DAX، DOW و FTSE Choppy به عنوان گزارش مشاغل مثبت، امید به فرود نرم را افزایش می دهد


  • DAX 40:بالاتر به عنوان سطح روانشناختی مانع از سود.
  • FTSE 100:با هضم بازارها از آشفتگی سیاسی و ترس از رکود پایین تر.
  • داو جونز: ثابت به عنوان گزارش مشاغل ایالات متحده بیش از انتظارات.

پیش بینی سهام سه ماهه سوم 2022

DAX 40: بالاتر به عنوان سطح روانشناختی افزایش را متوقف می کند

را داکس در معاملات اروپا قبل از بهبودی به رشد 1.1 درصدی برای این جلسه معامله شد. را بانک مرکزی اروپا (ECB)پرچم تست استرس آب و هواged a خطر ۷۱ میلیارد دلاری بانک های منطقه یورو. استانیسلاس جوردان، مدیر اجرایی پوزیتیو مانی اروپا گفت: «مردم در سراسر اروپا برای بازپرداخت وام مسکن خود در سال‌های آتی بیش از آنچه نتایج امروز بانک مرکزی اروپا نشان می‌دهد، با مشکل مواجه خواهند شد..

در اخبار دیگر تیانتظار می‌رود که طرح کلی ابزاری به‌اصطلاح ضد تکه تکه شدن، که مکانیسم حفاظت از انتقال نامیده می‌شود، در نشست بعدی شورای حاکم ECB در 21 جولای رونمایی شود..

رنگ سبز بر تقسیم بندی بخش ها غالب است، که توسط ادواری مصرف کننده با افزایش 2.5٪ رهبری می شود، در حالی که املاک و مستغلات در قرمز، 1.8٪ کاهش دارند.

نمودار روزانه DAX 40 – 8 ژوئیه 2022

DAX، DOW و FTSE Choppy به عنوان گزارش مشاغل مثبت، امید به فرود نرم را افزایش می دهد

منبع: IG

از منظر فنی، هفته گذشته بالاخره شاهد بسته شدن شمع هفتگی در زیر شمع بودیم روانشناسی کلیدی سطح 13000. ما نهایتاً در اوایل هفته به عنوان پایین ترین سطح سال تا به امروز (12386) را دنبال کردیم. از زمان ایجاد یک پایین ترین سطح جدید، ما به شدت جهش کرده ایم، 500-600 امتیاز به دست آورده ایم و در عین حال زیر سطح روانی 13000 باقی مانده ایم. در طرف کوتاه، هر فروشنده بالقوه ممکن است بخواهد به اقدامات قیمت در سطح روانی توجه کند.

سطوح کلیدی درون روزی که ارزش تماشا را دارند:

پشتیبانی مناطق

مناطق مقاومت

FTSE 100: با هضم بازارها از آشفتگی سیاسی و ترس از رکود پایین تر

راFTSE برخی از دستاوردهای اخیر خود را با سیاست و اقتصاد که امروز سرفصل خبرها شده است، پس داد. در بریتانیا، چشم ها به رقابت برای جانشینی بوریس جانسون به عنوان نخست وزیر دوخته شده است با جانسون ماندن در پاییز تا زمانی که جایگزینی پیدا شود.تاکنون پنج نفر به طور رسمی نامزدی خود را اعلام کرده‌اند، هرچند هنوز هیچ یک از مهاجمان بزرگ دولت جانسون وجود ندارد.

در جبهه اقتصادی، دفتر مسئولیت بودجه (OBR) گفت: انگلستان چهره ها را خطر رکود ناشی از کاهش هزینه ها و افزایش بار بدهی، هشدار سطح بدهی دولت می تواند بیش از سه برابر شود مگر اینکه مالیات ها افزایش یابد.

شاخص بلو چیپ زیان حدود 1 درصدی را برای جلسه ثبت کرد، در حالی که تقسیم بخش عمدتاً قرمز است زیرا مواد اساسی و انرژی به ترتیب با زیان 4 درصد و 3 درصد پیشتاز هستند.

نمودار روزانه FTSE 100 – 8 ژوئیه 2022

DAX، DOW و FTSE Choppy به عنوان گزارش مشاغل مثبت، امید به فرود نرم را افزایش می دهد

منبع:IG

را FTSE هفته گذشته به عنوان بسته شد دشمعدان اوجی نشانه عدم تصمیم گیری ممکن است در پیش باشد. دیروز ما بدون آزمایش سطح فیب 38.2 درصد به افزایش خود ادامه دادیم و محدود به محدوده باقی ماندیم. همانطور که در تجارت اروپا کاهش می‌دهیم، سطح فیب 23.6 درصدی باید پشتیبانی را فراهم کند. یک وقفه در زیر می تواند آزمونی از پشتیبانی و فرصتی در محدوده باز کند. از 10 تا کنون بین 0 تا 50 درصد فیب در نوسان بوده ایمهفتم از ژوئن که اگر به آن سطح برسیم شاید ارزش یادآوری را داشته باشد.

بازه های معاملاتی با بازیابی فیبوناچی

سطوح کلیدی درون روزی که ارزش تماشا را دارند:

پشتیبانی مناطق

مناطق مقاومت

داو جونز: شرط‌بندی نرخ سوخت-افزایش به عنوان شغل ثابت

تیاو داوبا توجه به تمرکز گزارش مشاغل ایالات متحده، در پیش از بازار تا حد زیادی ثابت معامله شد. اعداد NFP فراتر از انتظارات بود، اما به نظر می‌رسید که تأثیر نسبتاً ضعیفی بر Dow ​​داشته باشد زیرا به شرط‌بندی‌های افزایش نرخ دامن زد. داده های بازار کار نشانه های اولیه نرم شدن را نشان داده است، اما سرمایه گذاران در این گزارش مخالف هستند. اقتصاددانان بلومبرگ این احتمال را در نظر می گیرند که داده های اندکی ملایم تر بانک مرکزی را وادار به بازگشت به حرکت 50 واحد پایه کند، حتی پس از آن که گزارش نشان داد افزایش شغلی بالاتر از برآوردهای تحلیلگران است. برخی دیگر داده‌های اخیر را سیگنالی می‌دانند که ترس از رکود بیش از حد افزایش یافته است و می‌گویند که نزول شیب ممکن است خیلی کم باشد که فدرال رزرو را از مسیر خود متزلزل کند.

در جبهه تقویم ما موجودی های عمده فروشی را به دنبال آن داریم فدرال رزرو آمریکا عضو جان سی ویلیامز قبل از پایان دادن به تغییر اعتبار مصرف کننده.

DAX، DOW و FTSE Choppy به عنوان گزارش مشاغل مثبت، امید به فرود نرم را افزایش می دهد

داده های اقتصادی زنده را از طریق DailyFX ما سفارشی و فیلتر کنید تقویم اقتصادی

نمودار روزانه داو جونز – 8 ژوئیه 2022

DAX، DOW و FTSE Choppy به عنوان گزارش مشاغل مثبت، امید به فرود نرم را افزایش می دهد

منبع: IG

از منظر فنی، دیروز شاهد عقب نشینی قیمت از حمایت بودیم (جعبه خاکستری) و سطح فیبر 38.2٪ قبل از شکستن ناحیه مقاومت در 31255. با این حال، ما مقاومت در حدود 50٪ فیب را پیدا کردیم، جایی که در زمان نوشتن این مقاله معامله می کنیم. مانند بسیاری از شاخص‌ها در حال حاضر، ما بین سطح فیب 61.8 درصد و سطح فیب 0 درصد محدود هستیم. شکست بالای سطح فیب 50 درصد می‌تواند فرصتی را برای صعود در طول روز با اهداف حدود 61.8 درصد فیب فراهم کند.

سطوح کلیدی درون روز که هستند ارزش دیدن داشتن:

پشتیبانی مناطق

مناطق مقاومت

نوشته شده توسط: Zain Vawda، نویسنده بازار برای DailyFX.com

با زین در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @zvawda

منبع