AUD/USD Retracement Stalls در Resistance


تجزیه و تحلیل دلار استرالیا و نکات گفتگو

  • دلار استرالیا به دنبال ریسک پذیری
  • با این حال، اصلاح متوسط ​​AUD، ایالات متحده جهت کوتاه مدت را دیکته خواهد کرد

دلار استرالیا به دنبال ریسک اشتها

در 24/48 ساعت گذشته دلار استرالیا، داده‌های شگفت‌انگیز CPI ایالات متحده باعث شد تا استرالیا به پایین‌ترین سطح چرخه سقوط کند. با این حال، اظهارات دیروز والر و بولارد از فدرال رزرو منجر به یک اصلاح متوسط ​​شده است. هر دو مقام فدرال رزرو، که به خاطر دارند شاهین های برجسته ای در FOMC بوده اند، اظهار داشتند که مورد پایه آنها 75bps باقی مانده است. با این حال، والر از فدرال رزرو اضافه کرد که بسته به داده‌های فروش خرده‌فروشی و مسکن در ایالات متحده، می‌تواند برای افزایش بزرگ‌تر حرکت کند. همچنین یادآوری می‌کنیم، امروز ما همچنین شاهد آخرین ارقام انتظارات تورمی ایالات متحده از میشیگان خواهیم بود، که در ماه گذشته یکی از دو عاملی بود که باعث شد فدرال رزرو به 75 واحد در ثانیه افزایش یابد و همانطور که از آن مطلع شدیم. کنفرانس مطبوعاتی پاول رئیس فدرال رزرو، او این داده ها را از نزدیک تماشا می کند. بنابراین، وضوح بیشتری در جهت در پشت داده های آینده خواهیم دید.

به دور از داده های ایالات متحده، یک شبه شاهد انتشار ارقام ضعیف تر از آنچه انتظار می رفت تولید ناخالص داخلی چین با نرخ سالانه 0.4% (مقطع 1%) بود. عاملی که برای دلار استرالیا که در معرض چین قرار گرفته است و همچنین برای فلزات اساسی مانند مس، خبر خوبی ندارد. به این ترتیب، احساس ریسک برای ارز با بتا بالا در آینده کلیدی باقی خواهد ماند.

AUD/USD در مقابل مس

پیش بینی دلار استرالیا: AUD/USD در مقاومت متوقف می شود

از منظر فنی، مقاومت کوتاه مدت در 0.6880 (200HMA) و 0.6800 (سطح CPI قبل از ایالات متحده) قرار دارد که اولین آزمون این اصلاحی فعلی خواهد بود. یادآوری این است که 200HMA از ژوئن تا کنون رالی ها را محدود کرده است. در حال حاضر، سوگیری برای محو کردن تجمعات باقی مانده است، زیرا احساسات ریسک همچنان شکننده است.

نمودار AUD/USD: بازه زمانی ساعتی

پیش بینی دلار استرالیا: AUD/USD در مقاومت متوقف می شود

منبع: Refinitiv

منبع