DAX، DOW و FTSE به عنوان شرط‌های افزایش نرخ عقب‌نشینی می‌کنند، سرمایه‌گذاران را روی لبه نگه می‌دارند


  • DAX 40:Selloff با افزایش ترس از رکود سرعت می گیرد.
  • FTSE 100:عقب نشینی به عنوان نگرانی رکود تورمی دوباره ظاهر شود.
  • داو جونز:با افزایش PPI ایالات متحده و افزایش فشار بر فدرال رزرو سقوط می کند.

فصل سود چیست و در گزارش های سود به دنبال چه چیزی باشیم؟

DAX 40: Selloff با افزایش ترس از رکود سرعت می گیرد

را DAX روز پنجشنبه سقوط کرد همراه با سهام اروپاییمانند دلار امن پس از آخرین خوانش تورم داغ ایالات متحده افزایش نگرانی سرمایه گذاران در مورد افزایش نرخ بهره فدرال رزرو و رکود احتمالی افزایش یافت. کمیسیون اروپا پیش بینی های خود را برای رشد اقتصادی منطقه یورو در سال جاری کاهش داد و برآوردهای خود را برای تورم اصلاح کرد.همچنین پیش بینی می کند که تورم دیرتر به اوج خود می رسد و برای مدت طولانی تری ادامه می یابد. پیش‌بینی‌ها نرخ 7.6 درصدی را در سال 2022 نشان می‌دهند – از 6.1 درصد – و میانگین 4 درصد در سال آینده، دو برابر هدف بانک مرکزی اروپا. این اعداد پیش‌نویسی را تأیید می‌کنند که قبلاً توسط بلومبرگ گزارش شده بود.بازده اوراق قرضه دولتی 10 ساله آلمان با 7 واحد افزایش به 1.219 درصد رسید.

قرمز بر تجزیه بخش با آلیانز و دویچه بانک به ترتیب با زیان 3.6 و 3.1 درصد غالب است.

نمودار روزانه DAX 40 – 14 جولای 2022

DAX، DOW و FTSE به عنوان شرط‌های افزایش نرخ عقب‌نشینی می‌کنند، سرمایه‌گذاران را روی لبه نگه می‌دارند

منبع: IG

از منظر فنی، ما به تجارت زیر سطح روانشناختی 13000 ادامه دادیم و با پایین‌ترین حد از سال تا به امروز پایین آمدیم. شمع روزانه دیروز بسته شدd به عنوان a شمعدان مرد آویزان که نشان دهنده احتمال نزولی بیشتر است. با نزدیک شدن به پایین ترین سطح سال گذشته، احتمال جهش وجود دارد که ممکن است فرصت بهتری را برای فروشندگان بالقوه فراهم کند.

سطوح کلیدی درون روزی که ارزش تماشا را دارند:

پشتیبانی مناطق

مناطق مقاومت

FTSE 100: با ظهور مجدد نگرانی های رکود تورمی عقب نشینی می کند

را FTSE به عقب نشینی خود در تجارت اروپا ادامه داد و 1% سقوط کرد و به پایین ترین سطح پس از جلسه 7088.69 رسید به ویژه شرکت های بیمه خودرو تحت فشار هستند. بیمه‌های خودرو پس از اینکه بیمه Saber All-Share FTSE اعلام کرد که عملکرد سال 2022 آن تحت تأثیر نیاز به انعکاس «فشارهای تورمی فوق‌العاده» در سیاست‌های فعلی و ذخایر خسارت سال قبل خود قرار خواهد گرفت، تحت فشار قرار گرفتند.. منسهام ts یک سوم سقوط کرد. در بخش مسکن، امروز اخبار متفاوتی داشتیمشرکت ousebuilder Barratt Developments در سال مالی 2022 تکمیل خانه کمتر از حد انتظار را گزارش کرد زیرا اختلالات زنجیره تامین و هزینه‌های ساخت و ساز کاهش می‌یابد. آنها عوارض سهام در FTSE ذکر شده این گروه پس از اینکه اعلام کرد تورم هزینه ساخت به 10 درصد رسیده است، تقریباً 4 درصد کاهش یافته است، از حدود 6 درصد در طول دوره. مستاجران انگلستان در همین حال با هزینه اضافی زندگی مواجه می شوندس طبق گزارش Rightmove، از آنجایی که میانگین اجاره بها در خارج از لندن به رکورد 1126 پوند در ماه رسید..

در یک نکته مثبت، fمیله انگلستان بر اساس آخرین نظرسنجی بینش تجاری از دفتر آمار ملی، شرکت ها در ژوئن گفتند که انتظار دارند قیمت ها را در مقایسه با ماه مه افزایش دهند. شاید نشانه امیدوار کننده ای برای تورم باشد؟

دیگر حرکت های قابل توجه در روز عبارتند از Admiral Group Plc بزرگترین افت در شاخص بلو چیپ، پایین 13.38٪.

نمودار روزانه FTSE 100 – 14 جولای 2022

DAX، DOW و FTSE به عنوان شرط‌های افزایش نرخ عقب‌نشینی می‌کنند، سرمایه‌گذاران را روی لبه نگه می‌دارند

منبع:IG

را FTSE هفته گذشته به عنوان بسته شد شمعدان مرد آویزان نشان دادن حرکت صعودی هفته گذشته ممکن است کوتاه مدت باشد. دیروز ما به عنوان یک شمعدان مرد معلق در بازه زمانی روزانه بسته شدیم که ادامه بلاتکلیفی و کاهش احتمالی بازار را تایید می کرد. همانطور که به سمت پایین فشار می آوریم، هیچ چیز تغییر چندانی نکرده است تا زمانی که شمع شکسته شود و به زیر سطح روانی 7000 بسته شود. اگر به اینجا جهش کنیم و نتوانیم شکست بخوریم، ممکن است جدیدترین اقدام قیمت محدود شده خود را بین سطوح 50% و 0% فیب ادامه دهیم.

بازه های معاملاتی با بازیابی فیبوناچی

سطوح کلیدی درون روزی که ارزش تماشا را دارند:

پشتیبانی مناطق

مناطق مقاومت

داو جونز: با افزایش PPI ایالات متحده و افزایش فشار FED سقوط می کند

تیاو داو در معاملات قبل از بازار 450 واحد کاهش یافت با هضم سرمایه گذاران تورم خروشان و همچنین ناامید کننده درآمد غول بانکی جی پی مورگان. بانک به طور موقت بازخرید سهام را به حالت تعلیق درآورد و نتایج سه ماهه دوم را گزارش کرد که کمتر از برآوردهای تحلیلگران بود و باعث کاهش ارزش سهام شد.

این امر می‌تواند فدرال رزرو را تشویق کند تا در نشست دو روزه بعدی خود در اواخر این ماه، تهاجمی‌تر عمل کند و تلاش کند این افزایش قیمت‌ها را حتی در خطر وارد کردن بزرگترین اقتصاد جهان به رکود کاهش دهد. در ماه ژوئن نرخ ها را 0.75 درصد افزایش داد و پیش از انتشار CPI به طور گسترده مشاهده شد که دوباره در این مسیر حرکت می کند. اما اکنون احتمال افزایش 1 درصدی نرخ بهره وجود دارد، به ویژه پس از اینکه رافائل بوستیک، رئیس فدرال رزرو آتلانتا گفت: «همه چیز در جریان است.

قیمت‌های تولیدکننده آمریکا در ماه ژوئن بیش از حد انتظار افزایش یافت و فشار بیشتری بر فدرال رزرو برای افزایش نرخ بهره برای کاهش تورم وارد کرد.قیمت کالاهای خروجی از دروازه کارخانه نسبت به ماه می 1.1 درصد افزایش یافت که بیش از 0.8 درصد انتظار بود و شتابی از 0.9 درصد در ماه می افزایش یافت. ارقام می نیز تا حدودی اصلاح شد که مطمئناً فشار را بر تصمیمات سیاستی فدرال رزرو ایالات متحده بیشتر خواهد کرد.

داده های اقتصادی زنده را از طریق DailyFX ما سفارشی و فیلتر کنید تقویم اقتصادی

نمودار روزانه داو جونز – 14 ژوئیه 2022

DAX، DOW و FTSE به عنوان شرط‌های افزایش نرخ عقب‌نشینی می‌کنند، سرمایه‌گذاران را روی لبه نگه می‌دارند

منبع: IG

از منظر فنی، دیروز شاهد کاهش قیمت و بسته شدن آن در زیر ناحیه پشتیبانی (جعبه خاکستری) بودیم. ما منطقه حمایتی در تجارت اروپا را قبل از پایین آمدن به زیر سطح فیب 23.6 درصدی دوباره آزمایش کرده ایم. بر اساس ساختار بزرگ‌تر در بازه زمانی روزانه، به نظر می‌رسد که یک پایین‌ترین قیمت جدید ایجاد کنیم و اوج‌های قبل از کووید را دوباره آزمایش کنیم. ما در آن پشتیبانی داریم سطح 30000 روانشناسی در حالی که افزایش فشار ممکن است فرصت بهتری را برای فروشندگان بالقوه فراهم کند.

سطوح کلیدی درون روز که هستند ارزش دیدن داشتن:

پشتیبانی مناطق

مناطق مقاومت

نوشته شده توسط: Zain Vawda، نویسنده بازار برای DailyFX.com

با زین در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @zvawda

منبع