4 استراتژی ساده معاملات اسکالپینگ در فارکس

اسکالپینگ نیازمند عکس العمل سریع به حرکتهای بازار و توانایی رها کردن یک معامله در صورت از دست رفتن لحظه کوتاه ورود به بازار است. در نمودار زیر، میانگین متحرک بلندمدت سایت فارکس دیلی نزولی می باشد. روش دیگر اسکالپ، استفاده از میانگین متحرک است. شکل زیر، نمودار یورو/دلار را در تایم فریم 3 دقیقه ای نشان می دهد که بر روی آن میانگین متحرک 5 تایی و 20 تایی بعنوان میانگین کوتاه مدت و میانگین متحرک 200 تایی بعنوان نشاندهنده روند بازار رسم شده است. در حالیکه موفقیت در اسکالپینگ شامل این ویژگی ها می شود اما تعداد این ویژگیها در این سبک معاملاتی، محدود است. یکی از دلایل اصلی این است که این سبک معامله نیازمند تریدهای بسیاری می باشد. طبق قرارداد اسمیتسونین، سایر ارزهای اصلی می توانستند ۲٫۲۵ درصد در برابر دلار آمریکا نوسان داشته باشند و دلار آمریکا هنوز به طلا وابسته بود. در سال ۱۹۷۲، دولتهای اروپایی تلاش کردند تا از وابستگی ارزهای خود به دلار آمریکا رها شوند. این موضوع را در نمودار زیر مشاهده می کنید. این موضوع کمی بیش از یک دهه پس از فروپاشی برتون وودز برای معاملهگران آشکار شد. پس از توافق برتون وودز، توافقنامه اسمیتسونیان در دسامبر ۱۹۷۱ به وجود آمد که مشابه توافق قبلی بود با این تفاوت که امکان نوسانات بیشتری را برای ارزها فراهم میکرد.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد سایت فارکس دیلی لطفا از صفحه ما بخواهید.

برای مثال کاهش نرخ بیکاری در یک کشور، نشان دهنده قدرت اقتصادی آن است که این قدرت اقتصادی منجر به تقویت ارزش پول ملی آن کشور می شود. ارزش هر کدام از این ارزها بر اساس عرضه و تقاضای بازار تعیین می شود. شما به عنوان یک تریدر یا معامله­ گر فارکس به ارزش روندهای قیمتی پی برده اید. اگر تا به حال به خارج از کشور سفر کرده باشید، حتما پول خود را با ارز دیگری مبادله کرده اید یا به بیان دیگری یک تراکنش فارکس انجام داده اید. تریدرها می توانند جهت معامله در روند کلی، نقاط ورود به بازار را با استفاده از اندیکاتور RSI بیابند. قیمتها قبل از نقاط بازگشت، گرایش به بسته شدن در نزدیکی اوج ها و کف ها دارند. برای مثال اگر می خواهید به فرانسه سفر کنید، باید ریال خود را بدهید و در ازای آن یورو دریافت کنید. بسیاری از تریدرها با دید بلندمدت، اندازه کوچکتر معامله و عملکرد آهسته تر به نتیجه مطلوب تری می رسند. سلام اگر با اکسپرت این این استراتژی ها معامله کرد چطور؟

در دهه ۱۹۹۰ با ظهور اینترنت، بازار فارکس پیچیدهتر و سریعتر از همیشه رشد کرد، زیرا پول و دسترسی مردم به معاملات در حال تغییر بود. کتاب های بسیاری با محوریت فارکس، بازار سرمایه، تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال در طی سالیان سال نوشته شده است که هر کدام ارزش خواندن دارند. اخبار مربوط به این نشست به بیرون درز کرد و گروه ۵ را مجبور کرد تا بیانیه ای را در تشویق افزایش ارزش ارزهای غیر دلاری ارائه کند. ممکن است که در اخبار یا جایی شنیده باشید که، دولت چین قصد دارد تا ارزش پول ملی خود یعنی یوان را پایین بیاورد، تا تجارت های خارجی بیشتری را به سمت کشور خود بکشاند. برای این کار از منابع آموزشی سایت تجارت آفرین و بخش آموزش فارکس رایگان استفاده نمایید. در این کتاب ۶ استراتژی برای تبدیل معامله کردن به یک کسب و کار مداوم وجود دارد. اما تفاوت اساسی ای که در این دو بازار وجود دارد این است که شما می توانید در فارکس از کاهش قیمت ها نیز سود ببرید.

پس ما در این نمودار بدنبال موقعیت فروش می گردیم. این بسیار مهم است که به خاطر داشته باشیم این معاملات همگی در جهت روند بازار انجام می گیرند و ما قصد نداریم از هر حرکت بازار کسب سود کنیم. هر معامله در فارکس شامل یک جفت ارز است. همانند بازار سهام، معامله گران بازار فارکس می توانند ارز مورد نظر خود را با قیمت مدنظر معامله نمایند. برای مثال جفت ارز یورو به دلار که با علامت EUR/USD نمایش داده می شود را در نظر بگیرید. عصری که در آن معاملهگران خرد در کنار بانکهای بزرگ و سازمانهای مالی با هم معامله میکنند. رخدادهای مالی عبارتند از بیانیه های رسمی متداول دولت ها، بانک های مرکزی و موسسات مالی دیگر. دولت امریکا هزینههای خود را افزایش داده بود و وامهای زیادی به دیگر کشورها داده بود. توافق برتون وودز در نهایت نتوانست طلا و دلار امریکا را به هم متصل نگهدارد زیرا طلای کافی برای حمایت از دلار در گردش وجود نداشت. یعنی به اندازهای که طلا در خزانه است، میتوانند پول کاغذی به بازار تزریق کنند.