DAX 40 به بالاتر از سطح کلیدی 13000 صعود می کند زیرا حالت ریسک پذیر هفته را شروع می کند


  • خلق و خوی ریسک پذیر به هفته جدید سرازیر می شود.
  • با ورود اوکراین به قلمرو تحت کنترل روسیه، احساسات بازار تقویت شد.

شروع می شود در:

اکنون زندگی کنید:

13 سپتامبر

( 02:09 GMT )

پیشنهاد شده توسط زین وودا

آماده سازی هفتگی تجارت کالا

برای وبینار ثبت نام کنید

همین الان ملحق شوید، همین الان بپیوندید

وبینار به پایان رسید

DAX 40: رالی بالاتر از سطح کلیدی 13000 در حالی که حالت ریسک پذیر هفته را شروع می کند

این DAX با نزدیک شدن به بازار باز ایالات متحده، در معاملات اروپا با افزایش ریسک در روز جمعه همراه شد و با افزایش حدود 180 واحدی روبرو شد. بازارهای اروپایی هفته را پس از آنکه اوکراین اعلام کرد به سرزمین‌هایی که قبلاً توسط روسیه اشغال شده بود نفوذ کرده است، شروع کردند. اروپایی دیده ایم گاز و قیمت برق با توجه به اخبار کاهش می یابد، که برای مصرف کنندگان تسکین خوشایند است، به ویژه از آنجایی که نشست روز جمعه وزرای انرژی در مورد سقف قیمت ها نتوانست پیشرفتی داشته باشد.

دانش تجارت پایه

شناخت بازار سهام

پیشنهاد شده توسط زین وودا

به دنبال افزایش نرخ بی‌شمار هفته گذشته توسط بانک مرکزی اروپا (ECB) ما لفاظی های جنگ طلبانه تری از اعضای بانک مرکزی اروپا شنیده ایم. در مقابل، فلوریان تونکار، معاون وزیر دارایی آلمان هشدار داد که این کشور با خطرات فزاینده رکود تورمی مواجه است، چیزی که مدتی است مورد بحث قرار گرفته است. با این حال، بانک مرکزی اروپا مصر است که برای کنترل تورم به نرخ‌های بالاتر برای مدت طولانی‌تری نیاز است، در حالی که بعید است آلمان بتواند از آنها جلوگیری کند، چه رکود تورمی یا نه. برای صنعتی‌ترین اقتصاد Euorpe و بزرگ‌ترین شرکت‌های آن، این اعتماد را القا می‌کند زیرا مصرف‌کنندگان در مواجهه با نرخ‌های بالاتر و معضل هزینه‌های زندگی، مایحتاج خود را انتخاب می‌کنند.

در اخبار شرکت‌ها، اکثر شاخص‌ها سبز هستند و Heidelbergcement AG (HEIG) و Daimler Truck Holdings AG (DTGGe) با هر دوی آنها فقط 4 درصد افزایش دارند، پیشتاز هستند. فردا روز شلوغی در تقویم اقتصادی پیش رو داریم که آلمان و منطقه یورو فردا اعداد CPI (تورم) خود را منتشر می کنند و شاخص احساسات اقتصادی ZEW را منتشر می کند.

برای همه انتشارات و رویدادهای اقتصادی متحرک بازار، به بخش مراجعه کنید تقویم DailyFX

نمودار روزانه DAX 40 12 سپتامبر، 2022

منبع: TradingView

از منظر فنی، ما یک شمع فراگیر صعودی جمعه گذشته بسته شد که بالای آن بسته شد 13000 سطح روانی کلیدی. شمع هفتگی بدون هیچ فتیله صعودی بسته شد که نشان دهنده حرکت قوی برای خریداران و شانس قوی صعود در این هفته است.

در بازه زمانی روزانه، امروز صبح جهش خوبی داشتیم، بدون حرکت منفی. ما بالای آن شکسته ایم 20,50-SMA با 100-SMA اکنون درست زیر خط روند. اقدام قیمت نشان می‌دهد که ما نتوانستیم پایین‌ترین قیمت‌های قبلی را در روز کاهش دهیم و اکنون یک پایین‌تر را چاپ کرده‌ایم، که برای تأیید تغییر ساختار، یک مقدار بالاتر مورد نیاز است. این نیاز به افزایش قابل توجهی نسبت به قیمت فعلی دارد که در این مرحله ممکن است به نوعی کاتالیزور نیاز داشته باشد.

مقدمه ای بر تحلیل تکنیکال

الگوهای نمودار تحلیل تکنیکال

پیشنهاد شده توسط زین وودا

سطوح کلیدی درون روزی که ارزش تماشا را دارند:

مناطق پشتیبانی

•13240

•13110

•13000

مناطق مقاومت

•13470

•13680

•13771
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه 0% 41% 21%
هفتگی -33٪ 56% 3%

منابع برای معامله گران

چه یک معامله گر جدید یا باتجربه باشید، ما چندین منبع برای کمک به شما در دسترس داریم. نشانگر ردیابی احساسات معامله گر، پیش بینی معاملات سه ماهه، تحلیلی و وبینارهای آموزشی روزانه برگزار می شود، راهنمای معاملات برای کمک به شما در بهبود عملکرد معاملاتی، و مخصوصاً برای کسانی که هستند جدید در فارکس.

نوشته شده توسط: Zain Vawda، نویسنده بازار برای DailyFX.com

با زین در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @zvawda

منبع