DAX 40 به دلیل داده‌های ضعیف آلمانی که نمی‌تواند خلق و خو را کاهش دهد، صعود می‌کند


فصل سود معاملاتی: 3 مرحله برای استفاده از گزارش های درآمد

DAX 40: افزایش می یابد زیرا داده های ضعیف آلمان نمی توانند روحیه را کاهش دهند

را DAXدر تجارت اروپا با افزایش درآمدهای شرکتی و احساسات سازنده کمک کرد. دستاوردهای اولیه به نظر می رسد ضعیف با این حال، در بهترین حالت، آس داده‌های ضعیف خرده‌فروشی آلمان تردیدهای جدیدی را در مورد بهبود اقتصادی منطقه ایجاد کرد.

بازارهای اروپایی ماه جدید را با درجه ای از خوش بینی آغاز کردند زیرا HSBC (LON:HSBA)، بزرگترین بانک منطقه، با ابراز اطمینان نسبت به آینده، بازده کوتاه مدت خود را از هدف سهام ملموس به حداقل 12 درصد از سال 2023 به بعد افزایش داد و متعهد شد که پرداخت سود سه ماهه را در سال آینده بازگرداند. سهام آن بیش از 6 درصد رشد کرد. با این حال، سود در اروپا محدود است زیرا سرمایه گذاران نگران احتمال رکود اقتصادی در منطقه به دلیل داده های اقتصادی ناامیدکننده هستند.

چگونه بانک های مرکزی بر بازار فارکس تأثیر می گذارند

خرده فروشی آلمان در ماه ژوئن به دلیل کاهش هزینه های مصرف کنندگان برای کالاهای غیر ضروری برای مقابله با تورم بی سابقه، کاهش یافت.فروش پایین بود 80.8٪ از سال قبل، بیشترین در سه دهه اقلام غیرخوراکی مانند مبلمان و لوازم خانگی یا پوشاک و کفش حتی کاهش شدیدتری را ثبت کردند.داده‌ها به چشم‌اندازی که قبلاً دچار مشکل شده است می‌افزاید. بزرگترین اقتصاد اروپا مانند تعداد کمی از اقتصادهای دیگر در رنج استآس بیشتر و بیشتر اقتصاددانان استدلال می کنند که رکود در اواخر امسال اجتناب ناپذیر است.

در همین حال، فعالیت کارخانه در منطقه یورو در ماه ژوئیه، با منطقه قرارداد مدیران خرید بخش تولید به دلیل فشارهای تورمی و عدم اطمینان اقتصاد کلان بر تقاضا، شاخص به 49.8 در مقایسه با 52.1 در ماه قبل کاهش یافت.. این روند رو به رشد نگران کننده جهانی را دنبال می کند از آنجایی که فعالیت کارخانه کره جنوبی برای اولین بار در دو سال گذشته کاهش یافت، ژاپن شاهد کندترین رشد فعالیت در 10 ماه گذشته بود، در حالی که در چین معیار رسمی فعالیت کارخانه که در آخر هفته منتشر شد، به طور غیرمنتظره ای در ماه جولای در بحبوحه COVID-19 جدید کاهش یافت. شیوع

DAX 40 به دلیل داده‌های ضعیف آلمانی که نمی‌تواند خلق و خو را کاهش دهد، صعود می‌کند

برای همه انتشارات و رویدادهای اقتصادی متحرک بازار، به بخش مراجعه کنید تقویم DailyFX

نمودار روزانه DAX 40 – 1 اوت 2022

DAX 40 به دلیل داده‌های ضعیف آلمانی که نمی‌تواند خلق و خو را کاهش دهد، صعود می‌کند

منبع: IG

نمودار DAX 40 2H – 1 اوت 2022

DAX 40 به دلیل داده‌های ضعیف آلمانی که نمی‌تواند خلق و خو را کاهش دهد، صعود می‌کند

منبع: IG

از منظر فنی، هفته گذشته جمعه شاهد یک شمع ماهانه بسته شد شمع صعودی سطح حمایت بالای آن را بستیم 50-SMA در عین حال ساختار صعودی (بالاترین و پایین‌ترین سطح) را در بازه زمانی ماهانه حفظ می‌کند. بازه زمانی روزانه شاهد بسته شدن یکی دیگر از شمع های صعودی بود که اکنون بین 50 و 50 معامله می کنیم 100-SMA.

نمودار 2H روی دست دیگر شکست از خط روند هفته گذشته پس از آن یک عقب نشینی قبل از حرکت به سمت بالاتر انجام شد. ما به‌تازگی در 2H به بالاترین سطح خود رسیده‌ایم و ممکن است شاهد عقب‌نشینی باشیم زیرا در حال حاضر بالای 20،50 و 100-SMA معامله می‌کنیم. فروشندگان ممکن است در حدود سال 13660 به 100-SMA علاقه پیدا کنند.

سطوح کلیدی درون روزی که ارزش تماشا را دارند:

مناطق پشتیبانی

13400

13296

13000

مناطق مقاومت

13660

13850

14000

نوشته شده توسط: Zain Vawda، نویسنده بازار برای DailyFX.com

با زین در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید:@zvawda

https://www.dailyfx.com/forex/market_alert/2022/08/01/EURUSD-Outlook-Pressing-Higher-as-the-US-Dollar-Loses-Its-Shine-.html

منبع