DAX 40 در حالی که سرمایه گذاران سود قوی و افزایش فدرال رزرو را ارزیابی می کنند، بالاتر می رود


  • قدرتمند Eآرنینگ ها اسeason و معاملات M&Aاچآveبolstered مarket اساحساس.
  • سرمایه گذاران افret آمبارزه آرisk از آمسنگ معدن پگرد شده منتورم افدرست و افزایش نرخ بهره فدرال رزرو.

بازده اوراق قرضه و رابطه آنها با FX

DAX 40: با ارزیابی سرمایه گذاران سود قوی و افزایش فدرال رزرو، بالاتر می رود

را DAXهفته را در فضای سبز آغاز کرد زیرا بازارها درآمدهای شرکتی بیشتری را هضم کردند، در حالی که ما این میزان را داریم CPI ایالات متحده در اواخر هفته اهمیت این نسخه با انفجار تشدید شده است داده های مشاغل NFP روز جمعه منتشر شد.

با توجه به استقبال تا حد زیادی مثبت از درآمد تا کنون، زیمنس انرژی (ENR1n) روز دوشنبه روند را کاهش داد، سهام آن 3.9 درصد سقوط کرد پس از اینکه تامین کننده تجهیزات صنعت برق نسبت به زیان خالص عمیق تر از حد انتظار قبلی در سال 2022 هشدار داد و با اعلام هزینه حدود 200 میلیون یورو (204 میلیون دلار) ناشی از تجدید ساختار تجارت خود در روسیه. نکات مثبت چند معامله M&A است که به نظر می رسد به لحن کلی بازار کمک کرده است.

سرمایه گذاران اوراق قرضه اروپا که بین افزایش نرخ بهره توسط بانک مرکزی برای اولین بار از سال 2011 و دورنمای رکود گیر افتاده اند، با برخی از معیارها، برخی از وحشی ترین نوسانات ثبت شده را تحمل می کنند.. بازده اوراق قرضه معیار آلمان طی تقریباً 80 روز امسال 10 واحد نوسان داشته است، چیزی که تنها یک بار در سال 2021 رخ داد. هزینه های پوشش دهی در سراسر جهان نرخ های یورو بازارها افزایش یافته است.فیلیپ پیرس، یکی از همکاران در مدیریت ریسک Validus گفت: «نوسان نرخ‌ها شاهد انفجاری در فعالیت بوده است. “بدون هیچ راهنمایی قاطع، بازار آزاد است تا هر آنچه را که داده ها تضمین می کند، قیمت گذاری کند.”ریزش آن محسوس است. سرمایه گذاران می گویند که اجرای سفارش ها در برخی از گوشه های بازار دشوارتر می شود. شرکت‌های اروپایی تمایلی به صدور بدهی یا خرید محافظ بسیار گران قیمت در برابر نوسانات قیمتی ندارند. در حالی که شرایط بی ثبات چیزی است که معامله گران معمولا رویای آن را می بینند، برخی از بازیگران بازار برای تصاحب موقعیت های بزرگ تر تردید دارند و با خشک شدن نقدینگی، یک چرخه خود تقویت کننده نوسانات عمیق تر ایجاد می کنند. از آوریل، بازدهی دو ساله آلمان روز را با 20 واحد پایه کاهش سه بار و 20 واحد پایه یک بار بالاتر به پایان رسانده است.. از زمان بحران منطقه یورو در سال 2011، حرکت هایی در این اندازه دیده نشده است.

تمرکز این هفته روی رقم CPI ایالات متحده خواهد بود که قرار است در روز چهارشنبه منتشر شودمنسرمایه گذاران همچنین می توانند از چندین سخنران فدرال رزرو بشنوند و سیاست گذاران تحت فشار مجدد قرار دارند تا سومین افزایش ۷۵ واحدی نرخ بهره را در نشست آتی خود در ماه سپتامبر ارائه کنند. ما همچنین اعداد نهایی تورم آلمان را داریم که در روز چهارشنبه منتشر می‌شود که می‌تواند مسیر بیشتری را برای حرکت رو به جلو سرمایه‌گذاران فراهم کند.

DAX 40 در حالی که سرمایه گذاران سود قوی و افزایش فدرال رزرو را ارزیابی می کنند، بالاتر می رود

برای همه انتشارات و رویدادهای اقتصادی متحرک بازار، به بخش مراجعه کنید تقویم DailyFX

نمودار روزانه DAX 40 – 8 آگوست 2022

DAX 40 در حالی که سرمایه گذاران سود قوی و افزایش فدرال رزرو را ارزیابی می کنند، بالاتر می رود

منبع: TradingView

از منظر فنی، جمعه هفته گذشته شاهد یکn هفتگی بی تصمیم بستن شمع در حالی که روزانه به عنوان یک شمعدان مرد آویزان اشاره به منفی بیشتر ما در طول تجارت اروپا، قیمت صعودی داشته‌اند، زیرا ما بین آن‌ها معامله می‌کنیم 50 و 100-SMA و درست زیر سطح فیب 61.8٪. ما به یک شمع روزانه در بالا یا پایین SMA نیاز داریم تا یک سوگیری طولانی مدت را تأیید کنیم.

نمودار DAX 40 1H – 8 آگوست 2022

DAX 40 در حالی که سرمایه گذاران سود قوی و افزایش فدرال رزرو را ارزیابی می کنند، بالاتر می رود

منبع: TradingView

را 1نمودار H از زمانی که روز چهارشنبه به بالاترین حد خود در هفته گذشته یعنی 13787 رسید و به آن رسید، شاهد کاهش قیمت بوده است 100-SMA در نمودار روزانه ما شاهد تغییر ساختار در 1H بوده‌ایم زیرا اکنون در حال ایجاد اوج‌ها و پایین‌های بالاتر هستیم. اگر هیچ غافلگیری در جلسه ایالات متحده نداشته باشیم یا تغییری در احساسات نداشته باشیم، می توانیم به خوبی حرکت کنیم و به دنبال شکستن بالاتر از سطح فیب 61.8 درصد باشیم که خط روند یا بالاتر را هدف قرار داده است. سطح فیبر 78.6 درصد.

سطوح کلیدی درون روزی که ارزش تماشا را دارند:

مناطق پشتیبانی

13505

13274

13000

مناطق مقاومت

13787

14000

14156

نوشته شده توسط: Zain Vawda، نویسنده بازار برای DailyFX.com

با زین در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید:@zvawda

منبع