافت خواهد کرد.

قیمت‌گذاری مجدد چشم‌انداز سیاست فدرال رزرو اوضاع را برای یورو بدتر کرد. چند هفته پیش، معامله گران متقاعد شده بودند که FOMC در نشست ژوئن خود دکمه مکث را خواهد زد، اما اکنون انتظارات به دنبال افزایش 25 واحدی دیگر است که جذابیت بازدهی دلار آمریکا را تقویت می کند.

توصیه شده توسط دیگو کولمن

نحوه معامله EUR/USD

مربوط: به روز رسانی یورو (یورو) – تورم آلمان کاهش یافت، یورو/دلار آمریکا به زیر 1.0700 بازگشت

از نقطه نظر فنی، یورو/دلار آمریکا به شدت از بالاترین حد خود در ماه مه کاهش یافته است، به‌علاوه سرعت فروش پس از بی‌اعتبار کردن خط روند صعودی میان‌مدت در اواخر هفته گذشته، که شاهد شکست قیمت‌ها از حمایت پویا نزدیک به 1.0750 بود.

با توجه به رویدادهای اخیر، مسیر کمترین مقاومت ممکن است در حال حاضر پایین تر باشد، اما برای اطمینان از سناریوی نزولی، نرخ ارز باید به زیر منطقه 1.0630/1.0600 برسد. ترخیص موفقیت آمیز این طبقه ممکن است میانگین متحرک ساده 200 روزه را نزدیک به علامت روانی 1.0500 نشان دهد. این سطح همچنین با 38.2% اصلاح فیب در رالی سپتامبر 2022/مه 2023 مطابقت دارد.

برعکس، اگر EUR/USD بتواند پایه ای را در اطراف سطوح فعلی ایجاد کند و در روزهای آینده حرکت صعودی خود را از سر بگیرد، مقاومت اولیه از 1.0750 تا 1.0785 گسترش می یابد. با قدرت بیشتر، تمرکز روی دسته 1.0900 تغییر می کند.
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه 8% -22٪ -4٪
هفتگی 5% -14٪ -2٪

نمودار فنی EUR/USD

یک عکس از صفحه نمایش یک نمودار شرح به طور خودکار با اطمینان کم تولید می شود

نمودار EUR/USD با استفاده از TradingView تهیه شد

منبع