DAX 40 Edges Higher (Edges Higher) به دلیل احساسات ضعیف اقتصادی


  • احساسات اقتصادی Lackluster ZEW نتوانست رشد صعودی را مهار کند.
  • افت انرژی به بخش های جدید ضربه می زند و فشار بیشتری بر دولت ها می افزاید.
  • روزنامه گاردین فاش کرد که اتحادیه اروپا بعید است قیمت گاز روسیه را محدود کند.

شروع می شود در:

اکنون زندگی کنید:

13 سپتامبر

( 21:09 GMT )

پیشنهاد شده توسط زین وودا

شرط‌های خرید/فروش معامله‌گران دیگر درباره روند قیمت چه می‌گویند؟

برای وبینار ثبت نام کنید

همین الان ملحق شوید، همین الان بپیوندید

وبینار به پایان رسید

DAX 40: لبه های بالاتر از احساسات اقتصادی ضعیف

این DAX با افزایش 100 واحدی نسبت به پایین ترین سطح جلسه، به حرکت خود در تجارت اروپا ادامه داد. با نزدیک‌تر شدن به شاخص CPI ایالات متحده در اواخر روز، احساسات بازار همچنان خوش‌بین است. اعداد تورم آلمان را هم داشتیم منطقه یورو و احساسات اقتصادی ZEW آلمان اعداد منتشر شده که هیچ کدام تاثیر زیادی بر شاخص ندارند.

دانش تجارت پایه

شناخت بازار سهام

پیشنهاد شده توسط زین وودا

تعداد CPI آلمان یک بار دیگر از 7.5% به 7.9% سالانه در ماه اوت رسید که بالاترین سطح از زمان اتحاد مجدد در سال 1990 بود. ما شاهد افزایش در مواد غذایی و خدمات بودیم در حالی که قیمت انرژی همچنان بالاست. محصولات انرژی به ترتیب با افزایش نفت گرمایش (111.5 درصد)، گاز طبیعی (83.3 درصد)، برق (16.6 درصد) و سوخت موتور (16.5 درصد) افزایش شدیدی داشته اند. در همان زمان دیدیم یورو و اعتماد سرمایه گذاران آلمانی به پایین‌ترین سطح خود می‌رسد که می‌تواند کمی عدم اطمینان را برای لفاظی بانک مرکزی اروپا در حال حرکت به جلو بیافزاید.

برای همه انتشارات و رویدادهای اقتصادی متحرک بازار، به بخش مراجعه کنید تقویم DailyFX

در بخش انرژی، ما شاهد اثرات موجی هستیم زیرا افزایش قیمت انرژی بخش هایی را فراتر از تاسیسات برقی و صنایع انرژی بر فشار وارد می کند. این اثرات در بریتانیا، بلژیک و آلمان احساس می شود زیرا شرکت ها با افزایش هزینه ها دست و پنجه نرم می کنند. وزارت دارایی آلمان دیروز اعلام کرد که مایل است وام های دولتی را برای شرکت های انرژی از طریق مجوزهای اعتباری ایجاد شده در طول همه گیری برای یک صندوق امدادی افزایش دهد. طبق گزارش روزنامه تجاری Handelsblatt، منابع دولتی نشان دادند که انتظار می رود 67 میلیارد یورو اعتبار از صندوق تثبیت اقتصادی WSF به بانک توسعه دولتی KFW منتقل شود. بر اساس اسناد فاش شده توسط گاردین، نشست هفته گذشته وزرای انرژی در مورد سقف نفت روسیه منجر به بن بست خواهد شد.

طبق گفته افراد آشنا، ظاهراً در شرکت بایر AG (BAYGn) جستجوی خود را برای یک مدیر عامل جدید آغاز کرده است. مدیر عامل فعلی ورنر باومن از زمان انتصابش در سال 2016 بارها مورد نارضایتی سهامداران قرار گرفته است. سهام شرکت Bayer AG در این جلسه 2.1 درصد افزایش یافت.

نمودار روزانه DAX 40 13 سپتامبر، 2022

منبع: TradingView

از منظر فنی، ما یک شمع فراگیر صعودی جمعه گذشته بسته شد که بالای آن بسته شد 13000 سطح روانی کلیدی. شمع هفتگی بدون هیچ فتیله صعودی بسته شد که نشان دهنده حرکت قوی برای خریداران و شانس قوی صعود در این هفته است.

در بازه زمانی روزانه، ما شاهد افزایش ادامه روند صعودی پس از دیروز بودیم شمع ماروبوزو صعودی بستن. ما بالای آن شکسته ایم 20,50-SMA و درست بالاتر از 100-SMA با خط روند درست بالاتر معامله کنید. اقدام قیمت نشان می‌دهد که ما نتوانستیم پایین‌ترین قیمت‌های قبلی را در روز کاهش دهیم و اکنون یک پایین‌تر را چاپ کرده‌ایم، که برای تأیید تغییر ساختار، یک مقدار بالاتر مورد نیاز است. تا آنجا که فنی می تواند به ما بگوید هر حرکت صعودی بیشتر به داده های CPI ایالات متحده به زودی بستگی دارد.

مقدمه ای بر تحلیل تکنیکال

الگوهای نمودار تحلیل تکنیکال

پیشنهاد شده توسط زین وودا

سطوح کلیدی درون روزی که ارزش تماشا را دارند:

مناطق پشتیبانی

•13340

•13275

•13110

مناطق مقاومت

•13570

•13771

•13900
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه -16٪ 3% -5٪
هفتگی -28٪ 57% 9%

آرمنابع افیا تیرادرها

چه یک معامله گر جدید یا باتجربه باشید، ما چندین منبع برای کمک به شما در دسترس داریم. نشانگر ردیابی احساسات معامله گر، پیش بینی معاملات سه ماهه، تحلیلی و وبینارهای آموزشی روزانه برگزار می شود، راهنمای معاملات برای کمک به شما در بهبود عملکرد معاملاتی، و مخصوصاً برای کسانی که هستند جدید در فارکس.

نوشته شده توسط: Zain Vawda، نویسنده بازار برای DailyFX.com

با زین در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @zvawda

منبع