DAX، DOW و FTSE Edge بالاتر به عنوان بازارها آرامش را پیدا می کنند


  • DAX 40: با وجود داده های تجاری آلمان Lackluster بالاتر است.
  • FTSE 100: سود به عنوان سهام انرژی پیشرو است.
  • داو جونز: تخت در حالی که ایالات متحده روز استقلال را جشن می گیرد.

DAX 40: Edges بالاتر با وجود Lackluster داده های تجاری آلمان

را داکسدر معاملات اروپا قبل از کاهش رشد با ادامه جلسه، با افزایش روبرو شد. آلمان اولین کسری تجاری ماهانه خود را در سه دهه پس از کاهش غیرمنتظره صادرات در ماه می گزارش کرد. با تیاو اقتصاد آلمان به شدت بر صادرات متمرکز بود.کسری 1 میلیارد یورویی اولین بار از سال 1991 بود که فروش برون مرزی 0.5 درصد کاهش یافت. در همین حال، واردات افزایش یافت توسط a بالاتر از حد انتظار 2.7٪.

برجسته شدن عددس اختلال ناشی از تهاجم روسیه به اوکراین و ادامه قرنطینه های همه گیر چین. آلمانی رابرت هابک، وزیر اقتصاد، هفته گذشته به رسانه‌های آلمانی گفت که دولت می‌ترسد روسیه از بازگشایی مجدد آن سرباز بزند نورد استریم 2 خط لوله، حرکتی که می تواند باعث شود انرژی کمبود بیش از winter. در چنین رویدادی، قیمت انرژی تحت فشار بیشتری قرار می گیرد و منطقه یورو را بیشتر به سمت رکود سوق می دهد.

شکست بخش‌ها همچنان با شرکت‌های آب و برق و امور مالی پیشتاز است، در حالی که املاک و مستغلات در وضعیت قرمز قرار دارند و زیان 1.9 درصدی را ثبت کرده‌اند.

داده های اقتصادی زنده را از طریق DailyFX ما سفارشی و فیلتر کنید تقویم اقتصادی

نمودار روزانه DAX 40 – 4 جولای 2022

DAX، DOW و FTSE Edge بالاتر به عنوان بازارها آرامش را پیدا می کنند

منبع: IG

از منظر فنی، هفته گذشته بالاخره شاهد بسته شدن شمع هفتگی در زیر شمع بودیم روانشناسی کلیدی سطح 13000. با این حال، شمع روزانه، به عنوان یک چکش بسته شد و در عین حال یک پتانسیل بود شکل گیری پایین موچین که در تئوری باید نشانه صعود بیشتر در آینده باشد. ما هنوز پایین‌ترین سطح سال تا امروز را آزمایش نکرده‌ایم که نشان می‌دهد فشار نزولی قیمت همچنان باقی است.

سطوح کلیدی درون روزی که ارزش تماشا را دارند:

پشتیبانی مناطق

مناطق مقاومت

FTSE 100: سود به عنوان سهام انرژی پیشرو

را FTSE هفته را در فضای سبز آغاز کرد، زیرا سرمایه گذاران به معامله می پردازند و بازارها آرامش پیدا می کنند بعد از نیمه اول سال سخت شاخص تراشه آبی بود به دلیل افزایش قیمت نفت خام در میان نگرانی های عرضه، توسط ذخایر نفت تقویت شد.را این شاخص توسط شرکت های مستقر در انرژی Harbour Energy Plc، BP افزایش یافت PLCو شل PLCکه به ترتیب 4.1%، 3.9% و 3.8% افزایش یافت.

بریتانیا با حفظ فشار بر شاخص، با چالش گازی خود مواجه است همانطور که اعتصابات برنامه ریزی شده در بزرگترین تامین کننده ترکیب سوخت بریتانیا، قطع خط لوله مسکو است. طبق گفته اتاق بازرگانی بریتانیا (BCC) شرکت‌های بریتانیایی قصد دارند قیمت‌ها را بیشتر افزایش دهند که این امر بحران هزینه زندگی را تشدید می‌کند. را BCC به th. هشدار داددر روی داشبورد اقتصادی آن “چراغ های قرمز شروع به چشمک زدن کردند”.

نمودارهای روزانه FTSE 100 – 4 ژوئیه 2022

DAX، DOW و FTSE Edge بالاتر به عنوان بازارها آرامش را پیدا می کنند

منبع:IG

را FTSE روز جمعه قبل از بسته شدن به عنوان یک چکش از ناحیه پشتیبانی 7080 برگشت، در حالی که شمع هفتگی بدون قطعیت بسته شد.

بسته شدن روز جمعه درست زیر سطح 38.2 درصد فیب بود، با وقفه بالاتر از امروز که به طور بالقوه باعث بازآزمایی مجدد خط روند و 61.8 درصد سطح فیب در اطراف منطقه 7390 خواهد شد. با قطعی نبودن شمع هفتگی و چشم انداز بنیادی قیمت همچنان به سمت نزولی تحت فشار است.

سطوح کلیدی درون روزی که ارزش تماشا را دارند:

پشتیبانی مناطق

مناطق مقاومت

داو جونز: تخت در حالی که ایالات متحده روز استقلال را جشن می گیرد

تیاو داو باز کنویرایش پایین تر در معاملات قبل از بازار در روز استقلال قبل از تجمع برای معامله صاف. با توجه به تعطیلات 4 جولای در ایالات متحده، فعالیت روز دوشنبه محدود خواهد بود، و پیش از گزارش کار ماهانه ایالات متحده که به شدت در انتظار آن بودیم. داده‌های اقتصادی اخیر به نشانه‌هایی افزوده است که اقتصاد ایالات متحده، یک محرک اصلی رشد جهانی، در بحبوحه سیاست‌های تهاجمی فدرال رزرو در حال سرد شدن است، بنابراین گزارش حقوق و دستمزد غیرکشاورزی روز جمعه برای چگونگی عملکرد بازار کار، با توجه به تورم فدرال رزرو، به دقت مورد مطالعه قرار خواهد گرفت. حکم استخدامی

نمودار قیمت روزانه داوجونز 4 ژوئیه 2022

DAX، DOW و FTSE Edge بالاتر به عنوان بازارها آرامش را پیدا می کنند

منبع: IG

از منظر فنی، ما به زیر ناحیه روانشناختی کلیدی خود 31000 (جعبه خاکستری روی نمودار) فشار دادیم و یک شمع روزانه بسته شدیم. با این حال، زمانی که ما از سطح فیب 23.6 درصدی در روز جمعه به عنوان یک شمعدان فراگیر صعودی بسته شد، کاهش یافت. قیمت همچنان تحت فشار است و ما در حال حاضر بالای سطح 31000 معامله می کنیم. تعطیلات امروز ایالات متحده می تواند نوسانات کمتری را به همراه داشته باشد، با این حال، یک شکست بالاتر می تواند مقاومت خط روند را آزمایش کند که با سطح فیب 61.8 درصد مطابقت دارد.

سطوح کلیدی درون روز که هستند ارزش دیدن داشتن:

پشتیبانی مناطق

مناطق مقاومت

نوشته شده توسط: Zain Vawda، نویسنده بازار برای DailyFX.com

با زین در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @zvawda

منبع