CAD به قیمت نفت خام و دلار آمریکا


تحلیل USD/CAD

  • قیمت گذاری مجدد هاوکیش فدرال روی CAD سنگینی می کند.
  • تخریب تقاضا باعث می شود نفت خام خاموش شود.

پس زمینه بنیادی USD/CAD

USD/CAD یک هفته بعد از آن یک ترن هوایی داشت بانک کانادا (BoC) بازارها را با افزایش نرخ 100bps شگفت زده کرد. تاثیر ضربه ای باعث شد که بازارهای پول قیمت را به خود اختصاص دهند فدرال رزروتصمیم گیری نرخ آتی بالاتر با افزایش تماس 100bps. بالاتر از حد انتظار تورمPPI و داده های خرده فروشی این چشم انداز را افزایش داد زیرا ما به تورم کانادا در هفته آینده نگاه می کنیم (به تقویم اقتصادی زیر مراجعه کنید):

تقویم اقتصادی USD/CAD

پیش‌بینی هفتگی دلار کانادا: CAD به‌خاطر نفت خام و دلار افسارگسیخته آمریکا

منبع: تقویم اقتصادی DailyFX

افسرده جروغن بی ادب قیمت‌ها همچنان در حالی است که اقتصاد چین نشانه‌هایی از کند شدن را نشان می‌دهد، علی‌رغم اینکه داده‌های اساسی عرضه تحت فشار است.

تجزیه و تحلیل فنی

نمودار روزانه USD/CAD

لطفا توضیحی برای تصویر اضافه کنید.

نمودار تهیه شده توسط وارن ونکتاس، IG

پعمل برنج در نمودار روزانه USD/CAD در یک نقطه عطف کلیدی (مقاومت کانال بلندمدت) معامله می‌شود که بالاترین سطح را ایجاد می‌کند. در مقابل، شاخص قدرت نسبی (RSI) منعکس کننده کند شدن حرکت صعودی (قرمز) است که نشان دهنده واگرایی نزولی است. به طور سنتی، واگرایی نزولی به نزولی قریب‌الوقوع اشاره می‌کند، اما در پس‌زمینه بنیادی کنونی، دیدن این اتفاق در کوتاه‌مدت دشوار است. تأیید بسته شدن/شکست در بالای کانال صعودی، این نشانه نزولی را باطل می کند، به ویژه در بازارهایی که انتظار دارند نرخ بهره فدرال رزرو 100 واحد در ثانیه افزایش یابد.

سطوح مقاومت کلیدی:

سطوح پشتیبانی کلیدی:

  • 1.0327 (382.٪ فیبوناچی)
  • 20 روزه EMA (رنگ بنفش)

داده های احساس مشتری IG: مختلط

IGCS نشان می دهد که معامله گران خرده فروشی در حال حاضر برجسته هستند بلند بر USD/CAD، با 62% معامله گرانی که در حال حاضر موقعیت های خرید دارند (تا لحظه نگارش این مقاله). در DailyFX ما معمولاً دیدگاهی مخالف نسبت به احساسات جمعیت داریم، اما پس از تغییرات اخیر در شلوارهای بلند و کوتاه، احساسات یک سوگیری مراقب را نشان می‌دهد.

با وارن در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @WVenketas

منبع