DAX 40 نزدیک به سطوح کلیدی متوقف می شود زیرا سرمایه گذاران به دنبال راهنمایی از گزارش مشاغل ایالات متحده هستند


  • آلمانی منصنعتی پتولید Eکد Out a اسشگفت زده کردن جیدر ماه ژوئن.
  • Deutsche Lufthansa AGبرای جلوگیری از پیاده‌روی‌های بیشتر، قرارداد دستمزد خدمه زمینی را مهر و موم می‌کند.
  • گزارش مشاغل ایالات متحده بافندگی.

DAX 40: نزدیک به سطوح کلیدی متوقف می شود زیرا سرمایه گذاران به دنبال راهنمایی از گزارش مشاغل ایالات متحده هستند

را DAXیک جلسه اروپایی ترکیبی با سودهایی که به عنوان سرمایه گذاران تسلیم شدند، داشت هضم درآمدهای سه ماهه شرکتی بیشتر از آخرین موردی که به طور گسترده تماشا شده است گزارش مشاغل آمریکا. این شاخص به سمت سومین هفته متوالی افزایشی خود می رود از آنجایی که درآمد شرکت‌ها تا حد زیادی مثبت است، نگرانی‌ها مبنی بر اینکه منطقه در اواخر امسال به سمت رکود اقتصادی پیش می‌رود، تحت الشعاع قرار داده است. کمک به لحن جمعه این خبر بود که تولید صنعتی آلمان در ماه ژوئن رشد شگفت انگیزی را تجربه کردبا افزایش 0.4 درصدی تولید در نیروگاه تولیدی اروپا نسبت به ماه می. دویچه لوفت‌هانزا AG و اتحادیه کارگری وردی پس از اعتصاب یک روزه که منجر به موجی از لغو شد، توافقنامه‌ای را در مورد دستمزد ۲۰ هزار خدمه زمینی شرکت امضا کردند. این معامله شامل افزایش حقوق ماهانه است در سه مرحله تا پایان سال آینده با جکارکنان هک به بین 13.6 تا 18.4 درصد حقوق بیشتری دریافت کنید که به کارگران کمک می کند تا با قبض های انرژی بالاتر کنار بیایند. این شرکت روز پنجشنبه اعلام کرد که این تعطیلی ها حدود 35 میلیون یورو هزینه داشته است.

در اخبار شرکتی، سهام آلیانز (ALVG) پس از اینکه شرکت بیمه آلمانی کاهش شدید 23 درصدی را در سود خالص سه ماهه دوم، تحت تاثیر بازارهای بی ثبات، ثبت کرد، 2.7 درصد سقوط کرد. از سوی دیگر، سهام Deutsche Post (DPWGn) پس از گزارش رشد دو رقمی درآمد و درآمد، 5.9 درصد افزایش یافت. پر رونق حمل و نقل و تجارت سریع.

تمام تمرکز اکنون به سمت جولای گزارش اشتغال آمریکا همانطور که سرمایه گذاران به دنبال سرنخ هایی در مورد چگونگی این هستند فدرال رزرو قدرت بزرگترین اقتصاد جهان را مشاهده خواهد کرد. حقوق و دستمزدهای غیرکشاورزی در ماه گذشته 250000 شغل افزایش یافته است که کاهشی در رشد از 372000 شغل در ژوئن است که می تواند فشار بر فدرال رزرو را برای ارائه سومین افزایش متوالی نرخ بهره 75 واحد پایه در نشست بعدی خود در سپتامبر کاهش دهد.

DAX 40 نزدیک به سطوح کلیدی متوقف می شود زیرا سرمایه گذاران به دنبال راهنمایی از گزارش مشاغل ایالات متحده هستند

برای همه انتشارات و رویدادهای اقتصادی متحرک بازار، به بخش مراجعه کنید تقویم DailyFX

نمودار روزانه DAX 40 – 5 آگوست 2022

DAX 40 نزدیک به سطوح کلیدی متوقف می شود زیرا سرمایه گذاران به دنبال راهنمایی از گزارش مشاغل ایالات متحده هستند

منبع: TradingView

از دیدگاه فنی، جمعه هفته گذشته شاهد بسته شدن شمع ماهانه به عنوان یک شمع صعودی در سطح حمایت بودیم. بالای آن را بستیم 50-SMA در عین حال حفظ آ ساختار صعودی (بالاترین و پایین ترین سطح) در بازه زمانی ماهانه. داily timeframe شاهد بسته شدن یک شمع چکشی معکوس در بالای یک روند صعودی بود. با بازگشت فشار فروش به اینجا، می‌توانیم شاهد عقب‌نشینی به سمت بازار باشیم 50-SMA قبل از حرکت بالاتر

نمودار DAX 40 1H – 5 آگوست 2022

DAX 40 نزدیک به سطوح کلیدی متوقف می شود زیرا سرمایه گذاران به دنبال راهنمایی از گزارش مشاغل ایالات متحده هستند

منبع: TradingView

را 1نمودار H از زمان رسیدن به بالاترین حد هفتگی خود در سال 13787 در روز چهارشنبه و رسیدن به قیمت، شاهد کاهش قیمت بوده است 100-SMA در نمودار روزانه ما امروز شاهد اقدامات قیمتی متفاوتی در تجارت اروپا بودیم که می تواند به گزارش مشاغل مورد انتظار ایالات متحده مربوط شود. قیمت در حال حاضر بین فشرده شده است 20 و 50-SMA در حالی که تلاقی قوی برای فروشندگان درست بالاتر از بالاترین سطح هفتگی است.

سطوح کلیدی درون روزی که ارزش تماشا را دارند:

مناطق پشتیبانی

13525

13380

13274

مناطق مقاومت

13787

14000

14156

نوشته شده توسط: Zain Vawda، نویسنده بازار برای DailyFX.com

با زین در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید:@zvawda

منبع