ADP Employment Misses Estimates، بزرگترین کاهش سرعت از ژانویه 2021


امتیاز کلیدی:

پیشنهاد شده توسط زین وودا

پیش بینی سهام رایگان خود را دریافت کنید

خوانده شده ترین: USD در بررسی پیش از داده های PCE – تورم عامل اصلی دلار باقی می ماند

شرکت‌های آمریکایی با بیشترین کندی از ژانویه 2021 به‌سرعت ایجاد شغل به رهبری بخش ساخت‌وساز و پس از آن بخش‌های حساس به افزایش نرخ بهره را تجربه کردند. در بخش‌هایی از بازارهایی که با مصرف‌کننده روبرو هستند، با پیشرو بودن مراقبت‌های بهداشتی و مهمان‌نوازی، سود حاصل شد.

نلا ریچاردسون، اقتصاددان ارشد در ADP اظهار داشت که داده‌ها نشان می‌دهد که سخت‌گیری فدرال رزرو بر ایجاد شغل و افزایش دستمزد تأثیر می‌گذارد. علاوه بر این، شرکت ها دیگر در حالت جایگزینی بیش از حد نیستند. افراد کمتری سیگار را ترک می کنند و بهبودی پس از همه گیری در حال تثبیت است.

image1.png

داده های اقتصادی زنده را از طریق DaliyFX ما سفارشی و فیلتر کنید تقویم اقتصادی

در حالی که نشانه هایی از بازار کار قوی وجود دارد، کاهش رشد احتمالاً موقعیت فدرال رزرو را در نشست دسامبر خود پیچیده تر خواهد کرد. سیاستگذاران مایلند به قدرت و انعطاف‌پذیری بازار کار به عنوان نشانه‌ای اشاره کنند که اقتصاد می‌تواند در برابر افزایش بیشتر نرخ‌ها مقاومت کند. چاپ امروز ADP ممکن است اولین نشانه‌ای باشد که نشان می‌دهد «اثر تأخیر» افزایش نرخ بهره بر رشد دستمزد (دستمزد سالانه از 7.7 درصد به 7.6 درصد در نوامبر کاهش یافت) و بازار کار ممکن است سود سهام پرداخت کند. آیا در دسامبر شاهد افزایش 50 واحدی خواهیم بود؟

پیشنهاد شده توسط زین وودا

ویژگی های معامله گران موفق

بازارها اکنون توجه خود را به پاول رئیس فدرال رزرو، داده های PCE و همچنین گزارش NFP Jobs در روز جمعه برای سرنخ های بعدی در مورد تفکر فدرال رزرو معطوف خواهند کرد. پیش‌بینی می‌شود که گزارش NFP روز جمعه نشان دهد که استخدام در ماه نوامبر کاهش یافته و انتظار می‌رود گزارش بیکاری در سطح 3.7 درصد ثابت بماند.

واکنش بازار

S&P 500 نمودار روزانه

نمودار، شرح هیستوگرام به طور خودکار تولید می شود

منبع: TradingView تهیه شده توسط Zain Vawda

پیش از شروع زنگ در نیویورک، دلار آمریکا ضعیف تر شد و S&P نیز با مشکل مواجه شد. تصویر بزرگتر باعث می شود که شاخص دلار و S&P 500 در برابر حرکت های نزولی بیشتر آسیب پذیر به نظر برسد. به نظر می‌رسد که مشخصات فنی S&P 500 (نمودار بالا) برای شکستن خط روند صعودی آماده می‌شود که می‌تواند شاهد یک آزمایش مجدد MA 50 روزه باشد که در اطراف سطح 3800 قرار دارد.

از طرف دیگر، یک فشار بالاتر از اینجا می تواند نشان دهد که شاخص قبل از یافتن مقداری مقاومت، خط روند نزولی بلندمدت را در اطراف منطقه 4100 معلق می کند.

سطوح کلیدی روزانه ارزش تماشا را دارد:

مناطق پشتیبانی

مناطق مقاومت

— نوشته شده توسط Zain Vawda برای DailyFX.com

با زین در توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید: @zvawda

منبع