BoE برنامه جدید خرید اوراق قرضه را اعلام کرد، پوند دچار لکنت شد و سپس سقوط کرد


GBP/USD و Gilts – قیمت ها، نمودارها و تجزیه و تحلیل

  • BoE برای خرید جلیقه های با قدمت طولانی تر.
  • اوراق قرضه با تاریخ طولانی بریتانیا به شدت افزایش یافت.
  • استرلینگ تحت فشار است.

توصیه شده توسط Nick Cawley

پیش بینی GBP Q3 ما را دانلود کنید

بانک مرکزی انگلیس امروز اعلام کرد که یک برنامه جدید و موقت را برای خرید طلاهای با قدمت طولانی آغاز کرده است تا از فروش سنگین اخیر در بازار طلایی بریتانیا جلوگیری کند. قیمت گذاری مجدد اخیر بازارهای مالی بریتانیا توسط بانک مرکزی انگلیس مورد توجه قرار گرفته است که مجبور به اقدام شده است.

این قیمت گذاری مجدد در روز گذشته مهم تر شده است – و به ویژه بر بدهی های طولانی مدت دولت بریتانیا تأثیر می گذارد. بر اساس بیانیه BoE، اگر ناکارآمدی در این بازار ادامه یا بدتر شود، خطری اساسی برای ثبات مالی بریتانیا وجود خواهد داشت.

برای دستیابی به این هدف، BoE از امروز خریدهای موقت گیلت های قدیمی بریتانیا را انجام خواهد داد.

هدف از این خریدها بازگرداندن شرایط منظم بازار خواهد بود. خریدها در هر مقیاسی که برای تأثیرگذاری بر این نتیجه لازم باشد انجام خواهد شد. این عملیات به طور کامل توسط وزارت خزانه داری HM جبران خواهد شد. فروش برنامه ریزی شده گیلت های بریتانیا از ترازنامه (QT) به تعویق افتاد و اولین فروش قرار است در 31 اکتبر انجام شود.

اطلاعیه بانک انگلستان

بازده طلایی بریتانیا با قدمت طولانی‌تر پس از اعلام این خبر به شدت کاهش یافت و برخی از ضررهای اخیر آنها را کاهش داد، در حالی که پوند پس از عدم تصمیم گیری اولیه کاهش یافت. بریتانیا اکنون سیاست مالی خود را از طریق کاهش مالیات هفته گذشته کاهش خواهد داد و در عین حال دارایی های بریتانیا را خریداری می کند و در نتیجه سیاست های پولی را سخت تر می کند.

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

نمودار قیمت 5 دقیقه پوند/دلار آمریکا – 28 سپتامبر 2022

داده های معامله گران خرده فروشی نشان می دهد که 69.70 درصد معامله گران دارای لانگ خالص هستند و نسبت معامله گران لانگ به فروش کوتاه 2.30 به 1 است. تعداد معامله گران در معاملات خالص 3.78 درصد بیشتر از دیروز و 11.19 درصد کمتر از هفته گذشته است، در حالی که تعداد معامله گران خرید و فروش خالص. معامله گران نت شورت 15.23 درصد بیشتر از دیروز و 80.43 درصد بیشتر از هفته گذشته است.

ما معمولاً دیدگاهی مخالف نسبت به احساسات جمعیت داریم، و این واقعیت که معامله‌گران خالص هستند نشان می‌دهد که قیمت‌های پوند/دلار آمریکا ممکن است به کاهش خود ادامه دهند. با این حال معامله گران نسبت به دیروز و در مقایسه با هفته گذشته سود خالص کمتری دارند. تغییرات اخیر در احساسات هشدار می دهد که روند فعلی قیمت GBP/USD ممکن است به زودی با وجود این واقعیت که معامله گران به صورت خالص باقی می مانند.
از مشتریان هستند خالص طولانی
از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه 1% 13% 4%
هفتگی -8٪ 85% 10%

نظر شما در مورد پوند انگلیس – صعودی یا نزولی؟؟ شما می توانید از طریق فرم در انتهای این مقاله به ما اطلاع دهید یا می توانید از طریق توییتر با نویسنده تماس بگیرید @nickcawley1.

منبع