EUR/USD بدون تغییر پس از دقیقه ECB، تقویم داده های سنگین هفته آینده


EUR/USD قیمت، نمودار، و تجزیه و تحلیل

  • صورتجلسات ECB نشان می دهد که اکثریت اعضا به افزایش 50 واحدی رای دادند.
  • EUR/USD بدون تغییر اما تقویم داده های سنگین هفته آینده اکنون کلید خواهد بود.

توصیه شده توسط Nick Cawley

پیش بینی یورو رایگان خود را دریافت کنید

بیشترین خوانده شده: پیش بینی هفته یورو در آینده: EUR/USD به دنبال ایجاد یک پایگاه جدید است

بر اساس آخرین صورتجلسه بانک مرکزی اروپا، اکثریت بزرگی از اعضای رای‌دهنده با افزایش 50 واحدی نرخ‌ها موافقت کردند، اگرچه اذعان شد که «در شرایط فعلی که عدم اطمینان شدید، تصمیمی باید با اطلاعات ناقص گرفته می‌شد». این گزارش همچنین نشان داد که «برخی از اعضا ترجیح می‌دهند تا زمانی که تنش‌های بازار مالی فروکش نکرده باشد، نرخ اصلی را افزایش ندهند». رشد پیش‌بینی‌شده منطقه یورو برای سال 2023 با 0.5 درصد افزایش به 1.0 درصد بازبینی شد، در حالی که پیش‌بینی رشد 1.6 درصدی سال‌های 2024 و 2025 ضعیف‌تر از پیش‌بینی‌شده در دسامبر بود.

صورتجلسه ECB از نشست 15-16 مارس

با نگاهی به هفته آینده، داده ها محرک حرکت بعدی ارز واحد خواهند بود. داده های مهم مشاغل، رشد و تورم از آلمان در طول هفته منتشر می شود، همراه با اولین نگاه به رشد منطقه یورو. همه این نسخه ها توانایی حرکت در بازار را دارند.

image1.pngimage2.png

برای همه رویدادهای متحرک بازار و انتشار داده های اقتصادی، زمان واقعی را ببینید تقویم DailyFX

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

EUR/USD به سختی پس از انتشار در Minutes حرکت کرد و در حال حاضر در حدود 1.0965 در محدوده بسیار محدود معامله می شود. حمایت کوتاه مدت در اطراف ناحیه 1.0900/1.0910 مشاهده می شود در حالی که مقاومت قبلی در 1.1033 دست نخورده باقی می ماند.

نمودار قیمت روزانه EUR/USD – 20 آوریل 2023

نمودار از طریق TradingView
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه 5% 0% 2%
هفتگی 50% -22٪ -1٪

تاجر خرده فروشی طول خالص را افزایش می دهد

داده‌های معامله‌گران خرده‌فروشی نشان می‌دهد که 44.16 درصد معامله‌گران دارای لانگ خالص هستند و نسبت معامله‌گران کوتاه به لانگ 1.26 به 1 است. معامله گران نت شورت 3.21 درصد کمتر از دیروز و 24.08 درصد کمتر از هفته گذشته است.

ما معمولاً دیدگاهی مخالف نسبت به احساسات جمعیت داریم، و این واقعیت که معامله‌گران کوتاه مدت هستند نشان می‌دهد که قیمت‌های یورو/دلار ممکن است به افزایش خود ادامه دهند. با این حال، معامله‌گران نسبت به دیروز و در مقایسه با هفته گذشته، کوتاه‌تر هستند. تغییرات اخیر در احساسات هشدار می دهد که جریان روند قیمت یورو/دلار آمریکا ممکن است به زودی کاهش یابد، علیرغم این واقعیت که معامله گران همچنان کوتاه مدت هستند.

نظر شما در مورد یورو – صعودی یا نزولی؟؟ شما می توانید از طریق فرم در انتهای این مقاله به ما اطلاع دهید یا می توانید از طریق توییتر با نویسنده تماس بگیرید @nickcawley1.

منبع