DAX 40، FTSE 100، Dow Jones (DJI) تحت تاثیر ریسک گریزی


بررسی اجمالی FTSE 100، DAX 40، Wall Street 30:

توصیه شده توسط Tammy Da Costa

آینده برای مبتدیان

با تبدیل شدن اعتراضات در چین به سرفصل اخبار، ریسک گریزی به بازارها بازگشت

پس از اعتراضات در چین که تقاضا برای دارایی های ریسکی را کاهش داد، شاخص های اصلی سهام در حال کاهش هستند. با توجه به اینکه Dax، FTSE و DJIA با مشکلات اساسی و فنی مواجه هستند، افزایش نوسانات می‌تواند باعث حرکت قیمت برای باقیمانده هفته شود.

از آنجایی که رالی هشت هفته‌ای Dax 40 از سطح روان‌شناختی 14500 کاهش می‌یابد، فیبوناچی اصلاحی 23.6 درصدی 2020-2021 به عنوان پشتیبانی در 14330 باقی می‌ماند. در حالی که نمودار هفتگی کاهش سرعت حرکت صعودی را نشان می‌دهد، 61.8 درصد اصلاحی حرکت صعودی را نشان می‌دهد. حرکت 2022 مقاومت اضافی در 14576 ایجاد می کند.

نمودار هفتگی Dax 40

شرح نمودار به طور خودکار ایجاد شد

نمودار تهیه شده توسط تامی دا کوستا با استفاده از TradingView

توصیه شده توسط Tammy Da Costa

برترین درس های تجارت

از یک بازه زمانی کوتاه‌تر، نمودار روزانه یک شمع دوجی را نشان می‌دهد که بین سال‌های 14500 و 14576 شکل می‌گیرد و عدم تصمیم‌گیری را برجسته می‌کند. اما، با بازگشت نقدینگی ایالات متحده به بازارها، کاهش روزانه 0.78 درصدی فعلی Dax 40 را به پشتوانه مقاومت تاریخی قبلی که در 14400 تبدیل شده بود، رانده است.

نمودار روزانه داکس

تصویری از یک کامپیوتر توضیحات که به طور خودکار با اطمینان کم تولید می شود

نمودار تهیه شده توسط تامی دا کوستا با استفاده از TradingView

تحلیل تکنیکال FTSE

برای FTSE 100، قیمت‌ها در طول روز در محدوده‌ای محدود باقی مانده‌اند، زیرا قیمت‌ها بین 7486 و 7490 معامله می‌شوند. با تشکیل خط روند صعودی که حمایت 7420 را تشکیل می‌دهد، 7400 و 7346 حمایت و مقاومت تاریخی را ارائه کرده‌اند و ممکن است این کار را در بازار ادامه دهند. کوتاه مدت.

نمودار روزانه FTSE

نمودار، شرح هیستوگرام به طور خودکار تولید می شود

نمودار تهیه شده توسط تامی دا کوستا با استفاده از TradingView

با ترس از رکود و نرخ های بالاتر که پیش بینی های رشد را تهدید می کند، تمرکز به تقویم اقتصادی برگشته است. با توجه به تمرکز بانک‌های مرکزی بر بازگرداندن ثبات قیمت‌ها، انتظار می‌رود که فدرال رزرو اطلاعات اقتصادی این هفته را زیر نظر داشته باشد.

در حالی که معاملات آتی داو به دنبال داکس تقریباً 0.79 درصد کاهش یافت، تولید ناخالص داخلی، Core PCE، NFP (حقوق‌های غیرکشاورزی) و تحولات در چین عواملی هستند که می‌توانند مسیر سهام این هفته را تهدید کنند.

رابط کاربری گرافیکی، توضیحات برنامه به طور خودکار تولید می شود

DailyFX تقویم اقتصادی

— نوشته شده توسط Tammy Da Costa، ​​تحلیلگر DailyFX.com

با تامی در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @Tams707

منبع