DAX، DOW و FTSE با وجود کاهش خوش‌بینی، بالاتر می‌روند


  • DAX 40:با افزایش فشار موج گرما در اروپا بر زیرساخت های انرژی.
  • FTSE 100:با وجود غافلگیری در تعداد مشاغل در بریتانیا غرفه است.
  • داو جونز:سودهایی چون خوش بینی با برنامه های استخدام اپل ضربه می زند.

فصل سود چیست و در گزارش های درآمد به دنبال چه چیزی باشیم؟

DAX 40: با افزایش فشار موج گرما در اروپا بر زیرساخت های انرژی

را داکسگل رز برایدر بحبوحه احتیاط که منجر به برگزاری نشست کلیدی بانک مرکزی اروپا در اواخر این هفته شد، اجازه گشایش آرام را داد. داده‌های رسمی روز سه‌شنبه نشان داد که تورم منطقه یورو در ماه ژوئن افزایش یافته است، زیرا قیمت‌های انرژی به شدت افزایش یافته است.به نظر نمی رسد سرمایه گذاران انتظار داشته باشند که داده های تورم تاثیر عمده ای بر تورم داشته باشد بانک مرکزی اروپا (ECB) تصمیم نرخ آینده به گزارش رویترز، بازارهای پول تنها با احتمال 20 درصدی افزایش 50 واحدی نرخ بهره بانک مرکزی اروپا در ماه جولای قیمت گذاری می کنند.

زیرساخت‌های انرژی اروپا تحت گرمای شدیدی که قاره را فراگرفته است شروع به فشار می‌کند.نیروگاه‌ها در سطوح پایین کار می‌کنند تا دما را کنترل کنند، در حالی که خطوط لوله گاز طبیعی جریان را محدود می‌کنند – درست همانطور که تقاضا برای انرژی برای خنک کردن خانه‌ها و ادارات افزایش می‌یابد.در آلمان، رودخانه راین یک مسیر کلیدی برای انتقال زغال سنگ از بنادر اصلی در هلند و بلژیک در پایین‌ترین سطح خود در سال‌های اخیر است. این بدان معناست که برخی از نیروگاه‌ها سوخت کافی دریافت نمی‌کنند و این تهدیدی است که برنامه کشور برای ایجاد ذخایر در آستانه زمستان را از مسیر خود خارج می‌کند.به گفته یک مقام ارشد، کمیسیون اروپا انتظار ندارد روسیه خط لوله نورد استریم به آلمان را پس از تعمیرات در اواخر این هفته از سر بگیرد. در حالی که مسکو و تامین‌کننده گازپروم PJSC هیچ نشانه‌ای مبنی بر عدم راه‌اندازی مجدد این پیوند طبق برنامه‌ریزی شده در 21 ژوئیه ارائه نکرده‌اند، بازار همچنان در آستانه است.

نمودار روزانه DAX 40 – 19 ژوئیه 2022

DAX، DOW و FTSE با وجود کاهش خوش‌بینی، بالاتر می‌روند

منبع: IG

از منظر فنی، ما نتوانستیم بالاتر از مقاومت دیروز ببندیم و دستاوردهای جلسه ایالات متحده را تسلیم کنیم تا به پایین تر از سطح مقاومت نزدیک شویم روانشناسی سطح 13000. اگر در جلسه ایالات متحده بیشتر پیش برویم، فروشندگان احتمالی ممکن است در حدود سال 13150 فرصت پیدا کنند از آنجایی که با افزایش نگرانی های مربوط به گاز، عوامل بنیادی بر منطقه یورو سنگینی می کنند. اگر بخواهیم روند صعودی بیشتری را در این هفته ببینیم، به یک شمع روزانه بالاتر از سطح روانی 13000 نیاز داریم.

سطوح کلیدی درون روزی که ارزش تماشا را دارند:

پشتیبانی مناطق

مناطق مقاومت

FTSE 100: انحراف بین ضرر و زیان در پشت داده های شغلی شگفت انگیز انگلستان

را FTSE قبل از اینکه علیرغم آخرین مورد، دوباره به سود خود بازگردد، با رنگ قرمز باز شد گزارش مشاغل انگلستان داده‌هایی که نشان می‌دهد رشد دستمزد هنوز به مراتب از تورم عقب است. نرخ بیکاری بریتانیا در سه ماه منتهی به ماه می 3.8 درصد بوده و تعداد افراد شاغل بیشترین افزایش را از اواسط سال 2021 داشته است. تیلیث خلف، رئیس تجزیه و تحلیل سرمایه‌گذاری، نگرانی بزرگ این است که دستمزدهای بالاتری که بخش خصوصی پرداخت می‌کند به تقویت تورم کمک می‌کند، در حالی که افزایش اندک دستمزدها در بخش دولتی در مواجهه با افزایش قیمت‌ها همچنان به تنش‌های صنعتی دامن می‌زند. ای جی بل، گفت. ما شاهد اعتصابات اخیر ریلی بوده ایم که در صورت تداوم این شرایط دستمزد تنها آغازی خواهد بود.

تیاو شاخص بلو چیپ پس از ارائه به‌روزرسانی معاملاتی، شرکت انتقال پول Wise را 10.3 درصد افزایش داد، در حالی که Made.com پس از کاهش راهنمای فروش و درآمد خود برای سال 2022، 35.1 درصد کاهش یافت.

نمودارهای روزانه FTSE 100 – 19 جولای 2022

DAX، DOW و FTSE با وجود کاهش خوش‌بینی، بالاتر می‌روند

منبع:IG

را FTSE شمع هفتگی به عنوان یک چکش درست بالاتر از مقاومت بسته شد و اکنون حمایت را در منطقه 7150 در روز جمعه و به دنبال رالی صعودی دیروز تغییر داد. متأسفانه، این رالی کوتاه مدت بود زیرا ما در جلسه ایالات متحده کاهش یافتیم و بیشتر دستاوردهای روز را از بین بردیم. با این حال ما یک چاپ کردیم شمع چکشی معکوس در بازه زمانی روزانه سیگنال صعودی بیشتر در آینده است. اگر بتوانیم اوج های دیروز را در 7271 برداریم، به یک شمع بسته بالاتر از سطح فیبر 50 درصد که در نهایت نشانه شکست محدوده ای است که از 10 شروع شده استهفتم از ژوئن 2022.

سطوح کلیدی درون روزی که ارزش تماشا را دارند:

پشتیبانی مناطق

مناطق مقاومت

داو جونز: سودهایی چون خوش بینی با برنامه های استخدام اپل ضربه می زند

تیاو داوبا ادامه هفته شلوغ درآمدهای شرکتی، در معاملات قبل از بازار از ضررهای دوره قبلی افزایش یافت.شاخص ها روشن است وال استریت روز دوشنبه با کاهش قیمت داو بسته شد فهرست مطالب کاهش بیش از 200 امتیاز یا 0.7 درصد پس از گزارشی مبنی بر اینکه اپل قصد دارد استخدام را کند کند و به آخرین غول فناوری تبدیل شود که با تیره‌تر شدن چشم‌انداز اقتصادی، ترمز را بر روی آن گذاشته است.

بعد از زنگ، International Business Machines Corp. (IBM) فروش‌هایی را گزارش کرد که از برآوردها پیشی گرفت، نشانه‌ای از اینکه تقاضا برای رایانه‌های مرکزی، مشاوره و خدمات ابری همچنان قوی است.سیل درآمدها در روز سه‌شنبه ادامه دارد و جانسون اند جانسون پیشتاز داروسازی استکاهش پیش بینی سود تعدیل شده کل سال برای دومین سه ماهه متوالی.

بعداً در روز، داریم عضو فدرال رزرو آمریکا لائل برینارد در ادامه صحبت می کند غول پخش نتفلیکس گزارشing نتایج پس از بسته شدن بازار

DAX، DOW و FTSE با وجود کاهش خوش‌بینی، بالاتر می‌روند

داده های اقتصادی زنده را از طریق DailyFX ما سفارشی و فیلتر کنید تقویم اقتصادی

نمودار روزانه داو جونز – 19 ژوئن 2022

DAX، DOW و FTSE با وجود کاهش خوش‌بینی، بالاتر می‌روند

منبع: IG

از منظر فنی، جمعه گذشته ما را به عنوان یک شمعدان فراگیر صعودی نزدیک کرد و در حالی که a را تشکیل دادیم تشکیل شمع سه پین همچنین، که هر دو نشانه معکوس و پتانسیل قیمت های بالاتر هستند. دیروز شاهد افزایشی بود که بسیار مورد انتظار بود، قبل از اینکه تغییری در احساسات شاهد کاهش داو و نزدیک شدن به زیر خط روند به عنوان یک شمعدان ستاره تیرانداز بود. با بسته شدن شمع روزانه دیروز و احساسات آمیخته به سمت بازار باز ایالات متحده، احتیاط کلمه روز است و قیمت های بالاتر بهترین فرصت را برای فروشندگان بالقوه فراهم می کند.

سطوح کلیدی درون روز که هستند ارزش دیدن داشتن:

پشتیبانی مناطق

مناطق مقاومت

نوشته شده توسط: Zain Vawda، نویسنده بازار برای DailyFX.com

با زین در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @zvawda

منبع