DAX 40 به رالی ادامه می دهد، با سفارشات کارخانه آلمان تقویت شده است


  • آلمانی افبازیگر Oدستور می دهد پدر حال اجرا ببیشتر از Eدر ژوئن انتظار می رود 0.4% کاهش در مقابل 0.8% مورد انتظار.
  • افزایش درآمد همچنان ادامه دارد.
  • منطقه مقاومت کلیدی اکنون در کانون توجه حدود 13800-14000 است.

فصل سود چیست و در گزارش های سود به دنبال چه چیزی باشیم

DAX 40: رالی با کمک سفارشات کارخانه آلمان با موانع فنی پیش رو

را DAX به رشد خود در تجارت اروپا ادامه داد سود سه ماهه شرکتی تا حد زیادی مثبت و بهتر استنسبت به. تاسفارش کارخانه آلمانی مورد انتظارس پس از پایان سفر نانسی پلوسی، نماینده آمریکا به تایوان، احساسات جهانی در جلسه دیروز نیویورک بهبود یافت.

سفارشات کارخانه آلمان انجام می شودویرایش بهتر از حد انتظار در ماه ژوئن، کاهش 0.4% در ماه به جای 0.8% مورد انتظار در ماه تحت الشعاع بحران فزاینده انرژی.. تضعیف روحیه تا حدی اندکی هشداری بود از سوی شرکت آلمانی Uniper SE که اخیراً نجات یافته است مبنی بر اینکه ممکن است مجبور شود تولید دو نیروگاه اصلی زغال سنگ در آلمان را کاهش دهد زیرا شرکت برای تامین سوخت در امتداد رودخانه راین تلاش می کند.. این توسعه است تشدید بحران انرژی که بزرگترین اقتصادهای قاره را به سمت رکود سوق داده است. سطح آب در راین به قدری پایین آمده است که ممکن است رودخانه به زودی بسته شود. پس از انتشار این خبر، قیمت برق آلمان برای سال آینده به سطوح بی سابقه ای افزایش یافت از 410.57 Eیورو در هر مگاوات ساعت در بورس انرژی اروپا.

درآمد شرکت‌ها همچنان به تقویت بازارها ادامه می‌دهد و دو تا از بزرگ‌ترین شرکت‌های پوشاک اروپا در معاملات اولیه روز پنج‌شنبه افزایش یافتند، زیرا گزارش‌های سه ماهه آن‌ها از ناامیدی‌های تازه پس از هشدارهای سود اخیر جلوگیری کردند.سهام آدیداس AG (ADSGN) در فرانکفورت 2.4 درصد افزایش یافت، پس از اینکه غول پوشاک ورزشی از افزایش 4 درصدی فروش در سه ماهه دوم گزارش داد، حتی پس از تعدیل برای کاهش یورو در این دوره. نیروگاه آنلاین مد Zalando (ZALG) 9.1 درصد افزایش یافت، بهترین عملکرد در شاخص، پس از پیش بینی بهبود در فروش و سودآوری در نیمه دوم سال پس از نیمه اول راکد.هر دو شرکت در چند هفته گذشته، راهنمایی های خود را برای کل سال کاهش داده بودند، آدیداس با اشاره به باد مخالف در چین، از دست دادن فروش در روسیه، و اثرات ماندگار بسته شدن کارخانه های خود در ویتنام در سال گذشته، که باعث شد آن را قادر به برآورده نکند. افزایش تقاضا در بازار کلیدی آمریکای شمالی.آدیداس روز پنجشنبه گفت که عملکرد قوی در آمریکای شمالی و جنوبی و همچنین اروپا، را خاورمیانه و آفریقا به جبران مشکلات در چین کمک کرده اند، جایی که فروش آن در سال 35 درصد کاهش یافته است. فروش در آمریکای شمالی 21 درصد افزایش یافت و فروش در EMEA، به استثنای روسیه، 13 درصد افزایش یافت.

DAX 40 به رالی ادامه می دهد، با سفارشات کارخانه آلمان تقویت شده است

برای همه انتشارات و رویدادهای اقتصادی متحرک بازار، به بخش مراجعه کنید تقویم DailyFX

نمودار روزانه DAX 40 – 4 اوت 2022

DAX 40 به رالی ادامه می دهد، با سفارشات کارخانه آلمان تقویت شده است

منبع: TradingView

از دیدگاه فنی، جمعه هفته گذشته شاهد بسته شدن شمع ماهانه به عنوان یک شمع صعودی در سطح حمایت بودیم. بالای آن را بستیم 50-SMA در عین حال حفظ آ ساختار صعودی (بالاترین و پایین ترین سطح) در بازه زمانی ماهانه. بازه زمانی روزانه دیدم a شمعدان فراگیر صعودی دیروز را ببندید زیرا سه شمعدان روزانه قبلی را غرق کردیم. پس از بالا بردن 50-SMA، با ضربه زدن به مقاومت و یک عقب نشینی خفیف مواجه شدیم. 100-SMA که با سطح فیب 61.8% منطبق است. احتیاط پیش رو داشته باشید زیرا تلاقی های زیادی داریم که بین منطقه 13750 و سطح روانی 14000 مقاومت ایجاد می کند که با خط روند روزانه مطابقت دارد.

نمودار DAX 40 1H – 4 اوت 2022

DAX 40 به رالی ادامه می دهد، با سفارشات کارخانه آلمان تقویت شده است

منبع: TradingView

را 1نمودار H بعد از دیروز یک حرکت خوب بالاتر دیده است شکل گیری شمعدان پایین موچین از 50-SMA (در دایره نمودار) به ما آن رالی 330 امتیازی از سال 13450 تا حداکثر امروز 13788 را می دهد. شمعدان ستاره تیرانداز در نمودار 1H در سطح فیب 61.8٪ ترسیم شده در بازه زمانی روزانه. در اینجا احتمال عقب نشینی وجود دارد، با این حال ما تلاقی های بهتری برای فروشندگان داریم اگر قیمت راه خود را بالاتر برد.

سطوح کلیدی درون روزی که ارزش تماشا را دارند:

مناطق پشتیبانی

13647

13520

13336

مناطق مقاومت

13800

14000

14156

نوشته شده توسط: Zain Vawda، نویسنده بازار برای DailyFX.com

با زین در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید:@zvawda

منبع