AUD/USD در Tatter پس از شکست تقلبی، NZD/USD موفق به تایید دوبل پایین نشد


پیش بینی AUD/USD و NZD/USD:

توصیه شده توسط دیگو کولمن

پیش بینی AUD رایگان خود را دریافت کنید

بیشترین خوانده شده: یورو/دلار آمریکا به دلیل ریسک گریزی، S&P 500 شکست خورد اما ضعف Google Cushions

تحلیل تکنیکال دلار استرالیا

روز سه‌شنبه، من در مورد اینکه چگونه AUD/USD (دلار استرالیا – دلار آمریکا) از اوایل ماه مارس تا حد زیادی به صورت جانبی معامله می‌شود، به طور قابل پیش‌بینی در محدوده یک کانال جانبی حرکت می‌کند و در عین حال به مرزهای بالایی و پایینی الگوی فنی احترام می‌گذارد، بحث کردم، دو منطقه که را می توان به ترتیب به عنوان مقاومت و حمایت در نظر گرفت.

این جفت (استرالیا) بالای محدوده (0.6800) که بیش از دو ماه در آن گیر کرده بود در اوایل این هفته به چالش کشید، اما به سرعت و به اجبار پس از یک شکست کوتاه و جعلی پایین‌تر از آن منطقه رد شد، که نشانه‌ای از این است که فروشندگان مصمم است زمانی که بازارها تحت فشار قرار می گیرند، دوباره کنترل خود را اعمال کنند.

با شتاب گرفتن فشار نزولی پس از کنار گذاشتن میانگین متحرک ساده 200 روزه، AUD/USD ممکن است در روزهای آینده کاهش یابد، اما برای اطمینان بیشتر در سناریوی نزولی، سیگنال نزولی قوی تری لازم است.

تأیید اینکه خرس‌ها به نیروی غالب تبدیل شده‌اند، می‌تواند از یک شکست واضح و پاک از حمایت در 0.6680 باشد. سقوط مداوم به زیر این طبقه می‌تواند راه را برای عقب‌نشینی عمیق‌تر هموار کند و پایین‌ترین سطح سال ۲۰۲۳ به عنوان حوزه احتمالی بعدی مورد علاقه دلالان باشد.

برعکس، اگر پشتیبانی فنی در 0.6680 باقی بماند، خریداران در موقعیت بهتری برای از سرگیری بازگشت مجدد خواهند بود، در این صورت، نمی‌توانیم حرکت به سمت 0.6730 را رد کنیم – اولین مقاومت برای تماشا. بالاتر از این سقف، 0.6800 می تواند به مانع بعدی در مسیر شمال تبدیل شود.

نمودار فنی AUD/USD

تصویری حاوی تصویر، خط، متن، نمودار شرح به طور خودکار تولید می‌شود

نمودار AUD/USD با استفاده از TradingView تهیه شد




از مشتریان هستند خالص طولانی




از مشتریان هستند خالص کوتاه

تغییر در

بلندها

شلوار کوتاه

OI

روزانه 4% -19٪ -8٪
هفتگی -4٪ 2% -2٪

تجزیه و تحلیل فنی NZD/USD

NZD/USD (دلار نیوزیلند – دلار آمریکا) در ماه‌های اخیر الگوی صعودی دو کفی را ایجاد کرده است. شکل گیری فنی در آستانه تکمیل و تایید بود، اما قیمت ها نتوانستند مقاومت یقه را در 0.6385 در اوایل این هفته پاک کنند و راه را برای عقب نشینی شدید در جلسه معاملاتی بعدی هموار کردند.

در حالی که راه اندازی دوپایین هنوز به طور کامل باطل نشده است، تا زمانی که فروشندگان دست بالا را حفظ کرده و قیمت ها را بیشتر پایین بیاورند، شانس یک نتیجه صعودی موفق کاهش می یابد. اگر این سناریو اجرا شود، حمایت اولیه در 0.6275 ظاهر می شود و به دنبال آن 0.6215، میانگین متحرک ساده 50 روزه ظاهر می شود.

از سوی دیگر، اگر گاوها موفق به ایجاد یک چرخش شگفت‌انگیز شوند و قیمت‌ها مسیر صعودی را از سر بگیرند، مقاومت در 0.6380 قرار می‌گیرد. حرکت موفق و پایدار بالاتر از این مانع، احساسات مثبت را تقویت می کند و شرایط مناسبی را برای صعود به سمت 0.6550 و 0.6625 پس از آن ایجاد می کند.

نمودار فنی NZD/USD

یک عکس از صفحه نمایش یک نمودار شرح به طور خودکار با اطمینان کم تولید می شود

نمودار NZD/USD با استفاده از TradingView تهیه شد





منبع