DAX، DOW و FTSE مارس بالاتر می‌روند، زیرا احساسات ریسک سازنده غالب است


  • DAX 40:با افزایش تولید صنعتی آلمان، سودها افزایش یافت.
  • FTSE 100:با نخست وزیر بوریس جانسون راهپیمایی بالاتری می کند استعفا دادن
  • داو جونز:با هضم دقیقه های FOMC توسط سرمایه گذاران، لبه ها بالاتر می رود.

DAX 40: سود با افزایش تولید صنعتی آلمان

را داکس افزایش در تجارت اروپا به عنوان tاو آخرین داده ها نشان داد که تولید صنعتی آلمان در ماه مه افزایش یافته است. این می آید علیرغم افت شدید تولید انرژی در حالی که بزرگترین اقتصاد اروپا با بحران عرضه فزاینده شدید دست و پنجه نرم می کند. را بانک مرکزی اروپا (ECB) صورتجلسه حساب سیاست پولی را منتشر کرد که در آن چندین عضو می خواهند درها برای افزایش بیشتر نرخ در جولای باز بماند. این حساب‌ها می‌گوید: «به طور کلی توافق شد که شورای حاکم در این مرحله باید در مورد انتظارات خود برای نشست سپتامبر دقیق‌تر باشد و به‌ویژه در را برای افزایش نرخ‌های بهره کلیدی بانک مرکزی اروپا به میزان بیش از 25 واحد باز کند.» اضافه.

منشرکت‌های برجسته شامل پورشه، دایملر کامیون هلدینگ AG و مرسدس بنز گروه AG بودند که همگی بیش از 5 درصد سود را برای جلسه ثبت کردند. سبز بر شکست بخش‌ها غالب است که در راس آن بخش‌های مصرف‌کننده و صنعتی با افزایش 4% و 2.3% قرار دارند.

نمودار روزانه DAX 40 – 7 ژوئیه 2022

DAX، DOW و FTSE مارس بالاتر می‌روند، زیرا احساسات ریسک سازنده غالب است

منبع: IG

از منظر فنی، هفته گذشته بالاخره شاهد بسته شدن شمع هفتگی در زیر شمع بودیم روانشناسی کلیدی سطح 13000. ما در نهایت به دنبال ایجاد یک پایین ترین سطح سال تا امروز (12386) هستیم. پس از ایجاد یک سطح پایین جدید، ما برگشتیم و به صورت a بسته می‌شویم شکل گیری شمع داخل نوار صعودی در بازه زمانی روزانه سیگنالینگ پتانسیل صعودی. ما مقاومت 12700 را شکستیم و بار دیگر به سطح کلیدی روانی 13000 نزدیک شدیم. هر خریدار بالقوه ای نیاز به یک شمع روشن و بسته شدن بالای 13000 برای تایید حرکت بالاتر دارد.

سطوح کلیدی درون روزی که ارزش تماشا را دارند:

پشتیبانی مناطق

مناطق مقاومت

FTSE 100: با استعفای نخست وزیر بوریس جانسون، رژه می رود

را FTSE علیرغم تایید از طرف، به راهپیمایی خود ادامه داد استعفای بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا. بر اساس گزارش هالیفاکس، قیمت ملک در بریتانیا با سریع ترین نرخ از سال 2004 افزایش یافته است. تیبزرگترین وام دهندگان وام مسکن کشور و بخشی از گروه بانکی لویدز گفتند که بازار با افزایش 13 درصدی قیمت‌ها در ماه ژوئن سال به سال به میزان 13 درصد اعلام کردند که بازار “هر گونه انتظار کاهش رشد را نادیده می گیرد”..

در سایر خبرها، شرکت های بریتانیایی انتظارات خود را برای افزایش دستمزدها افزایش داده اند بانک انگلستان نظر سنجی.انتظارات کارفرمایان بریتانیایی برای رشد حقوق در 12 ماه آینده به 5.1 درصد افزایش یافت. از 4.8 درصد در ماه می. تحلیلگران سیتی بانک بر این باورند که داده ها به طور قابل توجهی خطر یک حرکت بزرگ را در ماه اوت افزایش می دهد. شاخص بلو چیپ 1.5 درصد افزایش را برای این جلسه به ثبت رساند، در حالی که تقسیم بخش عمدتاً سبز است زیرا مواد اولیه و انرژی پیشرو هستند.

نمودار روزانه FTSE 100 – ژوئیه 7، 2022

DAX، DOW و FTSE مارس بالاتر می‌روند، زیرا احساسات ریسک سازنده غالب است

منبع:IG

را FTSE هفته گذشته به عنوان بسته شد دشمعدان اوجی نشانه عدم تصمیم گیری ممکن است در پیش باشد. دیروز یک شمع صعودی درون نواری بسته بودیم که نشان دهنده پتانسیل صعود بود. همانطور که در تجارت اروپا به سمت بالاتر حرکت می کنیم، سطح فیب 38.2 درصد باید مقاومت ایجاد کند. از 10 تا کنون بین 0 تا 50 درصد فیب در نوسان بوده ایمهفتم از ژوئن که اگر به آن سطح برسیم شاید ارزش یادآوری را داشته باشد. برای تأیید پتانسیل صعودی بیشتر به یک استراحت و شمع در بالا نیاز داریم.

بازه های معاملاتی با بازیابی فیبوناچی

سطوح کلیدی درون روزی که ارزش تماشا را دارند:

پشتیبانی مناطق

مناطق مقاومت

داو جونز: با هضم دقیقه های FOMC توسط سرمایه گذاران، لبه ها بالاتر می رود

تیاو داودر تجارت قبل از بازار بالاتر رفت پس از ایالات متحده فدرال رزرو تعهد خود را برای مقابله با تورم فزاینده تایید کرد. در حالی که سرمایه گذاران مشتاق هستند که بانک مرکزی برای کنترل تورم که در سطوحی که از دهه 1980 مشاهده نشده است، اقدام کند، آنها همچنین با احتیاط تلاش می کنند تأثیر افزایش نرخ های تهاجمی را بر مشخصات رشد کشور در میان نگرانی ها در مورد رکود بالقوه ارزیابی کنند.

بازار کار ایالات متحده شاهد iمطالبات اولیه بیکاری افزایش می یابدداده های وزارت کار روز پنجشنبه نشان داد که در هفته منتهی به 2 ژوئیه، 4000 تا 235000 نفر بوده است.افزایش ادعاها بر مقداری اعتدال در آنچه هست تاکید می کند بوده بازار کار بسیار تنگ است، زیرا درخواست ها نزدیک به بالاترین سطح از ژانویه است.

در جبهه تقویم، ما سخنرانی هایی داریم اعضای فدرال رزرو آمریکا جیمز بولارد و کریس والر بعداً در همان روز.

DAX، DOW و FTSE مارس بالاتر می‌روند، زیرا احساسات ریسک سازنده غالب است

داده های اقتصادی زنده را از طریق DailyFX ما سفارشی و فیلتر کنید تقویم اقتصادی

نمودار روزانه داو جونز – 7 ژوئیه 2022

DAX، DOW و FTSE مارس بالاتر می‌روند، زیرا احساسات ریسک سازنده غالب است

منبع: IG

از منظر فنی، دیروز شاهد تلنگر قیمت از ضرر به سود بودیم قبل از اینکه حدود 70 واحد بالاتر از ناحیه پشتیبانی ما بسته شود. (جعبه خاکستری) و سطح فیبر 38.2٪. در حال حاضر با نزدیک شدن به ناحیه مقاومتی خود در 31255 با یک شکست بالاتر که به طور بالقوه خط روند را به بازی بازمی گرداند، به سمت بالاتر حرکت می کنیم. با توجه به تغییرات قیمتی که اخیراً ممکن است برای شکستن از خط روند تلاش کنیم، می‌تواند یک فرصت فروش قوی برای فروشندگان احتمالی باشد.

سطوح کلیدی درون روز که هستند ارزش دیدن داشتن:

پشتیبانی مناطق

مناطق مقاومت

نوشته شده توسط: Zain Vawda، نویسنده بازار برای DailyFX.com

با زین در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @zvawda

https://www.dailyfx.com/education/fibonacci/trading-ranges.html

منبع