DAX 40 با خاموش شدن نورد استریم مشکلات انرژی را عمیق تر می کند


  • افزایش قیمت انرژی، افزایش 16 درصدی برق آلمان. قیمت معیار سال قبل 21 درصد افزایش یافت.
  • منطقه یورو آردم اسآلس تیگیر کرده در جیuly اما Dخود را تیرها کردن آرمی شود.
  • پایین‌ترین سطح سال به امروز.

DAX 40: مبارزه به عنوان خاموش شدن نورد استریم مشکلات انرژی را عمیق تر می کند

را DAX با نزدیک شدن به جلسه بعدازظهر، در معاملات اولیه با کاهش حدود 100 واحدی پیش از کاهش ضرر مواجه شد. منفی بودن در اطراف باز را می توان به اطلاعیه روسیه در اواخر روز جمعه نسبت داد یکی از خطوط لوله اصلی تامین آن به اروپا برای مدت نامعلومی بسته خواهد ماند و مهلت روز شنبه برای آن لغو خواهد شد. گاز برای از سرگیری خط لوله نورد استریم به سمت پایین جریان می یابد. این می تواند نوعی انتقام از سوی روسیه تلقی شود زیرا این اعلامیه پس از توافق وزرای دارایی G-7 بر روی طرحی برای اعمال سقف قیمتی بر روسیه منتشر شد. روغن صادرات

برای همه انتشارات و رویدادهای اقتصادی متحرک بازار، به بخش مراجعه کنید تقویم DailyFX

همانطور که بازارها این اعلامیه را هضم کردند، شاهد افزایش بیش از 30 درصدی قیمت بنزین در معاملات اولیه بودیم، در حالی که سیاست گذاران اکنون با راه هایی برای مهار تقاضا و نوسانات وحشی بازار دست و پنجه نرم می کنند. برق آلمان برای ماه آینده تا 16 درصد افزایش یافت، در حالی که قیمت معیار سال آینده با 21 درصد افزایش به 615 یورو در هر مگاوات ساعت رسید. سایت‌های ذخیره‌سازی در آلمان اکنون 86 درصد هستندآن را در مسیر هدف 95 درصدی خود حفظ خواهد کردبر اساس گزارش زیرساخت گاز اروپا. وزرای انرژی اروپا قرار است در جلسه اضطراری روز جمعه در مورد پیشنهادات رادیکال برای کاهش قیمت برق بحث کنند، از جمله سقف قیمت گاز و تعلیق معاملات مشتقات برق.

جلسه نیویورک: نکات تجارت فارکس

خرده فروشی منطقه یورو در ماه جولای افزایش یافتy هنوز نتوانسته است برآوردها را شکست دهد که آن را در خط نگه می دارد با روند نزولی که در ماه های اخیر مشاهده شد. افزایش شدید در آلمان و هلند کاهش در سایر بازارهای بزرگ منطقه یورو را پنهان کرد.انتظار نداشته باشید که این شروع یک جهش پایدار در فروش باشد. چشم انداز برای ماه های آینده نسبتاً تیره و تار باقی می ماند زیرا درآمدهای واقعی به دلیل تورم بالا و دستمزدها با افت بی سابقه مواجه می شوند. را انتظاربرای مصرف به قرارداد که در سه ماهه آینده در پشت این که برای شرکت ها نوید خوبی ندارد.

نمودار روزانه DAX 40 – 5 سپتامبر 2022

DAX 40 با خاموش شدن نورد استریم مشکلات انرژی را عمیق تر می کند

منبع: TradingView

از جانب یک دیدگاه فنی، ما یک ستاره دنباله دار شمع بسته شد هفته گذشته که نتوانست بالاتر از شکاف هفته قبل بسته شود. با توجه به حرکت نزولی قابل توجه، ما می‌توانیم در اوایل هفته قبل از حرکت به سمت پایین‌ترین سطح سال تا به امروز، مقداری صعودی را مشاهده کنیم.

در بازه زمانی روزانه ما شاهد یک رد کردن سطح کلید 13000 سه بار در هفته گذشته، هر بار در بالا بسته نشد. نشانه هایی مبنی بر اینکه خریداران هنوز به یک حرکت صعودی پایدار متقاعد نشده اند. ما زیر قیمت معامله می کنیم 20،50 و 100-SMA در حالی که شیب نزولی MA برای شاخص خوب نیست.

سطوح کلیدی درون روزی که ارزش تماشا را دارند:

مناطق پشتیبانی

12585

12376

12200

مناطق مقاومت

12771

12850

13000

آرمنابع افیا تیرادرها

چه یک معامله گر جدید یا باتجربه باشید، ما چندین منبع برای کمک به شما در دسترس داریم. شاخص های ردیابی احساسات معامله گر، پیش بینی معاملات سه ماهه، تحلیلی و وبینارهای آموزشی روزانه برگزار می شود، راهنمای معاملات برای کمک به شما در بهبود عملکرد معاملاتی، و مخصوصاً برای کسانی که هستند جدید در فارکس.

نوشته شده توسط: Zain Vawda، نویسنده بازار برای DailyFX.com

با زین در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید:@zvawda

منبع