Aussie Slips LPR چینی و احساسات ریسک


AUD/USD تجزیه و تحلیل و نکات صحبت

  • بحث سقف بدهی ایالات متحده در این هفته آغاز خواهد شد.
  • با زیر سوال رفتن پتانسیل رشد، LPR چین ثابت می ماند.
  • تمرکز سخنرانان فدرال رزرو برای امروز.
  • AUD/USD در شرایطی که عوامل خارجی شرایط را دیکته می کنند، ادغام می شود.

توصیه شده توسط وارن ونکتاس

پیش بینی AUD رایگان خود را دریافت کنید

پیشینه اساسی دلار استرالیا

به نظر می رسد دلار استرالیا هفته چالش برانگیز دیگری را پس از تأثیر عوامل ایالات متحده بر دلار استرالیایی حامی رشد، روبرو خواهد کرد. در اواخر روز جمعه، جانت یلن، وزیر خزانه‌داری، خطاب به مدیران عامل بانک گفت که ممکن است به دلیل ورشکستگی بانک‌ها در چند ماه گذشته، نیاز به ادغام‌های بیشتری وجود داشته باشد. این احساسات ریسک را کاهش داد و AUD را در برابر دلار آمریکا در پشت سر گذاشت. زمانی که جو بایدن رئیس جمهور جو بایدن گفت که خواسته های جمهوری خواهان «غیرقابل قبول» است، احتیاط بازار در آخر هفته بیشتر مورد توجه قرار گرفت. پرزیدنت بایدن و رئیس مجلس نمایندگان کوین مک کارتی یک بار دیگر بعداً امروز با اتمام زمان آن را هش می کنند.

با توجه به گفته‌ها، جروم پاول، رئیس فدرال رزرو هفته گذشته بیانیه‌ای را بیان کرد که تا حد زیادی در سایه سقف بدهی گم شد و اشاره کرد که فدرال رزرو ممکن است چرخه پیاده‌روی خود را متوقف کند. به طور خلاصه، هفته باید تحت سلطه مذاکرات سقف بدهی باشد، اما سیاست پولی فدرال رزرو باید در رتبه دوم قرار گیرد.

اوایل صبح امروز چین نرخ های اولیه وام 1 و 5 ساله خود (LPR) را بدون تغییر نگه داشت. افزایش اختلاف نرخ بهره بین ایالات متحده و چین بر تمایل یوان و PBoC برای کاهش نرخ ها (به عنوان یک اقدام محرک) برای برآورده کردن آنها تأثیر گذاشته است. 5% هدف رشد تولید ناخالص داخلی قیمت کالاها (صادرات خاص استرالیا) تضعیف شده است، بنابراین نزولی برای دلار استرالیا تشدید شده است.

دانش تجارت پایه

تجارت کالا

توصیه شده توسط وارن ونکتاس

روز پیش رو توسط سخنرانان فدرال رزرو رهبری خواهد شد (تقویم اقتصادی زیر را ببینید) و جالب است که ببینیم مقامات برنامه ریزی شده چگونه به اظهارات اخیر پاول رئیس فدرال رزرو واکنش نشان می دهند.

تقویم اقتصادی

image1.png

منبع: تقویم اقتصادی DailyFX

تجزیه و تحلیل فنی

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

نمودار روزانه AUD/USD

image2.png

نمودار تهیه شده توسط Warren Venketas، IG

اقدام روزانه قیمت AUD/USD نشان دهنده عدم قطعیت اخیر در بازارهای جهانی است زیرا این جفت ارز بین قیمت در نوسان است. 0.6600 و 0.6800 سطوح روانی شاخص قدرت نسبی (RSI) به دلیل ابهام اساسی، تردید سرمایه گذاران را بیشتر تکرار می کند. این هفته ممکن است یک طرز فکر “صبر کن و ببین” از سوی معامله گرانی باشد که منتظر نشانه های خارجی هستند.

سطوح مقاومت کلیدی:

سطوح پشتیبانی کلیدی:

داده های احساسات مشتری IG: صعودی

IGCS نشان می دهد که معامله گران خرده فروشی در حال حاضر هستند بلند در AUD/USD، با 73% معامله گرانی که در حال حاضر موقعیت های خرید دارند. در DailyFX ما معمولاً دیدگاهی مخالف نسبت به احساسات جمعیت داریم، اما به دلیل تغییرات اخیر در موقعیت‌های بلند و کوتاه، به یک موقعیت صعودی کوتاه‌مدت می‌رسیم.

با وارنون توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید:@WVenketas

منبع