BTC، ETH Lead Rally به عنوان تاریخ “ادغام” اعلام شد. رویداد ریسک پیش رو


نکات کلیدی رمزارز:

  • بیت کوینپبرنج اساصرار 20% اتریوم تا 50 درصد آرئیس اچتاریخی Eتهویه.
  • سود جمعی ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال را به بالای 1 تریلیون دلار بازگرداند.
  • بیت کوین چشم‌انداز کوتاه‌مدت صعودی باقی می‌ماند، جلسه فدرال رزرو کلیدی است.

بیت کوین، اتریوم و آلت کوین: تاریخچه مختصری از زمستان های رمزنگاری شده

این یک هفته پر از عناوین خبری تاثیرگذار بوده است که به نوسانات اجازه رشد می دهد، در حالی که ما یک هفته با موارد مورد انتظار فاصله داریم. فدرال رزرو آمریکا جلسه 27هفتم جولای. بیت کوین و به طور کلی بازار کریپتو در هفته گذشته حرکت قوی را تجربه کرده اند بیت کوین (BTC)در بالا محدوده تثبیت آن 23000 دلار است ایجاد بالاترین قیمت 24200 دلاری.

تسکین در بازار در افزایش حق بیمه آتی منعکس شده است. حق بیمه های فراساحلی با سطوح اوایل ژوئیه مطابقت دارد، اما فشرده باقی می ماند، که نشان دهنده احساسات محتاطانه است.شاخص ترس و طمع پس از یک رکورد طولانی 74 روزه ترس شدید از منطقه ترس شدید صعود کرده است.، در چیزی که می تواند احساسات دیگری را برای فضای بیمار کریپتو تقویت کند.

پیش بینی کریپتو: BTC، ETH سرب رالی به عنوان تاریخ

منبع: Arcane Research

شتاب عظیم اتریوم، آیا «ادغام» رالی را هدایت می‌کند؟

قوی، هفتگی، سود دیده شد اتریوم (ETH)که نسبت به هفته گذشته بیش از 50 درصد رشد داشته است، با بالاترین قیمت 1646 دلار. دومین ارز دیجیتال با ارزش جهان با اخباری که رویدادی به نام آن شناخته می شود تقویت شد ادغام تاریخ موقتی برای پخش زنده دارد، هفته 19 سپتامبر.با این کار اتریوم از یک سوئیچ می شود سیستم اثبات کار به سیستم اثبات سهام، مصرف انرژی شبکه را تقریباً 99.95 درصد کاهش می دهد.

توسعه دهندگان ارز دیجیتال آن را به عنوان “مهم ترین ارتقا در تاریخ اتریوم” توصیف می کنند.، نشان دادن تعهد به اطمینان از اینکه ممکن است در آزمون زمان مقاومت کند این داستانی است که مردم می توانند بخرند.

ریسک های اساسی

با این حال، مهم است که آن را تصدیق کنیم “ادغام” این رویداد همچنان یک تجارت پرخطر است و ریسک‌های نظارتی و تکنولوژیکی بلندمدتی که کریپتوها با آن مواجه هستند وجود دارد. خطرات درازمدت در اطراف فضای کریپتو ادامه دارد که قابل توجه ترین آنها مقررات و عدم اطمینان پیرامون آن و همچنین نقص فنی سیستم است.

گواه این امر در توافقنامه تاریخی جدیدی است که پارلمان اروپا در پایان ژوئن به دست آورد برای تنظیم ارزهای دیجیتال. به عنوان بخشی از قوانین جدید، نقل و انتقالات بیت کوین و سایر دارایی های رمزنگاری شده مشمول مقررات پولشویی مشابه با نقل و انتقالات بانکی سنتی خواهد بود.

نشست فدرال رزرو کاتالیزور کلیدی برای Cryptos در هفته پیش رو برگزار خواهد کرد

تصمیمی از فدرال رزرو روز چهارشنبه در مورد نرخ بهره می تواند کلید بیت کوین و بازارهای جهانی باشد.درکود در کریپتوها تا حدودی به دلیل شکاف در بازار دارایی های دیجیتال بوده است، از جمله فروپاشی استیبل کوین Terra و شکست صندوق سرمایه گذاری پرطرفدار Three Arrows Capital، در حالی که همبستگی با سهام کمکی نکرده است.نشان داده اند که تا حد زیادی با سایر دارایی های حساس به ریسک مانند سهام مرتبط هستند، بیت کوین (BTC) و دیگر توکن‌ها از S&P 500 و Nasdaq Composite در سال جاری وارد بازار نزولی شده‌اند، زیرا سرمایه‌گذاران از فشارهای کلان نگران هستند.

فدرال رزرو در مواجهه با بالاترین تورم در چهار دهه اخیر، در تلاش برای کاهش قیمت های داغ، به شدت برای افزایش نرخ بهره حرکت کرده است.، اما این خطر ایجاد رکود است. اینطور به نظر می رسد مثل اینکه در حال ساختن است را زمینه برای تغییر روند، اما بازار به اطمینان کمی بیشتر نیاز دارد فدرال رزرو نرخ افزایش نرخ بهره آمریکا را تعدیل خواهد کرد.

نمودار روزانه BTCUSD

پیش بینی کریپتو: BTC، ETH سرب رالی به عنوان تاریخ

منبع: TradingView، چارت سازمانی تهیه شده توسط زین وودا

افکار نهایی

سازنده خودروهای الکتریکی تسلا در سه ماهه دوم ۹۳۶ میلیون دلار بیت کوین یا ۷۵ درصد از دارایی های خود را فروخت.. واکنش بازار پس از اعلام این خبر یک بار دیگر انعطاف پذیری بیت کوین را نشان داد زیرا علیرغم کاهش اولیه، ما به بالای محدوده تلفیقی 22800 دلار صعود کردیم. چشم‌انداز کوتاه‌مدت بیت‌کوین صعودی باقی می‌ماند، اگر در آخر هفته بالای سطح ۲۲۸۰۰ دلار باقی بمانیم، می‌توانیم قبل از شروع جلسه FOMC در روز چهارشنبه شاهد جهش تا ۲۵۰۰۰ دلار باشیم. انتظار می رود که چنین حرکت صعودی آلت کوین ها را به سمت خود بکشاند.

— نوشته شده توسط Zain Vawda برای DailyFX.com

با زین در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @zvawda

منبع