AUD/USD با نزدیک شدن به اعتماد مصرف کنندگان استرالیایی، در برابر دلار پایین تر افزایش یافت


دلار استرالیا، AUD/USD، دلار آمریکا، نقره، چشم انداز فنی – نکات صحبت

  • بازارهای آسیا-اقیانوسیه به دلیل نرمی گسترده دلار آمریکا برای باز شدن بیشتر آماده می شوند
  • اعتماد مصرف کننده استرالیایی در معاملات APAC از مرزها عبور می کند
  • AUD/USD تا مقاومت بالا می رود زیرا نوسانگرهای مومنتوم به صعود بیشتر اشاره می کنند

توصیه شده توسط توماس وست واتر

مقدمه ای بر تجارت اخبار فارکس

چشم انداز سه شنبه آسیا و اقیانوسیه

بازارهای آسیا-اقیانوسیه پس از یک جلسه معاملاتی وال استریت با ریسک به نظر می رسد که آماده افزایش سود روز دوشنبه هستند. شاخص S&P 500 با افزایش 1.06 درصدی بسته شد که منجر به افزایش در بخش انرژی، فناوری اطلاعات و بخش های اختیاری مصرف کننده شد. در حالی که معامله گران برای گزارش ملایم CPI ایالات متحده آماده می شوند که در روز سه شنبه منتشر می شود، دلار آمریکا در برابر اکثر همتایان اصلی کاهش یافت. در حالی که شرط‌بندی‌های بازار همچنان به نفع افزایش ۷۵ امتیازی FOMC در اواخر این ماه است، کاهش CPI احتمالاً بر جلسات آتی تأثیر می‌گذارد.

قیمت طلا در برابر گرینبک افزایش یافت. قیمت نقره افزایش یافت بر اساس گزارش روز جمعه تعهدات معامله گران (COT) از CFTC برای هفته منتهی به 6 سپتامبر، موقعیت فروش غیرتجاری نقره به بالاترین سطح از جولای 2019 افزایش یافته است. زیرا برخی از معامله گران، احتمالاً افزایش مقدار شورت ها در حرکت صعودی امروز نقش داشته است. خرید برای پوشش. XAG/USD بیش از 5 درصد در مقابل افزایش 0.5 درصدی طلا افزایش یافت. نسبت طلا/نقره – معیاری از میزان نقره مورد نیاز برای خرید یک اونس شمش – نزدیک به پایین ترین حد چند ماهه سقوط کرد.

توصیه شده توسط توماس وست واتر

مبانی تجارت برک آوت

پس از انتشار گزارش برآورد جهانی عرضه و تقاضای کشاورزی USDA (WASDE)، قیمت سویا در شیکاگو افزایش یافت. پیش بینی می شود تولید سویا 152 میلیون بشل کاهش یابد. قیمت ذرت افزایش یافت در حالی که گندم کاهش یافت. معاملات آتی الوار با طول تصادفی تقریباً 10 درصد افزایش یافت زیرا اعتصاب بالقوه راه آهن ملی ایالات متحده محموله های مواد غذایی و انرژی را تهدید می کند. مذاکرات بین اتحادیه ها و شرکت های ریلی تا روز جمعه ادامه خواهد داشت. گزارش ها حاکی از آن است که کاخ سفید درگیر این موضوع است.

شاخص تولید بزرگ سه ماهه سوم بازرگانی ژاپن (BSI) صبح امروز قرار است. انتظار می‌رود شاخص قیمت تولیدکننده (PPI) این کشور جزیره‌ای نسبت به ماه قبل 0.4 درصد افزایش یابد. نظرسنجی احساسات مصرف‌کننده موسسه Westpac ملبورن در ماه سپتامبر یک رویداد بالقوه در حال حرکت بازار امروز است. ماه گذشته، شاخص تمایل مصرف کننده به 81.2 کاهش یافت، زیرا تورم و افزایش نرخ RBA بر اعتماد تأثیر گذاشت. از آن زمان، RBA دوباره نرخ ها را افزایش داده است. AUD/USD بالاترین قیمت ماه سپتامبر را در جریان معاملات نیویورک چاپ کرد.

شروع می شود در:

اکنون زندگی کنید:

13 سپتامبر

( 02:09 GMT )

توصیه شده توسط توماس وست واتر

آماده سازی هفتگی تجارت کالا

برای وبینار ثبت نام کنید

همین الان ملحق شوید، همین الان بپیوندید

وبینار به پایان رسید

چشم انداز فنی AUD/USD

AUD/USD دقیقاً زیر میانگین متحرک ساده 50 روزه (SMA) خود پس از نفوذ به بالای 61.8% اصلاح فیبوناچی معامله می شود. شکست بالاتر از آن SMA سطح شبه 50% فیب را به چالش می کشد قبل از اینکه SMA 100 روزه در حال سقوط را تهدید کند، که در حال حاضر در کنار 38.2% Fib معامله می شود. شاخص قدرت نسبی روزانه (RSI) از نقطه میانی خود عبور کرد زیرا MACD به بالای خط سیگنال خود حرکت کرد که هر دو سیگنال حرکت صعودی هستند.

نمودار روزانه AUD/USD

نمودار aud-usd

نمودار ایجاد شده با TradingView

— نوشته شده توسط توماس Westwater، تحلیلگر DailyFX.com

برای تماس با توماس، از بخش نظرات زیر استفاده کنید یا @FxWestwater در توییتر

منبع