DAX، DOW و FTSE به‌عنوان سرمایه‌گذاران، شرط‌های فدرال را خنثی می‌کنند


  • DAX 40:با بهبود احساسات جهانی بالاتر.
  • FTSE 100:سود به عنوان فیلترهای درآمد بریتانیا از طریق.
  • داو جونز:با احتیاط بیشتر با ادامه درآمد بانکی.

فصل سود چیست و در گزارش های سود به دنبال چه چیزی باشیم؟

DAX 40: با بهبود احساسات جهانی بالاتر

را داکس در تجارت اروپا بالاتر معامله شد پایان دادن به یک هفته سخت با یک نکته مثبت رسیدن به بالاترین جلسه 12773. ترس از کند شدن اقتصاد جهانی در هکتارve در بیشتر این هفته بازارهای سهام را تحت تاثیر قرار داد. آبه گفته اقتصاددانان دویچه بانک، بزرگترین اقتصاد اروپا به سمت رکود پیش می رود و در سال 2023 حدود 1 درصد کوچک می شود.. کاهش عرضه گاز طبیعی، رکود در ایالات متحده و سایر بادهای مخالف باعث می شود آلمان در نیمه دوم سال جاری منقبض شود. که می تواند تاثیرات منفی بر اجزای تشکیل دهنده شاخص داشته باشد.

سبز بر تجزیه بخش غالب است و بخش های مصرفی و صنعتی به ترتیب 2.8% و 2.3% افزایش یافته اند.

نمودار روزانه DAX 40 – 15 جولای 2022

DAX، DOW و FTSE به‌عنوان سرمایه‌گذاران، شرط‌های فدرال را خنثی می‌کنند

منبع: IG

از منظر فنی، ما همچنان به معاملات زیر سطح روانی 13000 ادامه می دهیم و به پایین ترین سطح سال تا به امروز نزدیک شده ایم.

شمع روزانه دیروز بسته شدd به عنوان a شمعدان مرد آویزان، با این حال ما از آن زمان به شدت جهش کرده ایم. آn پایان را ماهK رالی بهبود ممکن است برسد پایین بودن از 23 خرداد 12839 که ممکن است مقداری مقاومت ایجاد کند. اندکی بیشتر به سمت پایین تر از اواسط ژوئن در 12944 قرار دارد که ممکن است به عنوان مقاومت عمل کند، همراه با شاخص های مهم تر. سطح روانی 13000 بالاتر از جمعه گذشته که ممکن است بهترین فرصت برای فروشندگان بالقوه باشد تا دوباره درگیر شوند.

سطوح کلیدی درون روزی که ارزش تماشا را دارند:

پشتیبانی مناطق

مناطق مقاومت

FTSE 100: سود به عنوان انگلستان از طریق فیلتر سود

را FTSE در تجارت اولیه اروپا کار کرد قبل از اینکه شتاب بیشتری به دست آورد بخشی از زیان های دو روز گذشته را جبران کند، ارسال بالاترین جلسه 7135. احساسات بهبود یافته تا حدودی خفه شد به دلیل چین کند استرشد اقتصادی در سه ماهه دوم. در جبهه داخلی، نبرد سیاسی مداوم همراه با افزایش هزینه های زندگی و تاخیرهای پروازی که تابستان بریتانیا را تحت تاثیر قرار داد، کمکی نکرد. اتحادیه RMT گفت که کارگران شبکه ریل و 14 اپراتور قطار اعلام کردند که قصد دارند در ماه آگوست به دلیل اختلافات و شرایط حل نشده حقوق، دو روز دیگر را ترک کنند. این به دنبال بزرگترین اعتصاب راه آهن در دهه های اخیر در ماه ژوئن صورت گرفت.

از جمله متحرکان قابل توجه در روز باربریپس از اعلام کاهش فروش 35 درصدی برند مد بریتانیا در چین، بازار کلیدی، در سه ماهه اول، سهام 7.2 درصد سقوط کرد.ریوتینتو PLCبا افت 2.6 درصدی، دومین سقوط بزرگ امروز صبح بود.. را معدنچی بورسی خاطرنشان کرد که قیمت مس، آلومینیوم و آهن در حال کاهش است در حالی که چشم انداز اقتصادی ضعیف شده است.

نمودار روزانه FTSE 100 – 15 جولای 2022

DAX، DOW و FTSE به‌عنوان سرمایه‌گذاران، شرط‌های فدرال را خنثی می‌کنند

منبع:IG

را FTSE هفته گذشته به عنوان بسته شد شمعدان مرد آویزان نشان دادن حرکت صعودی هفته گذشته ممکن است کوتاه مدت باشد و بی تصمیمی در دستور کار روز قرار گیرد. دیروز شاهد بودیم که این مفهوم را با ادامه فعالیت قیمت محدود به محدوده تقویت کردیم، در حالی که پایین‌ها و سطح روانی 7000 خود را قبل از جهش مجدد آزمایش کردیم. فرصت‌های محدود بدون شکستگی در سطوح 50% یا 0% فیب باقی می‌مانند.

بازه های معاملاتی با بازیابی فیبوناچی

سطوح کلیدی درون روزی که ارزش تماشا را دارند:

پشتیبانی مناطق

مناطق مقاومت

داو جونز: با احتیاط بیشتر با ادامه درآمد بانکی

تیاو داو در تجارت قبل از بازار پیش رفت و به بهبود خود ادامه داد در پایان هفته ای که در آن بازارها به دلیل تغییر انتظارات برای انقباض پولی توسط فدرال رزرو و نگرانی ها در مورد رشد اقتصاد جهانی تحت تاثیر قرار گرفتند. سرمایه گذاران در حال بررسی این موضوع هستند که فدرال رزرو برای مهار تورم و تلفات احتمالی اقتصاد چقدر باید تندرو باشد. پس از اینکه آخرین اظهار نظر به 75 امتیاز پایه اشاره کرد، شرط‌بندی‌ها برای افزایش یک درصدی نرخ در ماه جولای کاهش یافته است. فدرال رزرو کریس والر، فرماندار کریس والر گفت که اگر داده‌ها – و تعداد مسکن هفته آینده – قوی‌تر از حد انتظار باشد، آماده است تا نرخ‌های بهره را تا یک واحد درصد افزایش دهد، اما در غیر این صورت، هم او و هم جیمز بولارد جنگ‌طلب مشابه طرفدار پایبند ماندن به این هستند. افزایش 75 امتیازی در نشست فدرال رزرو در پایان ماه. داده‌های منتشر شده توسط اداره سرشماری ایالات متحده در روز جمعه نشان داد، خرده‌فروشی در ایالات متحده با 1٪ افزایش به صورت ماهانه به 680.6 میلیارد دلار در ژوئن رسید. این چاپ پس از انقباض 0.1 درصدی ماه می (بازبینی از 0.3- درصد) و برای افزایش 0.8 درصدی از انتظار بازار فراتر رفت.

فصل درآمد از دیروز آغاز شد ناامید کننده نتایج حاصل از JPMorgan Chase & Co. و Morgan Stanley در حالی که Wells Fargo & Co در معاملات قبل از بازار کاهش یافت امروز پس از گم شدن تخمین سود سه ماهه دوم تحلیلگران. در همین حال، حدود 1.9 تریلیون دلار از گزینه ها قرار است روز جمعه منقضی شوند، رویدادی که می تواند نوساناتی را در بازارها ایجاد کند. با تشدید فصل سود، سرمایه گذاران نیز منتظر گزارش دسته بعدی سود بانکی ایالات متحده هستند.

در بخش تقویم، انتظارات مصرف‌کننده و موجودی‌های تجاری میشیگان را بعداً در روز منتشر می‌کنیم.

DAX، DOW و FTSE به‌عنوان سرمایه‌گذاران، شرط‌های فدرال را خنثی می‌کنند

داده های اقتصادی زنده را از طریق DailyFX ما سفارشی و فیلتر کنید تقویم اقتصادی

داو جونز روزانه چارت سازمانی جی15 اوت،2022

DAX، DOW و FTSE به‌عنوان سرمایه‌گذاران، شرط‌های فدرال را خنثی می‌کنند

منبع: IG

از دیدگاه فنی، yدیروز شاهد کاهش قیمت به زیر سطح فیب 23.6 درصدی بودیم، قبل از اینکه جهش شدید ناحیه حمایتی 30080 منجر به نزدیک شدن شمع روزانه به بالای سطح فیب شود. ما نیز به عنوان بسته شده است شمعدان چکشی در بازه زمانی روزانه نشان دهنده افزایش بالقوه است.

ما در حال حاضر مقاومتی به شکل جعبه خاکستری و خط روند بالاتر از قیمت فعلی داریم و برای تأیید پایان محدوده به یک شکست تمیز و شمع روزانه نزدیک به بالا نیاز داریم. رد خط روند و سطح فیب 50 درصد می تواند ما را به عقب برگرداند و به ماهیت محدود هفته های اخیر ادامه دهد. انعطاف پذیری در شرایط فعلی بازار مورد نیاز است.

سطوح کلیدی درون روز که هستند ارزش دیدن داشتن:

پشتیبانی مناطق

مناطق مقاومت

نوشته شده توسط: Zain Vawda، نویسنده بازار برای DailyFX.com

با زین در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @zvawda

منبع