AUD/USD پیش از دقایق RBA از سطح فروش بیش از حد افزایش یافت


دلار استرالیا، AUD/USD، RBA Minutes، چین، چشم انداز فنی – نکات گفتگو

  • یک جلسه معاملاتی گلگون وال استریت و ضعیفتر شدن دلار آمریکا ممکن است بازارهای APAC را تقویت کند
  • NBS چین گزارش تولید ناخالص داخلی سه ماهه سوم خود را به تعویق انداخت که نشان دهنده اعداد ضعیف است
  • AUD/USD نشان می دهد که با عبور RSI از 30، یک بازگشت کوتاه مدت روی کارت ها وجود دارد.

کشف کنید که چه نوع معامله گر فارکس هستید

چشم انداز سه شنبه آسیا و اقیانوسیه

یک جلسه معاملاتی با ریسک در نیویورک ممکن است امروز سهام آسیا و اقیانوسیه را تقویت کند. S&P 500 در یک رالی گسترده که توسط فناوری، املاک و خدمات ارتباطی رهبری شد، روز دوشنبه 2.65 درصد افزایش یافت. دلار آمریکا در برابر همتایان اصلی خود، بدون احتساب ین ژاپن به شدت ضعیف، کاهش یافت. شاخص USD DXY حدود 1% سقوط کرد که باید به بازارهای نوظهور و اقتصادهای تحت رهبری کالاها ضربه بزند.

دلار استرالیا در طول ساعات معاملاتی اروپا و ایالات متحده حدود 1.5 درصد افزایش یافت و از ضعف گسترده دلار و لحن کلی بازار خوش‌بینانه استفاده کرد. با این حال، قیمت مس با وجود گرینبک ضعیف تر کاهش یافت. شاخص ضعیف تولید امپایر استیت (9- در مقابل 4- تخمینی) در ماه اکتبر از سوی فدرال رزرو نیویورک نشان داد که فعالیت کارخانه در سراسر منطقه کند شده است.

نرخ تورم سه ماهه سوم نیوزلند از 7.3 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته به 7.2 درصد کاهش یافت. این انتظارات اقتصاددانان را که 6.5 درصد در سال بود، شکست داد. مبادلات شاخص یک شبه (OIS) در نشست 23 نوامبر RBNZ، شانس 35.7 درصدی برای افزایش 75 واحدی نرخ بهره را نشان می دهد. تراز تجاری ماه سپتامبر این کشور جزیره ای قرار است اواخر این هفته از بین برود که ممکن است نشانه جهت بعدی خود را در اختیار NZD قرار دهد.

قرار است صورتجلسه بانک مرکزی استرالیا برای جلسه سیاستگذاری اکتبر خود، امروز به پایان برسد. این دقایق باید درک بهتری از تفکر بانک مرکزی ارائه دهد، که ممکن است نشانه جهت بعدی خود را به دلار استرالیا ارائه دهد. گزارش مشاغل سپتامبر استرالیا در اواخر این هفته منتشر می شود و تحلیلگران انتظار چاپ تیتر 25 هزار نفری را دارند. آژانس گزارش‌دهی اصلی چین انتشار نرخ رشد تولید ناخالص داخلی سه ماهه سوم مورد انتظار را به تعویق انداخت و بسیاری را به این باور رساند که این اعداد بدتر از حد انتظار هستند.

توصیه شده توسط توماس وست واتر

پیش بینی AUD رایگان خود را دریافت کنید

چشم انداز فنی دلار استرالیا

در بازه زمانی روزانه، شاخص قدرت نسبی AUD/USD (RSI) پس از اینکه هفته گذشته به پایین‌ترین سطح خود از آوریل 2020 رسید، از سطح 30 «اشباع فروش» عبور کرد. RSI همچنین در بازه زمانی هفتگی بالاتر از سطح افزایش یافت و سیگنال روزانه صعودی را ترکیب کرد. یک متقاطع بالاتر از میانگین متحرک نمایی 12 روزه (EMA) به شروع یک روند صعودی بالقوه کمک می کند.

نمودار روزانه AUD/USD

شرح نمودار به طور خودکار ایجاد شد

نمودار ایجاد شده با TradingView

توصیه شده توسط توماس وست واتر

فارکس برای مبتدیان

— نوشته شده توسط توماس Westwater، تحلیلگر DailyFX.com

برای تماس با توماس، از بخش نظرات زیر استفاده کنید یا @FxWestwater در توییتر

منبع