Aussie Weaker به عنوان احساسات ریسک جهانی بیشتر از RBA است


AUD/USD تجزیه و تحلیل و نقاط صحبت

  • استرالیا قادر به رهایی از ریسک گریزی جهانی نیست.
  • با تعطیل کردن هفته، NFP مورد توجه قرار می گیرد.

پیشینه اساسی دلار استرالیا

را دلار استرالیا قادر به استفاده از کمی شاهین نبود بانک رزرو استرالیا (RBA) بیانیه سیاست پولی که در آن مقابله تورم به هر طریق لازم بود پیام اصلی بود. من فکر می‌کنم بازارها روی ریسک‌های نزولی برای چشم‌انداز جهانی گسترده‌تر تمرکز کرده‌اند بانک انگلستان (BoE) دیروز AUD “طرفدار رشد” را آسیب پذیر کرد. ما می توانیم این را مانند اکثر افراد تأیید کنیم ارزهای بازارهای نوظهور (EM) امروز در برابر دلار کاهش یافته اند که نشان می دهد اشتهای سرمایه گذاران برای ریسک پایین است.

بر این اساس، دیروز ارقام قوی تراز تجاری حاکی از افزایش مداوم از طریق صادرات کالا بود در حالی که قیمت کالاها به خودی خود تا حد زیادی در کل افزایش یافته است. با نگاه به آینده، حقوق و دستمزد غیرکشاورزی (NFP) انتشار سرفصل ها را به خود اختصاص می دهد و به ما نشانی از وضعیت بازار کار ایالات متحده می دهد. من همچنین میانگین درآمد ساعتی را بررسی خواهم کرد تا ببینم آیا فشار تورمی در حال کاهش است یا خیر.

تقویم اقتصادی

تقویم اقتصادی

منبع: تقویم اقتصادی DailyFX

تجزیه و تحلیل فنی

AUD/USD DAIنمودار LY

نمودار روزانه audusd

نمودار تهیه شده توسط وارن ونکتاس، IG

AUD/USD اقدام قیمت منعکس کننده احساس ریسک کردن با استرالیا در قرمز قبل از چاپ NFP است.

سطوح مقاومت کلیدی:

  • 100 روزه EMA (رنگ زرد)
  • 0.7000

سطوح پشتیبانی کلیدی:

  • EMA 50 روزه (آبی)
  • EMA 20 روزه (بنفش)
  • 0.6824 (23.6٪ فیبوناچی)

داده های احساسات مشتری IG: صعودی

IGCS نشان می دهد که معامله گران خرده فروشی در حال حاضر هستند بلند بر AUD/USD، با 54% معامله گرانی که در حال حاضر موقعیت های خرید دارند. در DailyFX ما معمولاً دیدگاه مخالفی نسبت به احساسات جمعیت داریم، اما تغییرات اخیر در موقعیت‌یابی بلند و کوتاه منجر به یک سوگیری صعودی کوتاه‌مدت می‌شود.

با وارن در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @WVenketas

منبع