DAX 40 با کاهش اعتماد تجاری آلمان در نوسان است


  • قزاق‌های بانک مرکزی اروپا می‌گویند که افزایش شدیدتر نرخ بهره ممکن است پایان نیابد.
  • Ifo Eانتظارات منndex Dدر ماه جولای به 80.3 کاهش یافت در مقابل 83.0 تخمین زده.
  • کسب‌وکارها انتظار دارند که شرایط بسیار بدتری در راه باشد.

سفت کردن کمی: چیست و چگونه کار می کند؟

DAX 40: با کاهش اعتماد تجاری آلمان در نوسان است

Dax کاهش های قبلی در تجارت اروپا را معکوس کرد زیرا انتظارات درآمدی بیشتر از نگرانی ها در مورد رکود احتمالی بود. با توجه به تمرکز سرمایه گذاران در جلسه، احساسات در جلسه نوسان داشت درآمد شرکت های بزرگ فناوری ایالات متحده در حالی که آنها در انتظار افزایش دیگر نرخ بهره فدرال رزرو حداقل 75 واحد پایه در این هفته هستند. تصمیم فدرال رزرو ایالات متحده و همچنین غول های فناوری به روشن شدن چشم انداز بازگشت یک ماهه سهام کمک می کند.

به دلیل نگرانی های فزاینده مبنی بر اینکه تورم ثبت شده و عرضه محدود انرژی از روسیه بزرگترین اقتصاد اروپا را به رکود می اندازد، اعتماد تجاری آلمان به بدترین سطح از ماه های ابتدایی همه گیری بدتر شد.. شاخص انتظارات منتشر شده در روز دوشنبه توسط موسسه Ifo مستقر در مونیخ از 85.8 در ژوئن به 80.3 در ماه جولای کاهش یافت. تحلیلگران کاهش تا 83.0 را پیش بینی کرده بودند.کلمنس فوست، رئیس Ifo گفت: آلمان در آستانه رکود اقتصادی است. قیمت های بالای انرژی و تهدید کمبود گاز بر اقتصاد تاثیر می گذارد. شرکت‌ها انتظار دارند در ماه‌های آینده فعالیت‌های تجاری بسیار بدتری داشته باشند.»

یک خطر کلیدی برای آلمان، که سهم بزرگی از گاز طبیعی خود را از روسیه وارد می‌کند، این است که کاهش یا توقف بیشتر در عرضه انرژی می‌تواند تورم را همچنان بالاتر ببرد. به نظر می‌رسد که این خطرات با اظهارنظرهای کرملین در اوایل امروز برطرف شده است روسیه است علاقه ای به قطع گاز اروپا ندارم.

بانک های مرکزی اروپا (ECB) مارتین کازاکس، یکی از اعضا گفت: «پیش‌روی‌های قوی‌تر ممکن است پس از یک حرکت بزرگ تمام نشود». افزایش ماه سپتامبر نیز باید بسیار قابل توجه باشد و در عین حال بیان می کند که عدم قطعیت ممکن است برنامه های بعدی را تحت الشعاع قرار دهد.

نمودار روزانه DAX 40 – 25 ژوئیه 2022

DAX 40 با کاهش اعتماد تجاری آلمان در نوسان است

منبع: IG

نمودار DAX 40 2H – 25 ژوئیه 2022

DAX 40 با کاهش اعتماد تجاری آلمان در نوسان است

منبع: IG

از منظر فنی، جمعه دید یک فشار به پایین برای بستن روز به عنوان یک الگوی شمعدان ستاره تیرانداز و همچنین زیر منطقه مقاومت ما 13300. در نمودار روزانه قیمت در حال حاضر بین فشرده شده است 50-SMA و 20-SMA اگر می‌خواهیم بالاتر برویم، به 50-SMA نیاز داریم.

به نظر می رسد که به نمودار 2H کاهش می یابدتیo معامله کنید بالاتر از 20، 50 و 100-SMA. ما از صبح با یک شمع 2 ساعته در محدوده دور هستیم و خارج از جعبه خاکستری بسته می شویم که به طور بالقوه فرصت هایی را در هر جهت فراهم می کند.

سطوح کلیدی درون روزی که ارزش تماشا را دارند:

پشتیبانی مناطق

مناطق مقاومت

نوشته شده توسط: Zain Vawda، نویسنده بازار برای DailyFX.com

با زین در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @zvawda

منبع