DAX 40 بلاتکلیف است زیرا تورم داغ منطقه یورو باعث نگرانی از افزایش نرخ می شود


  • CPI منطقه یورو Beats Estimates. واقعی 9.1٪ در مقابل 9٪ انتظار می رود، با بدتر شدن بحران هزینه زندگی.
  • اروپایی گاز طبیعی قیمت‌ها از سر گرفته می‌شوند، زیرا معامله‌گران ریسک‌های عرضه را وزن می‌کنند.
  • آلمانی Uبیکاری آرخورد منبه 5.5 درصد افزایش یافت در مقابل 5.4٪ Eمورد انتظار

DAX 40: بلاتکلیف است زیرا تورم داغ منطقه یورو باعث نگرانی از افزایش نرخ می شود

این DAX از زمان رد شدن سطح کلیدی 13000 در روز گذشته، در تجارت اروپا با مشکل مواجه شد. شاخص بین سود و زیان متحول شد، 200 واحد عجیب و غریب از اوج‌های اوایل جلسه سقوط کرد، و بدتر شدن بیکاری در آلمان و ثبت رکورد منطقه یورو تحت تاثیر قرار گرفت. اعداد CPI. آلمانی uنرخ بیکاری در همین حال افزایش دادند به 5.5٪ از 5.4٪، همانطور که انتظار می رود.

DAX 40 بلاتکلیف است زیرا تورم داغ منطقه یورو باعث نگرانی از افزایش نرخ می شود

برای همه انتشارات و رویدادهای اقتصادی متحرک بازار، به بخش مراجعه کنید تقویم DailyFX

جمعه گذشته به لطف لفاظی‌های جنگ‌طلبانه، احساسات تغییر کرد فدرال رزرو صندلی جروم پاول، با مپیش‌بینی می‌کند در مسیری کم‌عمق‌تر فدرال رزرو کاهش یابد و احتمال زیان‌های بیشتر برای سهام و اوراق قرضه در سال سختی را افزایش دهد. این امر با فروش روز جمعه مشاهده شد که به نظر می رسد پس از برخی افزایش های اولیه هفته همچنان ادامه خواهد داشت. آخر هفته و اوایل این هفته شاهد لفاظی های جنگ طلبانه از سوی چندین نفر بود بانک مرکزی اروپا اعضای with بازار قیمت گذاری کاملا ثابت در سمت شاهین، در حال حاضر 70 واحد در ماه سپتامبر و 160 واحد در پایان سال قیمت گذاری شده است، جلسه هفته آینده بانک مرکزی کلیدی است.

جلسه نیویورک: نکات تجارت فارکس

سهام انرژی و آب و برق منجر به کاهش در اروپا شد و فروش آنها را تا چهارمین جلسه به عنوان سرمایه گذار افزایش داد. ادامه دهید نگرانی از عرضه گاز روسیه قیمت گاز اروپا از بالاترین حد خود کاهش یافته است، اما اکنون یک بار دیگر در حال افزایش است زیرا روسیه جریان گاز در طول لوله نورد استریم را قطع کرده است.خط به آلمان، برای دومین بار در چند ماه گذشته. تیاو خطر خاموشی، جیره بندی و رکود شدید را دارد اصرار اگر روسیه تحویل گاز را بیشتر کاهش دهد یا قطع شدن خط لوله را به تاخیر می اندازد.

در حال حاضر برای تعیین حرکات بعدی بازار در شرایط بسیار سختی قرار داریم. بسیاری از سیگنال های اقتصادی متناقض وجود دارد که تعیین مسیر سیاست پولی را بسیار دشوار می کند. ما شاهد تغییرات ثابتی از سوی اعضای همه بانک‌های مرکزی بزرگ بوده‌ایم، زیرا به نظر می‌رسد لفاظی‌های آنها پس از انتشار هر داده مهم تغییر می‌کند.

نمودار روزانه DAX 40 – 31 اوت 2022

DAX 40 بلاتکلیف است زیرا تورم داغ منطقه یورو باعث نگرانی از افزایش نرخ می شود

منبع: TradingView

از جانب از دیدگاه فنی، هفته گذشته یک شمع نزولی بزرگ بسته بودیم که به عنوان بسته شد شمعدان marubozu بدون فتیله منفی چنین شمعی معمولاً نشان دهنده نزولی بیشتر در آینده است که ممکن است هنوز هم رخ دهد را هفته حرفه ایپیشروی می کند. در بازه زمانی روزانه ما شاهد یک رد دیروز از ناحیه مقاومت 13100 قبل از بسته شدن به زیر سطح روانشناسی کلیدی سطح 13000. ما در حال حاضر زیر قیمت معامله می شود 20، 50 و 100-SMA با شیب ها که به خوبی شاخص را نشان نمی دهد. اگر بخواهیم چیز مثبتی را از اینجا ببینیم، ابتدا به یک شمع روزانه بالاتر از سطح روانی نیاز داریم. رد بیشتر سطح روانشناختی می تواند منجر به آزمایش پایین بودن YTD شود.

سطوح کلیدی درون روزی که ارزش تماشا را دارند:

مناطق پشتیبانی

12820

12700

12400

مناطق مقاومت

13000

13105

13275

آرمنابع افیا تیرادرها

چه یک معامله گر جدید یا باتجربه باشید، ما چندین منبع برای کمک به شما در دسترس داریم. شاخص های ردیابی احساسات معامله گر، پیش بینی معاملات سه ماهه، تحلیلی و وبینارهای آموزشی روزانه برگزار می شود، راهنمای معاملات برای کمک به شما در بهبود عملکرد معاملاتی، و مخصوصاً برای کسانی که هستند جدید در فارکس.

نوشته شده توسط: Zain Vawda، نویسنده بازار برای DailyFX.com

با زین در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید:@zvawda

منبع