3 مرحله برای استفاده از گزارش های درآمد


فصل درآمد می تواند زمان بسیار خوبی برای یک معامله گر برای کسب بینش در مورد سرمایه گذاری های سهام خود و همچنین بهره مندی از نوسانات کوتاه مدت باشد. اما برای به حداکثر رساندن این فرصت معاملاتی، چند ملاحظات کلیدی وجود دارد که قبل از غواصی باید رعایت کنید. سه مرحله ما را که باید هنگام استفاده از گزارش‌های سود برای معامله دنبال کنید، بخوانید.

3 مرحله برای استفاده از گزارش های درآمد در معاملات خود

آماده‌سازی برای فصل سود شامل انتخاب شرکت‌هایی است که روی آن تمرکز می‌کنند و قبل از انجام معامله، تحقیقات کاملی در مورد بازار انجام می‌دهند.

1) شرکت هایی را برای تمرکز روی آنها انتخاب کنید

اولین قدم انتخاب سهام برای معامله در طول دوره است. برای معامله‌گران توصیه می‌شود که به سراغ تعداد کمی از شرکت‌ها، شاید سهام‌هایی که قبلاً با آن‌ها آشنا هستند یا معامله می‌کنند، رفته و از تاریخ‌هایی که درآمدشان منتشر می‌شود، مطلع شوند. سهام‌های بزرگ بی‌سابقه ارزش بررسی دارند، چه کسی آنها را معامله کند یا نه، زیرا نتایج آنها می‌تواند بر صنایع گسترده‌تر تأثیر بگذارد.

معامله گران هنگام تصمیم گیری در مورد سهامی که باید برای آن انتخاب شوند، باید درک کنند که tرابطه بین نتیجه سود و واکنش قیمت بعدی همیشه ساده نیست. اگرچه درآمدهای بهتر از حد انتظار عموماً صعودی است، اما همیشه به افزایش قیمت فوری منجر نمی شود و عکس آن نیز صادق است. نمونه‌ای از این را می‌توان در زیر مشاهده کرد، در حالی که درآمد قوی والمارت در سه ماهه سوم 2018 نتوانست فعالان بازار را هیجان‌زده کند.

نمودار برای نشان دادن ارتباط غیرقابل پیش بینی بین درآمد و قیمت

در حالی که دلگرم کننده است، گزارش فصلی بیش از نتایج سه ماهه گذشته در مقایسه با انتظارات است. در واقع، تحلیلگران اغلب بیشتر نگران انتظارات آتی شرکت هستند، زیرا قیمت پیشرو استمتریک به نظر می رسد، با درآمدهای آتی که بر اساس قیمت های فعلی محاسبه می شود.

با در نظر گرفتن این موضوع، زمانی منطقی تر می شود که سرمایه گذاران از سهامی با نتایج قوی برای سه ماهه گذشته، اما چشم انداز افتضاح برای آینده دوری کنند. چشم انداز ضعیف تر می تواند به طور جدی ارزش فعلی سهام را بدون توجه به عملکرد گذشته کاهش دهد، واقعیتی که اغلب در طول فصل سود متوجه می شود.

راهنمای ما را بخوانید نحوه انتخاب سهام برای انتخاب شرکت های مناسب برای سبد سهام خود.

2) تحقیقات خود را انجام دهید

انجام خودت تحقیق سهام به درستی شامل بررسی درآمدهای تخمینی برای سهام انتخابی شما و نحوه مقایسه آنها با انتظارات تحلیلگران است. همچنین، معامله گران باید مطمئن شوند که به چهره های تاریخی نگاه می کنند تا احساس کنند که بازار چگونه به انتشارات در گذشته واکنش نشان داده است.

در حالی که معمولاً به فصل درآمد فکر می شود در نظر معنی نتایج برای یک سهام واحد است، فصل به طور کلی می تواند نکات مهمی را ارائه دهد.

اطلاعات بر اساس یک شرکت خاص ارائه می‌شود، اما مضامین رایج می‌توانند در سراسر آن صادق باشند. اچبادهای بادگیر مانند ویروس کروناتنش های ژئوپلیتیکی، عدم قطعیت نظارتی یا چرخه ای می توانند با هم ترکیب شوند و موجی از نگرانی ها را در سراسر یک بخش تشکیل دهند، اگر به اندازه کافی ذکر شوند.

معامله گران باید بررسی کنند که چنین بادهای مخالفی چگونه بر یک بخش یا سهام در مقایسه با دیگران تأثیر می گذارد. به عنوان مثال، در حالی که بسیاری از صنایع در طول شیوع ویروس کرونا آسیب دیدند، مارس 2020 شاهد تجربه اپراتور کشتی نفتکش یونانی Top Ships Inc (TOPS) بود. افزایش تقاضای محصول در زمینه هایی مانند لوازم نظافت و محصولات کاغذی که منجر به افزایش نیازهای حمل و نقل می شود. این به نوبه خود باعث افزایش حجم معاملات و نوسانات شد.

نموداری برای نشان دادن شرکت‌های S&P 500 که تعرفه‌ها را در تماس‌های درآمدی ذکر می‌کنند

Thاثر بادهای مخالف دارد همچنین شاهد بوده است، مثلا، با برگزیت زیرا شرکت‌ها هزینه‌های سرمایه‌ای را تا زمانی که نظم پس از برگزیت برقرار شود و محیط کسب‌وکار باثبات شود، به تاخیر می‌اندازند. به طور مشابه، ذکر مکرر از بادهای مخالف مرتبط با تجارت باعث تضعیف بخش‌های مختلف از نیمه‌رساناها تا مصرف‌کننده‌های اصلی در ایالات متحده شده است.اس در بحبوحه جنگ تجاری آمریکا و چین، مشهود است در نمودار در بالا توسط ذکر فزاینده از تعرفه در گزارش های سود برای شرکت ها در S&P 500.

در حالی که این مسائل ممکن است به تنهایی سهام را به بازده منفی محکوم نکند (همانطور که مثال TOPS نشان می دهد)، ظاهر آنها در کل بازار می تواند به فراگیر بودن آنها و فشار نزولی گسترده تری که می توانند بر چشم انداز و ارزش گذاری اعمال کنند اشاره کند. در نتیجه، معامله‌گران باید شکایات رایج در بین شرکت‌ها را زیر نظر داشته باشند، زیرا ممکن است به اطلاع‌رسانی استراتژی کلان اقتصادی گسترده‌تر آنها کمک کند زیرا شواهد حکایتی ایجاد می‌شود تا تهدیدی ملموس برای شاخص گسترده‌تر ایجاد شود.

3. یک استراتژی معاملاتی را تدوین کنید و آن را دنبال کنید

تدوین استراتژی معاملاتی برای فصل سود باید شامل متدولوژی ورود و خروج، اهداف سود، زمان صرف شده در معاملات و مدیریت ریسک طرح. تیرادینگ گزارش‌های درآمد دشوار و پرخطر است. برای برخی، معامله در اطراف رویداد ممکن است با مشخصات ریسک آنها سازگار نباشد. به این ترتیب، هر موضعی که گرفته می شود باید به اندازه کافی پوشش داده شود و شامل توقف باشد. گفته می شود، نوسانات می تواند ایجاد شرایط منحصر به فرد، آماده با فرصت برای چند استراتژی خاص.

هنگام تدوین استراتژی برای فصل سود، معامله گران باید توجه داشته باشند که qدرآمد ماهانه قادر هستند به طور جدی ریشه کنing یک روند قیمتی مداوم به دلیل فراوانی و اهمیت نسبی آنها. این باعث می شود معامله گران برای نوسانات شدید قیمت در موقعیت قرار می گیرند – که با افزایش نوسانات ضمنی مشهود است.

از آنجایی که پیش‌بینی صحیح عملکرد شرکت برای یک سرمایه‌گذار معمولی بسیار دشوار است – هرگز به تأثیر نهایی آن بر قیمت سهام آن اهمیت نمی‌دهید – ریسک-پاداش ورود به یک موقعیت بلافاصله قبل از گزارش می‌تواند منحرف شود. اگر یک invارزیابی وسیله انتخابی تحت تأثیر نوسانات ضمنی است اثر روی موقعیت می‌تواند به‌ویژه حاد باشد، زیرا نوسانات ضمنی تا زمان انتشار نتایج بالا باقی می‌ماند، اما معمولاً پس از آن به سرعت از بین می‌رود و منجر به چیزی می‌شود که به عنوان شناخته می‌شود. IV سیهجوم بردن‘.

IV سیهمان‌طور که از نامش پیداست، عجله زمانی است که نوسانات ضمنی یک سهم به طور قابل‌توجهی کاهش می‌یابد، معمولاً به این دلیل که عدم اطمینان از بین رفته است. معکوس شدن ناگهانی در نوسانات ضمنی اغلب با نوسانات واقعی همراه است، اما نه همیشه.

عدم تطابق بین نوسانات ضمنی و واقعی، برخی از استراتژی‌های معاملاتی منحصربه‌فرد مانند straddles و stringles را ممکن می‌سازد که به دنبال سرمایه‌گذاری بر نوسانات مطلق قراردادهای اختیار معامله یا straddles و strangles کوتاه هستند که هدف آنها سرمایه‌گذاری بر روی شکست IV است.

استرادلس

استرادل ها را شامل می شود خریداری کردن هر دو گزینه تماس (خرید) و قرار دادن (فروش) به طور همزمان با یکسان قیمت اعتصاب (را درست شد قیمتی که دارنده یک اختیار معامله در آن است می تواند بخرد یا بفروشد) و همان تاریخ انقضا. هنگامی که برای سود اعمال می شود، معامله گران ممکن است قبل از انتشار درگیر شوند و می توانند از افزایش یا کاهش قیمت سهام سود ببرند، تا زمانی که قیمت سهام از قیمت اعتصاب به میزانی بیشتر از هزینه کل حق بیمه منحرف شود. اگر معامله‌گران فکر می‌کنند که نوسانات مطلق بالا خواهد بود، اما مطمئن نیستند که حرکت به چه سمتی می‌رود، این امر به‌طور بالقوه می‌تواند یک انتخاب قابل قبول باشد.

نمودار زیر نشان می دهد که انتشار درآمد اوت 2019 اپل باعث معاملات بیشتر و نوسان مطلق بالاتر می شود، همانطور که توسط حجم و نشان داده شده است. میانگین محدوده واقعی شاخص‌ها به ترتیب، نمونه‌ای از یک نتیجه بالقوه مطلوب برای استرادل را نشان می‌دهند.

نمودار برای نشان دادن نوسانات مطلق و افزایش حجم معاملات در طول درآمد

یک راه رفتن کوتاه شامل فروش هر دو گزینه تماس و فروش با قیمت و تاریخ انقضا یکسان. این حرکت اغلب برای مواردی که معامله‌گر معتقد است قیمت در طول قرارداد اختیارات تغییر زیادی نخواهد کرد، مناسب است.

خفه کنس

خفه کردن شبیه به استرادل است و به همین ترتیب می تواند مسیر طولانی و کوتاهی داشته باشد. اما در حالی که استرادل ها این را دارند یکسان قیمت اعتصاب برای تماس و قرار دادن گزینه، خفه کردن ناهمسان قیمت های اعتصاب اگر معامله‌گر معتقد باشد که سهام شانس بیشتری برای حرکت در یک جهت نسبت به سمت دیگر دارد پس از گزارش سود، ممکن است خفه‌کننده‌ها به طور بالقوه انتخاب مناسبی باشند، اما اگر موقعیت برعکس تغییر کند همچنان به دنبال محافظت است.

فصل سود معاملاتی: نکات کلیدی

در فصل سود معاملاتی، ممکن است دوره ای از عدم اطمینان و نوسانات شدید در پیش باشد. این امر انتخاب سهام مناسب، تحقیقات پیشینه کامل و مدیریت ریسک هوشمند را کلیدی برای پیمایش دوره طبق برنامه ریزی شده و همچنین اجرای استراتژی معاملاتی مناسب می کند. با وجود این موارد، معامله گران می توانند شانس موفقیت خود را به حداکثر برسانند و امیدواریم برخی از دانش کلیدی را به فصل درآمد بعدی منتقل کنند.

اطلاعات بیشتر در مورد سهام و معاملات سهام

تشنه اطلاعات بیشتر در مورد سهام هستید؟ مطمئن شوید که بخش بازار سهام ما را برای راهنمایی جامع در مورد نحوه پیمایش این طبقه دارایی، از جمله:

منبع