DAX 40 شتاب صعودی را از دست می دهد زیرا رالی فدرال رزرو شکست می خورد و احساسات اقتصادی به شدت کاهش می یابد


  • تورم آلمان آسالانه افتصویر کردن اسلب زدن 0.1% Lتا 7.5 درصد.
  • مفقط تورمآریا 0.9٪ بانتظارات خوردن 0.6٪.
  • احساسات اقتصادی منطقه یورو شکست زیر 100

فصل سود معاملاتی: 3 مرحله برای استفاده از گزارش های درآمد

DAX 40: با از دست دادن رالی فدرال رزرو، شتاب صعودی را از دست می دهد، احساسات اقتصادی به شدت کاهش می یابد

را DAX در تجارت اروپا با تلاش برای حفظ پست دیروز کاهش یافت FOMC دستاوردهامنسرمایه گذاران هم آخرین دسته از نتایج شرکت و هم دومین افزایش 75 واحدی نرخ بهره را ارزیابی کردند. فدرال رزرو آمریکا ظرف دو ماه. تصمیم فدرال رزرو برای افزایش نرخ بهره هدف سیاستی خود در روز چهارشنبه به میزان سه چهارم درصد انتظار می رفت. جروم پاول، رئیس فدرال‌رزرو نیز دستورالعمل‌های مربوط به میزان افزایش بعدی نرخ بهره را کنار گذاشت و این احتمال را ایجاد کرد که بانک مرکزی به زودی به سرعت پایین‌تری از افزایش نرخ بهره ببرد. با توجه به اعلام روز گذشته رالی، به نظر می رسد که بازارها ممکن است قیمت گذاری را با این احتمال آغاز کرده باشند. بهترین قسمت از دو ماه تا 21 سپتامبر را داریم FOMC جلسه، دوره ای که شامل دو گزارش شغل، دو گزارش تورم و سمپوزیوم جکسون هول فدرال رزرو است. در آن زمان ممکن است خیلی اتفاق بیفتد.

احساسات اقتصادی منطقه یورو امروز نتوانست الهام بخش باشد به زیر 100 رسیدس کمبود گاز شروع به تأثیر بر صنعت آلمان کرد. در همین حال، تورم آلمان این ماه به روند صعودی خود ادامه داد با کاهش 0.1 درصدی رقم سالانه به 7.5 درصد در ژوئیه، در حالی که رقم ماهانه 0.9 درصد افزایش یافت، بیش از انتظارات 0.6 درصد. بر مبنای هماهنگ، تورم آلمان هم به صورت ماهانه و هم سالانه افزایش یافت و پیش‌بینی‌ها و ارقام ژوئن را پشت سر گذاشت. این امیدواری را ایجاد می کند که منطقه یورو در نشست بعدی بانک مرکزی اروپا (ECB) از لحن ملایم تری پیروی کند.

پیشران های قابل توجه در این روز شامل دویچه بانک 3.4 درصد افزایش یافته است در حالی که مراقبت پزشکی Fresenius 13 درصد در روز کاهش یافته است.

چگونه بانک های مرکزی بر بازار فارکس تأثیر می گذارند

نمودار روزانه DAX 40 – 28 ژوئیه 2022

DAX 40 شتاب صعودی را از دست می دهد زیرا رالی فدرال رزرو شکست می خورد و احساسات اقتصادی به شدت کاهش می یابد

منبع: IG

نمودار DAX 40 2H – 28 ژوئیه 2022

DAX 40 شتاب صعودی را از دست می دهد زیرا رالی فدرال رزرو شکست می خورد و احساسات اقتصادی به شدت کاهش می یابد

منبع: IG

از منظر فنی، نمودار روزانه نشان می دهدقیمت بین 20-SMA و 50-SMA فشرده باقی می ماند. به یک سبیل رسیدیم سطح روانی کلیدی (13000) در حین چاپ شمعدان غرق کننده صعودی که به پیشرفت های بیشتر در آینده اشاره می کند. بدون شکستن قطعی شمع و بسته شدن در بالای 50-SMA یا در زیر 20-SMA سطوحی که احساسات همچنان در حال تغییر هستند، محدود به محدوده باقی می مانند.

در تیاو نمودار 2H در از سوی دیگر، ما می‌توانیم هر سه SMA را که درست زیر سطح 13200 همگرا می‌شوند، ببینیم که مقاومت درون روزی قوی ایجاد می‌کنند. شکستن شمع 2 ساعته و بسته شدن در بالا می تواند باعث شود که ما به سمت خط روند بالاتر حرکت کنیم یا به طور بالقوه پیشرفت کنیم.

سطوح کلیدی درون روزی که ارزش تماشا را دارند:

مناطق پشتیبانی

13090

12940

12720

مناطق مقاومت

13296

13450

13700

نوشته شده توسط: Zain Vawda، نویسنده بازار برای DailyFX.com

با زین در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید:@zvawda

منبع