BTC/USD با پشتیبانی پیش از FOMC دست و پنجه نرم می کند


پیش بینی بیت کوین:

  • بیت کوین در برابر داده های اقتصادی آسیب پذیر است، دقیقه FOMC بافندگی
  • BTC/USD بین پشتیبانی فنی کلیدی و مقاومت ادغام می شود
  • ارز دیجیتال از تعطیلات ایالات متحده سود ببرید اما هفته سختی در پیش دارید

قیمت بیت کوین در مقایسه با FOMC حرکتی ندارد

پس از یک سه ماهه دوم پرتلاطم، بیت کوین با حرکتی ضعیف وارد سه ماهه سوم شد، زیرا قیمت ها همچنان در حدود 20000 دلار تثبیت می شوند.

از ابتدای سال، افزایش خطرات ژئوپلیتیکی و تغییر در احساسات (ناشی از افزایش نرخ، جنگ و چشم انداز اقتصادی تیره و تار) بر دارایی های دیجیتال تاثیر گذاشته و بیت کوین را به سمت سطوحی که آخرین بار در دسامبر 2020 مشاهده شده بود، سوق داده است.

بازدید کنید مرکز آموزشی DailyFX کشف کردن چگونه اصول کلان بازارهای تاثیر گذار

همانطور که در نمودار هفتگی زیر نشان داده شده است، BTC/USD اغلب نوسانات قیمتی بزرگی را تجربه کرده است و زمانی که یک جهت مشخص شکل گرفت، کشش را به خود جلب کرد. با استفاده از سطوح فیبوناچی از حرکات تاریخی، هم سطح فنی و هم سطح روانی فراهم شده است حمایت و مقاومت با گذشت زمان، اغلب به محرک حرکت پس از شکسته شدن این سطوح کمک می کند.

پس از سقوط به زیر 18000 دلار در 18 ژوئنهفتمخرس‌ها توانستند قیمت‌ها را به 17,592 دلار در تلاش برای آزمایش مجدد پایین‌ترین قیمت دسامبر 2020 در 17,569 دلار برسانند. شکست در شکستن زیر این سطح به خریداران اجازه داد تا قیمت‌ها را قبل از برخورد با دیوار مقاومت 21000 دلاری بالا ببرند. در حالی که گاوها و خرس‌ها به تجارت خود ادامه می‌دهند، هفته‌نامه RSI (شاخص قدرت نسبی) به زیر 30 سقوط کرده است و منطقه فروش بیش از حد را تهدید می کند.

نمودار هفتگی بیت کوین (BTC/USD).

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: BTC/USD با پشتیبانی پیش از FOMC دست و پنجه نرم می کند

منبع: TradingView، نمودار توسط تامی دا کوستا

با یک همبستگی منفی بین BTC/دلار آمریکا و نرخ بهرهافزایش فشار قیمت ها و هجوم محرک ها (در سرتاسر همه گیری کووید-19) فدرال رزرو افزایش نرخ ها با شدت بیشتری از آنچه در ابتدا انتظار می رفت، کاهش جذابیت دارایی های سفته بازانه.

از آنجایی که چشم انداز رشد اقتصادی پیش بینی شده نسبتاً تیره و تار باقی مانده است، قیمت بیت کوین تعطیلات ایالات متحده را در فضای سبز جشن گرفت و با احتیاط کمی بالای 19000 دلار حرکت کرد. با صورتجلسه FOMC و داده های NFP در این هفته سند اقتصادی، اصول ممکن است به خارج کردن قیمت ها از محدوده 18000 تا 22000 دلار کمک کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: BTC/USD با پشتیبانی پیش از FOMC دست و پنجه نرم می کند

DailyFX تقویم اقتصادی

در همین حال، در نمودار روزانه، 19,225 دلار Fib یک لایه حمایت اضافی با شکستن زیر 19,000 دلار فراهم کرده است که در را برای آزمایش مجدد از پایین ترین سطح ژوئن در 17,592 دلار باز می کند. اگر هر دو این سطوح شکسته شوند، افزایش فشار فروش ممکن است به 14.4% فیب در 13321 دلار برسد.

نمودار روزانه بیت کوین (BTC/USD).

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: BTC/USD با پشتیبانی پیش از FOMC دست و پنجه نرم می کند

منبع: TradingView، نمودار توسط تامی دا کوستا

— نوشته شده توسط Tammy Da Costa، ​​تحلیلگر DailyFX.com

با تامی در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @Tams707

منبع