AUD/USD کاهش می یابد زیرا دقایق RBA احتمال توقف ماه آوریل را نشان می دهد


اخبار و تحلیل AUD/USD

  • کاهش دلار استرالیا در مورد بحث توقف نرخ بهره که برای آوریل تنظیم شده است
  • ملاحظات فنی AUD/USD و سطوح مورد علاقه
  • ریسک رویداد اصلی: FOMC با خلاصه پیش بینی های اقتصادی، کالاهای بادوام ایالات متحده
  • تجزیه و تحلیل در این مقاله از الگوهای نمودار و کلید حمایت و مقاومت سطوح برای اطلاعات بیشتر به جامع ما مراجعه کنید کتابخانه آموزش و پرورش

توصیه شده توسط ریچارد اسنو

نحوه معامله AUD/USD

افت دلار استرالیا در بحث توقف نرخ برای آوریل تنظیم شد

بازارها ذاتاً آینده نگر هستند و بنابراین دیدن کاهش AUD/USD در لحظات پس از انتشار دقایق ماه مارس بانک مرکزی استرالیا (RBA) جای تعجب نداشت.

این صورتجلسه نشان می‌دهد که یک گام پایین‌تر در جنگ‌طلبی را نشان می‌دهد، زیرا بانک تنها پس از در نظر گرفتن افزایش‌های 25 و 50 واحدی در ثانیه در ماه فوریه، به افزایش 25 واحدی در نظر گرفته است. اعضا با اعتراف به اینکه چشم انداز اقتصادی نامشخص است، موافقت کردند که این پرونده را برای توقف در نشست آوریل مجددا بررسی کنند، که در صورت اجرا، فرصت بیشتری برای پاسخگویی به داده های اقتصادی دریافتی فراهم می کند.

در این صورتجلسه همچنین بیان شد که با توجه به سطح بالای تورم، با توجه به اینکه بازارهای کار همچنان بسیار فشرده هستند و بررسی‌های تجاری فعالیت مناسبی را نشان می‌دهد، احتمالاً به تشدید بیشتر سیاست‌های پولی نیاز است.

با این حال، عصبی بودن و نوسانات دو هفته اخیر احتمالاً بانک را تحت تأثیر قرار می دهد تا در جهت احتیاط اشتباه کند، جایی که احتمال توقف افزایش نرخ بهره احتمالاً برجسته تر است.

ملاحظات فنی AUD/USD و سطوح علاقه

نمودار روزانه AUD/USD عقب نشینی پس از دوره صعودی را نشان می دهد که پس از رد محکم قیمت های پایین تر در سطح 0.6580 آوریل 2020 رخ داد. پس از معامله بالای سطح قابل توجه بلندمدت 0.6680، این جفت مقاومت کوتاه مدت در میانگین متحرک ساده 200 روزه (SMA) قبل از سطح 0.6780 پیدا می کند. اگر قرار است عقب نشینی به یک حرکت بزرگتر گسترش یابد، بسته شدن زیر 0.6680 مورد نیاز است، با حمایت بیشتر در آن مهم 0.6580.

نمودار روزانه AUD/USD

image1.png

منبع: TradingView تهیه شده توسط ریچارد اسنو

نمودار ماهانه نشان می دهد که این جفت از نقطه نظر تاریخی چقدر سقوط کرده است و اگر قرار باشد قیمت ها شکسته شوند و زیر سطح نقطه چین 0.6680 باقی بمانند، سطح 0.64 را برجسته می کند. با توجه به اینکه طول عمر افزایش نرخ جهانی در حال حاضر مورد تردید است، ما می‌توانیم شاهد واکنش‌های خاموش‌تر ناشی از سناریوهای افزایش/عدم افزایش باشیم، زیرا توجه به فعالیت‌های اقتصادی و رشد/اعتبار احتمالی کاهش می‌یابد که احتمالاً روایت را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

نمودار ماهانه AUD/USD

image2.png

منبع: TradingView تهیه شده توسط ریچارد اسنو

توصیه شده توسط ریچارد اسنو

معاملات فارکس نیوز: استراتژی

رویدادهای ریسک بزرگ در پیش رو

با پایان یافتن دقایق RBA، داده‌های مربوط به استرالیا در بقیه هفته بسیار کم است. در عوض، تقویم با داده‌ها و رویدادهای مهم مرتبط با ایالات متحده مانند تصمیم مهم نرخ FOMC و پیش‌بینی‌های اقتصادی همراه – که با توجه به شکست در بخش بانکداری جهانی ممکن است قدیمی باشد، غالب است.

اعتقاد بر این است که فدرال رزرو افزایش 25 بیتی بر ثانیه یا اصلاً افزایش نمی دهد. این تصمیم به این بستگی دارد که آیا فدرال رزرو معتقد است که همراه با خزانه داری ایالات متحده و بازیگران اصلی در بخش بانکی، به اندازه کافی برای مهار یک بحران گسترده بانکی تلاش کرده اند. اگر پاسخ مثبت است، احتمالاً شاهد افزایش 25 امتیازی خواهیم بود و اگر کمیته تصمیم به اتخاذ رویکردی محتاطانه داشته باشد، ممکن است فعلاً منتظر توقف باشیم. البته احتمالات دیگری نیز وجود دارد اما اینها به عنوان نتایج با بیشترین احتمال ظاهر می شوند. سفارشات کالاهای بادوام ایالات متحده به پایان هفته می رسد.

image3.png

داده های اقتصادی زنده را از طریق DailyFX ما سفارشی و فیلتر کنید تقویم اقتصادی

— نوشته ریچارد اسنو برای DailyFX.com

با ریچارد در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @RichardSnowFX

منبع