DAX 40 در حالی که درآمدها و کاهش گازها بر احساسات تأثیر می گذارد، مبارزه می کند


کشورهای اتحادیه اروپا ثبت نام کنید توافق کاهش مصرف گاز برای زمستان آینده.

  • Lufthansa به کاهش بیشتر پروازها در فرانکفورت، مونیخ در میان اعتصاب.
  • درآمدهای اروپا به سرعت شروع می شود، درآمد بانک UBS ناامید می شود.

فصل سود معاملاتی: 3 مرحله برای استفاده از گزارش های درآمد

DAX 40: مبارزات در حالی که درآمد و کاهش گاز بر احساسات تأثیر می گذارد

را DAX پس از آن، سهام اروپا در معاملات اولیه اروپا اندکی کاهش یافت، که به دلیل درآمد ناامیدکننده غول بانکداری سوئیس UBS و احتیاط نسبت به تصمیم سیاست آتی فدرال رزرو کاهش یافت. این شاخص به خودی خود با مشکل مواجه بود زیرا اخباری که از دیروز در حال فیلتر شدن بود مبنی بر اینکه عرضه از طریق خط لوله کلیدی نورد استریم 1 قرار است از روز چهارشنبه به حدود 20 درصد از ظرفیت کاهش یابد، با گازپروم PJSC گفت که یک توربین دیگر برای تعمیر و نگهداری است و برداشته خواهد شد، با مشکل مواجه بود. خراب. این باعث می‌شود که کشورهای اتحادیه اروپا بتوانند به هدف خود برای پر کردن ذخیره‌سازی گاز 80 درصدی دست یابند و خطر کاهش تقاضای گاز را افزایش دهند. سون گیگلد، معاون وزیر اقتصاد آلمان گفت: قوانین جدید “گامی بی سابقه در همبستگی اروپا” است. اگر زمستان سرد باشد و منطقه نتواند اقدامات پیشگیرانه برای صرفه جویی در انرژی انجام دهد، توقف عرضه گاز روسیه به اتحادیه اروپا به طور بالقوه می تواند تولید ناخالص داخلی آن را تا 1.5 درصد کاهش دهد، کمیسیون برآورد کرد که اقتصاد صنعتی آلمان به طور بالقوه آسیب بیشتری خواهد دید. صدمه.

بزرگترین شرکت هواپیمایی اروپا، Deutsche Lufthansa AG تقریباً تمام پروازهای خود را از مراکز اصلی آلمان خود در فرانکفورت و مونیخ چهارشنبه به دلیل اعتصاب خدمه زمینی لغو خواهد کرد و هرج و مرج را که فصل مهم سفر تابستانی اروپا را به هم ریخته است تشدید می کند. تعداد کل پروازها در این مرحله حدود 1000 پرواز بین دو شهر است که ممکن است تا آخر هفته ادامه داشته باشد. تابستان اروپا که معمولاً توسط گردشگری تقویت می‌شود، چالش‌های زیادی را در سفر به خود دیده است که اقتصاد منطقه یورو را متوقف می‌کند، اقتصادی که به دلیل عوامل متعددی در حال حاضر با مشکل مواجه شده است.

با شروع فصل درآمدهای اروپا، گزارش‌هایی از UBS Group AG داشتیم آ سود ضعیف‌تر از حد انتظار در سه‌ماهه دوم، زیرا فروش بازار جهانی مشتریان ثروتمند را کنار گذاشته و سرمایه‌گذاران نهادی سرمایه‌ها را جذب کردند. با این حال، تمرکز اصلی هفته بر روی فدرال رزرو باقی مانده است. ایالات متحده آمریکا سیدرونی بank به طور گسترده انتظار می رود حداقل 75 واحد پایه افزایش یابد در روز چهارشنبه همانطور که به نظر می رسد تورم تاخت و تاز را مهار کند. را FOMC بیانیه و کنفرانس مطبوعاتی همراه آن توسط جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، نیز در میان ترس از اینکه این افزایش شدید نرخ بهره، بزرگترین اقتصاد جهان و محرک اصلی رشد جهانی را وارد رکود خواهد کرد، به دقت مورد مطالعه قرار خواهد گرفت.

چگونه بانک های مرکزی بر بازار فارکس تأثیر می گذارند

نمودار روزانه DAX 40 – 26 ژوئیه 2022

DAX 40 در حالی که درآمدها و کاهش گازها بر احساسات تأثیر می گذارد، مبارزه می کند

منبع: IG

نمودار DAX 40 2H – 26 ژوئیه 2022

DAX 40 در حالی که درآمدها و کاهش گازها بر احساسات تأثیر می گذارد، مبارزه می کند

منبع: IG

از منظر فنی، لدر هفتهبسته شدن شمع صعودی نتوانست بالای محدوده مقاومت 13300 بسته شود که دیروز قبل از کاهش بیشتر آن را رد کردیم. در نمودار روزانه قیمت بین قیمت فشرده باقی می ماند 20-SMA که بر روی سطح روانی کلیدی (13000) و 50-SMA. بدون شکستن قطعی شمع و بسته شدن در بالای این سطوح، با ادامه تغییر احساسات، ما محدود به محدوده باقی می‌مانیم.

از سوی دیگر نمودار 2H شاهد شکستی در زیر جعبه خاکستری بود که به نظر می رسید قیمت در آن در حال تثبیت است. با این حال ما از آن پرش کرده ایم 100-SMA که نیاز به یک شمع نزدیک بالایمنطقه مقاومت 13200 قبل از اینکه به نظر بالاتر برود. رد کردن جعبه خاکستری ممکن است منجر به نزولی بیشتر شود، زیرا در حال حاضر با توجه به شرایط بازار امکان پذیر نیست.

سطوح کلیدی درون روزی که ارزش تماشا را دارند:

مناطق پشتیبانی

13060

12940

12720

مناطق مقاومت

13200

13300

13450

نوشته شده توسط: Zain Vawda، نویسنده بازار برای DailyFX.com

با زین در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید:@zvawda

منبع