AUD/USD در آستانه گزارش NFP ایالات متحده در حدود سالانه پایین تر ادغام می شود


نقاط صحبت دلار استرالیا

AUD/USD در ماه ژوئیه به پایین ترین حد سالانه (0.6761) معامله می شود بانک رزرو استرالیا (RBA) افزایش نرخ 50 واحدی دیگر را ارائه می دهد و نرخ ارز ممکن است در اواخر این هفته با باد مخالف روبرو شود زیرا پیش بینی می شود گزارش حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده (NFP) بهبود بیشتری را در اشتغال نشان دهد.

AUD/USD در آستانه گزارش NFP ایالات متحده در حدود سالانه پایین تر ادغام می شود

AUD/USD به نظر می رسد که RBA در محدوده باریکی تثبیت می شود و دلار آمریکا ممکن است به عملکرد بهتر در برابر ارزهای بلوک کالا ادامه دهد زیرا فدرال رزرو سریعتر از همتایان اصلی خود سیاست های پولی را عادی می کند.

تصویر تقویم اقتصادی DailyFX برای ایالات متحده

در نتیجه، به‌روزرسانی گزارش NFP ممکن است کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) را در مسیر اجرای یک افزایش 75 واحدی دیگر در نرخ بهره نگه دارد، زیرا پیش‌بینی می‌شود اقتصاد در ماه ژوئن 268 هزار شغل اضافه کند، و شواهدی از بازار کار انعطاف‌پذیر ممکن است تشویق کند. حرکت بانک مرکزی به سمت سیاست محدودکننده همانطور که از صورتجلسه آخرین جلسه مشخص شد.در صورت تداوم فشارهای تورمی بالا، یک موضع حتی محدودتر می تواند مناسب باشد.

به نوبه خود، FOMC ممکن است گام های بیشتری برای مبارزه با تورم برداردهر یک از شرکت کنندگان قضاوت کردند که خطر قابل توجهی که اکنون کمیته با آن مواجه است این است که اگر مردم عزم کمیته را برای تعدیل موضع سیاست آنگونه که لازم است زیر سوال ببرند، تورم بالا می تواند ریشه دوانده باشد.“، و باید دید که آیا رئیس جروم پاول و شرکت به تعدیل دستورالعمل آینده در تصمیم بعدی نرخ بهره در 27 ژوئیه ادامه خواهند داد.شرکت کنندگان تاکید کردند که تحکیم مناسب سیاست پولی، همراه با ارتباطات شفاف و موثر، در بازگرداندن ثبات قیمت ها ضروری است.

تا آن زمان، AUD/USD ممکن است به سمت دلار سقوط کند پایین ترین حد ژوئن 2020 (0.6648) همانطور که در ماه جولای به پایین ترین سطح سالانه معامله می شود و کاهش بیشتر نرخ ارز ممکن است مانند رفتاری که در اوایل سال جاری مشاهده شد، به شیب احساسات خرده‌فروشی دامن بزند.

تصویر احساسات مشتری IG برای نرخ AUD/USD

را گزارش احساسات مشتری IG نشان می دهد 73.59 درصد از معامله گران هستند در حال حاضر خالص طولانی AUD/USD، با نسبت معامله گران لانگ به کوتاه ایستاده در 2.79 به 1.

تعداد معامله گران نت لانگ نسبت به دیروز 4.00 درصد کاهش و نسبت به هفته گذشته 4.48 درصد افزایش داشته است، در حالی که تعداد معامله گران نت خرید 10.33 درصد نسبت به دیروز و 10.96 درصد بیشتر از هفته گذشته است. افزایش سود خالص لانگ به رفتار ازدحام دامن زد زیرا 72.78 درصد معامله گران هفته گذشته دلار استرالیا/دلار آمریکا بودند، در حالی که افزایش در پوزیشن خالص فروش در حالی رخ می دهد که نرخ ارز در محدوده باریکی تثبیت می شود.

با توجه به آنچه گفته شد، به روز رسانی گزارش NFP ایالات متحده ممکن است AUD/USD را تحت فشار نگه دارد، زیرا بهبود بیشتر در اشتغال، FOMC را تشویق می کند تا نرخ 75 واحدی دیگر را افزایش دهد و نرخ ارز را افزایش دهد. ممکن است به سمت پایین ترین حد ژوئن 2020 سقوط کند (0.6648) همانطور که به نظر می رسد شیب منفی را در SMA 50 روزه دنبال می کند (0.7014).

نمودار روزانه نرخ AUD/USD

تصویر نمودار نرخ روزانه AUD/USD

منبع: نمای معاملاتی

  • AUD/USD پس از ناکامی در دفاع از محدوده ژوئن در یک محدوده باریک تثبیت می شود، اما مسیر در هر دو SMA 50 روزه (0.7014) و SMA 200 روزه (0.7213) چشم انداز نزولی برای نرخ ارز به عنوان میانگین متحرک منعکس کننده یک شیب منفی است.
  • هنوز نیاز به شکست/بستن به زیر ناحیه 0.6760 (50% اصلاح) تا 0.6770 (100% انبساط) دارید تا پایین ترین حد ژوئن 2020 (0.6648) در رادار، با منطقه مورد علاقه بعدی در حدود 0.6460 (61.8٪ اصلاح) تا 0.6520 (38.2٪ گسترش).
  • از نزدیک زیر نظر خواهد داشت شاخص قدرت نسبی (RSI) از آنجایی که ضعف در AUD/USD، نوسانگر را به سمت منطقه اشباع فروش سوق می‌دهد، با حرکت به زیر 30 در نوسانگر احتمالاً با کاهش بیشتر نرخ ارز همراه خواهد بود، مانند اقدام قیمت که در اوایل سال جاری مشاهده شد.
  • با این حال، فقدان حرکت برای شکستن/بستن زیر ناحیه 0.6760 (50% اصلاح) تا 0.6770 (100% گسترش) ممکن است AUD/USD را در محدوده باریکی نگه دارد، زیرا در تلاش برای عقب راندن بالاتر از آن است 0.6820 (50% اصلاح) حوزه.

— نوشته دیوید سانگ، استراتژیست ارز

من را در توییتر در @DavidJSong دنبال کنید

منبع