Apple Earnings، FOMC، NFP برای ارائه نوسانات


اخبار و تحلیل نزدک، شرکت اپل (AAPL).

  • اپل انتظار داشت با کاهش فروش، درآمد و درآمد خود را کاهش دهد، اما کاهش هزینه احتمالاً نگرانی ها را کاهش می دهد
  • نزدک با ادامه روند صعودی بلندمدت به تثبیت بازگشت. افزایش نوسانات در این هفته بر تهدید احتمال وقوع شکست های کاذب تاکید می کند
  • رویدادهای ریسک این هفته: FOMC، خدمات PMI، NFP
  • تجزیه و تحلیل در این مقاله از الگوهای نمودار و کلید حمایت و مقاومت سطوح برای اطلاعات بیشتر به جامع ما مراجعه کنید کتابخانه آموزش و پرورش

توصیه شده توسط ریچارد اسنو

ببینید تحلیلگران چه چیزی را برای سهام فناوری در سه ماهه دوم پیش بینی می کنند

اپل انتظار دارد با کاهش فروش، درآمد و درآمد خود را کاهش دهد

اپل قرار است نتایج سه ماهه دوم خود را منتشر کند، جایی که تا حد زیادی پیش بینی می شود که سازنده گوشی های هوشمند کاهش درآمد و درآمد داشته باشد. درآمد و درآمد احتمالاً در سه ماه منتهی به ماه مارس حدود 5 درصد و 6 درصد کمتر از مدت مشابه سال گذشته چاپ می شود.

با این حال، انتظار می‌رود که شرکت کاهش قابل توجهی در هزینه‌ها نشان دهد، زیرا شرکت دوره‌ای از کاهش هزینه‌ها را پشت سر گذاشته است که تاکنون از اخراج‌های انبوه اجتناب کرده است. بخش فناوری هزاران شغل را پس از شروع یک ولگردی در استخدام پس از قرنطینه رها کرده است. در مقابل، اپل صورتحساب دستمزد خود را به همان روشی که تیم کوک مدیر عامل شرکت در تلاش برای کاهش هزینه ها کاهش داد، افزایش نداد.

با نگاهی به نمودار روزانه، اپل به وضوح یکی از عملکردهای برتر بوده است که به بالا بردن بقیه نزدک کمک کرده است. با این حال، در چنین قیمت‌های بالایی، اپل واقعاً باید سرمایه‌گذاران را شگفت‌زده کند اگر بخواهد به سمت نوسان بالای 176.15 بدون عقب‌نشینی به سمت پشتیبانی خط روند حرکت کند. پشتیبانی در خط روند بلندمدت قبل از 162.00 ارائه می شود.

نکته دیگری که باید به آن توجه کرد، ظاهر واگرایی منفی است که در RSI پخش می شود، که نشان می دهد ممکن است عقب نشینی روی کارت ها باشد.

نمودار روزانه اپل

image1.png

منبع: TradingView تهیه شده توسط ریچارد اسنو

جمع آوری درآمدهای بزرگ فناوری – روند صعودی نزدک ادامه دارد

نمودار هفتگی روند صعودی نزدک را نشان می دهد که در بیشتر سال های 2023 با 1374.75 حرکت صعودی قابل توجه بعدی باقی مانده است. چندین هفته تثبیت که نشان دهنده فتیله های پایین تر متوالی است نشان می دهد که شاخص نسبتاً خوب حمایت می شود.

نمودار هفتگی نزدک (NQ1!).

image2.png

منبع: TradingView تهیه شده توسط ریچارد اسنو

Nasdaq روزانه (نمودار معاملات آتی پیوسته) قبلاً خطر شکستهای کاذب را در طول انتشار داده های با تاثیر بالا در هفته گذشته برجسته کرده است. افزایش نوسانات ناشی از درآمدهای پس از بازار توسط First Republic Bank و کلان سهام ایالات متحده در هفته گذشته، منجر به شکست کاذب کانال تثبیت شد زیرا اقدامات قیمتی راه خود را در کانال بازگشت.

در این هفته، با حجم بسیار زیاد داده‌های تاثیرگذار، چنین سناریویی بار دیگر امکان‌پذیر است. با این حال، FOMC این پتانسیل را دارد که حرکت جهت‌گیری بعدی را با توجه به آنچه که احتمالاً آخرین افزایش در ایالات متحده باشد قبل از ثابت نگه داشتن نرخ‌ها باشد و بازارها مشتاقانه بر هدایت رو به جلو نظارت خواهند کرد، هدایت کند.

قیمت‌ها 13,350 را قبل از توجه به 13,740 آزمایش می‌کنند، در حالی که سطح زیرین کانال در 12,950 می‌تواند روی یک رویداد بالقوه FOMC جنگ‌طلب متمرکز شود.

نمودار روزانه نزدک

image3.png

منبع: TradingView تهیه شده توسط ریچارد اسنو

توصیه شده توسط ریچارد اسنو

ایجاد اعتماد در معاملات

رویدادهای مهم ریسک این هفته

image4.png

داده های اقتصادی زنده را از طریق DailyFX ما سفارشی و فیلتر کنید تقویم اقتصادی

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

— نوشته ریچارد اسنو برای DailyFX.com

با ریچارد در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @RichardSnowFX

منبع