BoE و Fed با آن مبارزه می کنند زیرا پوند در حال عرضه است


تجزیه و تحلیل پوند استرلینگ و نکات صحبت

  • خوش بینی سقف بدهی ایالات متحده قادر به حفظ پوند بالا نیست.
  • تمرکز بلندگوهای BoE و Fed
  • GBP/USD در پشت پا، اما فنی برای تعهد به یک جهت مردد است.

توصیه شده توسط وارن ونکتاس

پیش بینی GBP رایگان خود را دریافت کنید

پیشینه اساسی GBPUSD

پوند انگلیس نتوانسته است به خوش بینی سقف بدهی ایالات متحده افزایش یابد، زیرا در مورد بسیاری از ارزهای G10، سرمایه گذاران در اردوگاه “احتیاط” باقی مانده اند. در حال حاضر با حفظ پناهگاه امن USD، شاخص دلار (DXY) صبح امروز پنجشنبه در سبز معامله می شود. در مجموع، با کوتاه‌تر کردن سفر آسیا/اقیانوسیه، رئیس‌جمهور جو بایدن، کوین مک‌کارتی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا، اظهار داشت که دستیابی به توافق ممکن است. همانطور که گفته شد، تا زمانی که به بازارها بینش عملی و ساختارمندتری در مورد مذاکرات معامله داده شود، من پیش بینی می کنم که ارز سبز همچنان ترجیح داده شود.

انتظارات نرخ بهره بانک مرکزی انگلیس (BoE) در این هفته واقعاً تغییر چندانی نکرده است، زیرا اوج نرخ همچنان در اطراف است. 42bps برای سال 2023 (به جدول زیر مراجعه کنید). ما می‌توانیم کمی نوسان قیمت کوتاه‌مدت را در اواخر امروز صبح ببینیم، زیرا قرار است Huw Pill، اقتصاددان ارشد BoE و اندرو بیلی، فرماندار آن، نظرات خود را ارائه دهند. فرماندار بیلی نگرانی قیمت دستمزد را تایید کرد و به افزایش نرخ ها در مواردی که برای کاهش تورم ضروری بود اشاره کرد. اظهارات جنگ طلبانه بیشتر امروز می تواند از پوند در این محیط ریسک گریز حمایت کند.

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

احتمالات نرخ بهره بانک انگلستان

image1.png

منبع: Refinitiv

تقویم اقتصادی امروز تحت تسلط داده های اقتصادی ایالات متحده است و فدرال رزرو با تمرکز بر داده های ادعاهای بیکاری صحبت می کند.

تقویم اقتصادی

image2.png

منبع: تقویم اقتصادی DailyFX

دانش تجارت پایه

مبانی کلان

توصیه شده توسط وارن ونکتاس

تجزیه و تحلیل فنی

GBP/USD نمودار روزانه

image3.png

نمودار تهیه شده توسط وارن ونکتاس، IG

قیمت روزانه GBP/USD اکنون خرس‌ها را متوجه میانگین متحرک 50 روزه (زرد) می‌کند که همزمان با 1.2400 دسته حمایت روانی این منطقه کلیدی تلاقی ممکن است حفظ شود، اما بسته شدن شمع روزانه زیر این سطح می تواند توسط گزارش های سقف بدهی منفی ایالات متحده ایجاد شود.

شاخص قدرت نسبی (RSI) اکنون به زیر سطح میانی 50 رسیده است و حرکت جفت‌ها را به سمت منطقه نزولی سوق می‌دهد.

سطوح مقاومت کلیدی:

سطوح پشتیبانی کلیدی:

  • 1.2400/50 روز MA (زرد)
  • 1.2345
  • 1.2275

احساسات مشتری IG مختلط

داده های احساسات مشتری IG (IGCS) نشان می دهد که معامله گران خرده فروشی در حال حاضر خالص نیستند بلند یا کوتاه در GBP/USD با 50% خالص معامله گران بلند و خالص کوتاه (تا این لحظه). در DailyFX ما معمولاً دیدگاهی مخالف نسبت به احساسات جمعیت داریم که در کوتاه‌مدت رفتار محتاطانه‌ای ایجاد می‌کند.

با وارنون توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید:@WVenketas

منبع