Dow Jones Soars، Bank of America مشکلات رکود را تضعیف می کند. ASX 200 May Rise


Dow Jones، ASX 200، Bank of America، تجزیه و تحلیل تکنیکال – جلسه توجیهی شاخص های آسیا و اقیانوسیه

  • با افزایش سهام بخش اختیاری مصرف کننده، داوجونز روز دوشنبه رشد کرد
  • درآمدهای بانک آمریکا که مشکلات رکودی ایالات متحده را کم اهمیت جلوه می داد، به احساسات کمک کرد
  • ASX 200 استرالیا می تواند به معاملات روز سه شنبه آینده نگاه کند

توصیه شده توسط دانیل دوبروفسکی

پیش بینی سهام رایگان خود را دریافت کنید

خلاصه جلسه معاملات وال استریت دوشنبه

جو بازار در وال استریت بهبود یافت تا معاملات روز دوشنبه را به پایان برساند. معاملات آتی Dow Jones، S&P 500 و Nasdaq 100 به ترتیب 1.76%، 2.55% و 3.41% رشد کردند. با نگاهی به تقسیم بندی S&P 500 در زیر، اختیار مصرف کننده (4.23٪)، املاک و مستغلات (3.89٪) و خدمات ارتباطی (3.34٪) در رتبه اول قرار دارند.

کمک به سهام گزارش سودآوری از بانک آمریکا بود که در آن هشدارهای رکود تا حد زیادی کم اهمیت جلوه داده شد و مصرف کننده آمریکایی را به بازی گرفت. این می تواند نشان دهنده خوش بینی بیشتر شرکت های دیگر با شروع فصل گزارش باشد. به گفته این بانک، هزینه های کارت اعتباری در سه ماهه سوم نسبت به سال گذشته 13 درصد افزایش یافته است.

مصرف قلب اقتصاد ایالات متحده است. علیرغم بالاترین تورم در 40 سال اخیر، که تا حد زیادی از افزایش دستمزدها پیشی گرفته است، از نظر بانک آمریکا به نظر می رسد که مصرف کنندگان آشفته نیستند. این می‌تواند به اقتصادی اشاره کند که ممکن است به جذب انقباضات پولی سریع از سوی فدرال رزرو ادامه دهد و نرخ بیکاری از نظر تاریخی پایین بماند.

S&P 500 Sector Breakdown 10/17/2022

S&P 500 Sector Breakdown 10/17/2022

منبع داده: بلومبرگ، نمودار تهیه شده توسط دانیل دوبروفسکی

تحلیل تکنیکال داو جونز

در نمودار روزانه، معاملات آتی داوجونز به مقاومت کلیدی تحت فشار در حدود 30513 بازگشته است. این به دنبال شکسته شدن بالاتر از میانگین متحرک ساده 20 روزه (SMA) است. تأیید شکست بالاتر از مقاومت، SMA 50 روزه را آشکار می کند، که می تواند تمرکز نزولی را بازگرداند. حتی اگر اینطور نباشد، آزمون مهمتر احتمالاً خط روند نزولی از ابتدای سال جاری خواهد بود.

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

نمودار روزانه آتی داوجونز

نمودار روزانه آتی داوجونز

نمودار ایجاد شده در TradingView

جلسه تجارت آسیا و اقیانوسیه روز سه شنبه

بازارهای آسیا-اقیانوسیه ممکن است منتظر یک جلسه نسبتاً خوش‌بینانه به دنبال افزایش‌های قوی از جلسه معاملات وال استریت باشند. طبق گزارش‌ها، چین اعلام کرده است که انتشار داده‌های تولید ناخالص داخلی سه‌ماهه سوم را به تعویق می‌اندازد و این امر باعث می‌شود که اسناد اقتصادی روشن نشود. به این ترتیب، معامله گران ممکن است بر احساسات عمومی تمرکز کنند. چشم انداز رشد اقتصاد ایالات متحده ممکن است نوید خوبی برای ASX 200 استرالیا باشد. استرالیا اقتصادی است که به چرخه تجاری جهانی گره خورده است. اقتصاد انعطاف‌پذیر ایالات متحده می‌تواند اثرات سرریز مثبتی برای این کشور داشته باشد.

توصیه شده توسط دانیل دوبروفسکی

پیش بینی فرصت های تجارت برتر رایگان خود را دریافت کنید

ASX 200 تجزیه و تحلیل فنی

ASX 200 همچنان بالاتر از SMA 20 روزه، با خط 50 روزه بالاتر، به معامله خود ادامه می دهد. دومی می تواند به عنوان مقاومت نگه داشته شود و تمرکز نزولی را بازگرداند. اما، یک خط روند بالقوه نزولی از آوریل می تواند چالش فنی مهم تری باشد. در صورت چرخش پایین تر، به نظر می رسد پشتیبانی کلیدی اصلاح فیبوناچی 78.6% در 6562 باشد.

نمودار روزانه ASX 200

نمودار روزانه ASX 200

نمودار ایجاد شده در TradingView

— نوشته شده توسط دانیل دوبروفسکی، استراتژیست DailyFX.com

برای تماس با دانیل، از بخش نظرات زیر استفاده کنید یا@ddubrovskyFXدر توییتر

منبع