BTC، ETH Bull Run پس از جلسه FOMC از سر گرفته می شود، BTC به بالاترین حد خود در 6 هفته رسیده است


نکات کلیدی رمزنگاری:

  • بیت کوینپبرنج عملکرد در حال گرفتن سطوح مقاومت به طور فزاینده ای است،سود جولای می تواند بالا باشد 20%.
  • اتریومDتوسعه دهندگان آردور-Up ادغام تیestnet Details، ETH 14٪ افزایش می یابد.
  • اتریوم افزایش عظیمی را در فعالیت آدرس مشاهده می‌کند، از بالاترین زمان‌ها پیشی می‌گیرد.

بیت کوین، اتریوم و آلت کوین: تاریخچه مختصری از زمستان های رمزنگاری شده

سیسرمایه‌گذاران رایپتو آنچه اخیراً در مورد تلاش‌های کاهش تورم و مسیر اقتصادی احتمالی رو به جلو شنیده‌اند را پسندیده‌اند، زیرا بیت‌کوین، اتر و سایر دارایی‌های دیجیتال بزرگ برای سومین روز متوالی رشد چشمگیری داشتند. با نزدیک شدن به آخر هفته.

بیت کوین (BTC)اخیراً با نزدیک به 23900 دلار معامله شد که طی 24 ساعت گذشته بیش از 4 درصد افزایش داشت زیرا بازارها همچنان از آخرین گام های بانک مرکزی ایالات متحده برای فرونشاندن تورم و شاخص هایی که نشان می دهد اقتصاد کند شده اما در رکود قرار نمی گیرد استقبال می کنند. بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار برای اولین بار در بیش از یک هفته در یک مقطع زمانی به 24000 دلار رسید. ایالات متحده تولید ناخالص داخلی با تندتر از حد انتظار سقوط کرد. موسسات بزرگ طی دو ماه گذشته حداقل 236 هزار بیت کوین فروخته اند که منجر به فشار فروش شده است که قیمت بیت کوین را پایین آورده است. به نظر می رسد افزایش از زمان ایجاد پایین نشان می دهد که اثرات در حال حاضر به پایان رسیده است.

شاخص ترس و طمع برای مدت کوتاهی به بالاترین سطح 34 رسید زیرا بهبود قوی در بازار ارزهای دیجیتال باعث افزایش خوش بینی در بین سرمایه گذاران شد.

Crypto Week Away: BTC، ETH Bull Run پس از جلسه FOMC از سر گرفته می شود، BTC به بالاترین حد 6 هفته می رسد

منبع: Arcane Research

ETH افزایش عظیمی را در فعالیت آدرس مشاهده می‌کند، از بالاترین تاریخ پیشی می‌گیرد

اتریوم (ETH)دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار پس از بیت کوین، برای اولین بار از اوایل ژوئن به بیش از 1700 دلار رسید. سایر ارزهای دیجیتال اصلی عمیقاً سبز بودند و ETC و BCH هر دو در یک نقطه بیش از 20 درصد افزایش داشتند. منt تخمین زده می شود که حدود 1.06 میلیون آدرس ETH ساخته شده استمعاملات تنها در روز سه شنبه. این افزایش 48 درصدی نسبت به رکورد قبلی است، اما تیم هنوز مطمئن نیست که چه چیزی منجر به این افزایش فعالیت شده است.حجم معاملات 24 ساعته اتریوم نیز حدود 47.30 درصد افزایش یافته و اکنون به 24,877,953,626 دلار رسیده است.

به روز رسانی “ادغام”.

تیم بیکو، توسعه دهنده اصلی اتریوم، جزئیات نهایی آخرین تمرین لباس این شبکه را پیش از مرحله آزمایش نهایی اعلام کرده است. “ادغام”. آخرین اثبات سهام انتقال تست نت در شبکه آزمایشی گورلی خواهد بود.

طبق اعلامیه 27 جولای، Prater، نسخه Goerli Beacon Chain بین 6 تا 12 آگوست در یک ارتقاء به نام پاریس با شبکه آزمایشی ادغام خواهد شد. با این حال، برای آماده سازی پراتر برای ادغام با گورل، یک ارتقاء قبلی به نام Bellatrix که قرار است در 4 آگوست انجام شود، باید انجام شود.

عدم اطمینان اقتصادی و مقرراتی همچنان یک تهدید است

گزارش تولید ناخالص داخلی پنج‌شنبه باعث ایجاد عدم اطمینان بیشتر در مورد اقتصاد جهانی شد که بیش از 9 ماه است که یکی پس از دیگری ضربه‌های شکمی را متحمل شده است. با این حال، بسیاری از اقتصاددانان – و حتی جروم پاول، رئیس فدرال رزرو و جانت یلن، وزیر خزانه داری ایالات متحده – از رکود نامیدن خودداری کرده اند زیرا عوامل دیگری مانند بازار کار نشانه هایی از یک اقتصاد قوی را نشان می دهند. هم دولت و هم فدرال رزرو به دفتر ملی تحقیقات اقتصادی (NBER) موکول می‌شوند تا رکود اقتصادی را اعلام کنند که علاوه بر تولید ناخالص داخلی، اشتغال، درآمد شخصی و تولید صنعتی را نیز در نظر می‌گیرد. روز چهارشنبه، سرمایه‌گذاران واکنش مثبتی به افزایش 75 واحدی نرخ بهره بانک مرکزی ایالات متحده و سیگنال‌های مثبت پاول مبنی بر اینکه فدرال رزرو تا چند ماه دیگر مجبور به افزایش نرخ نیست، نشان دادند.

در همین حال، بررسی های نظارتی همچنان ادامه دارد Coinbase Global Inc با تحقیقات ایالات متحده روبرو است به گفته افراد آشنا، در مورد اینکه آیا به طور نادرست به آمریکایی ها اجازه داد که دارایی های دیجیتالی را که باید به عنوان اوراق بهادار ثبت می شد، معامله کنند.

در همین حال، فراخوان ورشکستگی کریپتوها در روز پنج‌شنبه طولانی شد و صرافی‌های رمزنگاری‌شده Zipmex در سنگاپور به دنبال حمایت در میان تهدید اقدامات قانونی از سوی طلب‌کاران بودند. وکلای Zipmex، مورگان لوئیس استمفورد، در 22 ژوئیه پنج درخواست را به نمایندگی از نهادهای مختلف شرکت ارائه کردند که به دنبال مهلت قانونی برای رسیدگی های قانونی تا شش ماه بودند.

نمودار روزانه BTCUSD

Crypto Week Away: BTC، ETH Bull Run پس از جلسه FOMC از سر گرفته می شود، BTC به بالاترین حد 6 هفته می رسد

منبع: TradingView، تهیه شده توسط زین وودا

افکار نهایی و هفته پیش رو

واکنش بازار پس از اعلام افزایش نرخ فدرال رزرو بار دیگر انعطاف پذیری بیت کوین را با بازگشت ریسک پذیری به بازارها نشان داد. چشم‌انداز کوتاه‌مدت بیت‌کوین همچنان صعودی است، زیرا به‌تازگی در بازه زمانی روزانه به بالاترین سطح خود رسیده‌ایم. پشتیبانی فوری در 22800 دلار باقی می ماند در حالی که بسته شدن شمع روزانه زیر 21100 دلار (بالاترین نوسان پایین اخیر) فرصت ها را برای خریداران بی اعتبار می کند. را 100-SMA در حال حاضر حدود 27200 دلار در چشم است.

به عنوان سرمایه گذار و مهمتر از آن فدرال رزرو آمریکا به نظارت دقیق داده‌ها ادامه می‌دهد و به نظر می‌رسد احساسات پس از هر انتشار در لحظه‌ای که رویدادهای بزرگی خواهیم داشت تغییر می‌کند که می‌تواند باعث نوسانات در هفته آینده شود. b داریمنتایج نظرسنجی کاربری و گزارش مشاغل به همین دلیل باید به بازارها نقطه داده مهم دیگری در حرکت رو به جلو ارائه دهد. نمایش ضعیف در هر دو نسخهمیتوانست تایید کند که اقتصاد به سرعت در حال کند شدن است، یک بار دیگر اشتهای ریسک را افزایش می دهد.

— نوشته شده توسط زین واودا برای DailyFX.com

با زین در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @zvawda

منبع