3 استراتژی خروج از معامله – چگونه از یک تجارت سودآور خارج شوید


معامله گر فارکس عمیقا در فکر

– بررسی شده توسط جیمز استنلی، 24 نوامبر 2021

استراتژی های خروج از معاملات موثر:

  • توقف/محدودیت سنتی (با استفاده از پشتیبانی و مقاومت)
  • میانگین متحرک عقب نشینی متوقف می شود
  • رویکرد مبتنی بر نوسانات با استفاده از ATR

معامله گران انرژی زیادی را بر روی یافتن زمان مناسب برای ورود به معامله متمرکز می کنند. اگرچه این مهم است، اما در نهایت این است که معامله گران تصمیم می گیرند از معاملات خارج شوند که تعیین می کند که معامله چقدر موفق است. این مقاله به 3 استراتژی خروج از معامله می پردازد که معامله گران باید در هنگام خروج از معامله در نظر بگیرند.

استراتژی خروج فارکس شماره 1: توقف/محدودیت سنتی (با استفاده از حمایت و مقاومت)

یکی از بهترین راه ها برای احساسات را کنترل کنید تعیین اهداف (محدودیت ها) و توقف در همان زمان است که تجارت وارد می شود. این رویکرد بسیار بهتر از ورود بدون ‘ استتوقف ضررو باید عرق را از روی ابروهای خود پاک کنید، در حالی که معاملات از دست رفته را مشاهده می کنید که دارایی حساب را مصرف می کند.

از طریق تحقیقات DailyFX در مورد بیش از 30 میلیون معامله زنده، ما این تنظیم را کشف کردیم نسبت ریسک به پاداش حداقل 1:1 یکی از ویژگی های مشترک معامله گران موفق بود.

برای خلاصه ای از یافته های اصلی این تحقیق راهنمای زیر را بخوانید:

توصیه شده توسط ریچارد اسنو

اسرار معامله گران موفق را کشف کنید

قبل از ورود به بازار، معامله‌گران باید میزان ریسکی را که می‌خواهند بپذیرند تجزیه و تحلیل کنند و در آن سطح توقف کنند، در حالی که حداقل این تعداد را هدف قرار دهند. پیپ ها دور. اگر معامله گران اشتباه کنند، معاملات به طور خودکار در سطح قابل قبولی از ریسک بسته می شوند. اگر معامله گران درست گفته باشند و قیمت به هدف برسد، معامله نیز به طور خودکار بسته می شود. هر دو نتیجه خروج معامله گران را فراهم می کند.

حمایت و مقاومت کاملاً مشخص در USD/JPY

حمایت و مقاومت به خوبی تعریف شده USD/JPY

معامله گرانی که به دنبال خرید طولانی هستند، به دنبال قیمت برای کاهش حمایت در ارتباط با سیگنال های خرید واضح هستند شاخص ها. از آنجایی که قیمت به طور موقت به پایین‌تر از سطح حمایت رسیده است، معامله‌گران به دنبال توقف کمی پایین‌تر از سطح حمایت هستند. محدودیت را می توان در سطح مقاومت قرار داد زیرا قیمت چندین بار به این سطح نزدیک شده است. برای موقعیت‌های کوتاه، این حالت معکوس می‌شود و می‌توان استاپ‌ها را در نزدیکی مقاومت با محدودیت‌هایی در محل پشتیبانی قرار داد.

استراتژی خروج فارکس شماره 2: میانگین متحرک متوقف می شود

از دیرباز شناخته شده است که الف میانگین متحرک می تواند ابزار موثری برای فیلتر کردن جهتی که یک جفت ارز در حال حرکت است باشد. ایده اصلی این است که معامله‌گران زمانی که قیمت بالاتر از میانگین متحرک است به دنبال فرصت‌های خرید باشند و زمانی که قیمت کمتر از میانگین متحرک است به دنبال فرصت‌های فروش باشند. با این حال، در نظر گرفتن میانگین متحرک به عنوان یک توقف عقب نیز می تواند مفید باشد.

ایده این است که اگر یک MA از قیمت عبور کند، آنوقت است روند در حال جابجایی است. معامله گران روند می خواهند پس از وقوع این تغییر، موقعیت ها را ببندند. به همین دلیل است که تعیین توقف ضرر بر اساس میانگین متحرک می تواند موثر باشد.

استفاده از MA به عنوان یک توقف در استراتژی معاملاتی خروج از فارکس

نمودار فوق الف را نشان می دهد طولانی ورودی بالاتر از شکست مقاومت، که همچنین بالاتر از میانگین متحرک ساده 100 روزه است. ایستگاه در فاصله 220 نقطه در میانگین متحرک و حد مجاز در فاصله 440 نقطه قرار می گیرد تا از 1:2 اطمینان حاصل شود. نسبت ریسک به پاداش. همانطور که قیمت افزایش می یابد، MA نیز افزایش می یابد و توقف باید به هر جایی که MA است منتقل شود. این یک شبکه ایمنی در صورت چرخش شدید قیمت ایجاد می کند.

استراتژی خروج فارکس شماره 3: رویکرد مبتنی بر نوسانات با استفاده از (ATR)

این تکنیک نهایی از میانگین محدوده واقعی (ATR). ATR برای اندازه گیری نوسانات بازار طراحی شده است. با در نظر گرفتن محدوده میانگین بین بالا و پایین برای 14 آخرین شمع ها، به معامله گران می گوید که بازار چقدر نامنظم رفتار می کند و می توان از آن برای تعیین توقف و محدودیت برای هر معامله استفاده کرد.

هر چه ATR روی یک جفت معین بیشتر باشد، توقف باید گسترده تر باشد. این منطقی است زیرا توقف محکم روی یک جفت فرار می تواند خیلی زود متوقف شود. همچنین، تنظیم توقف‌هایی که برای یک جفت کم‌فرّار بیش از حد عریض هستند، اساساً ریسک بیشتری نسبت به آنچه لازم است به همراه دارد.

نشانگر ATR جهانی است زیرا می توان آن را با هر یک از آنها سازگار کرد دوره زمانی. به سادگی توقف خود را کمی بالاتر از 100٪ ATR تنظیم کنید و حد خود را حداقل در همان فاصله از نقطه ورودی تنظیم کنید.

استفاده از ATR در استراتژی خروج فارکس

شاخص ATR برای نفت خام برنت به رنگ آبی در پایین نمودار نشان داده شده است و بالاترین میانگین نوسان تجربه شده را با 135.8 پیپ نشان می دهد. بنابراین، هنگامی که یک معامله گر یک معامله کوتاه انجام می دهد، توقف و حد مجاز 135.8 پیپ از ورود فاصله خواهد داشت، در صورتی که ریسک 1:1 تنظیم شود. قرار دادن توقف در اطراف ATR اساساً به عنوان یک توقف نوسانات عمل می کند.

نمودار مشخص می کند که در این مورد نسبت ریسک به پاداش 1:1 معامله را زودتر از موعد بسته است. این امر بر اهمیت نسبت ریسک به پاداش تاکید می کند زیرا معامله گران باید پیپ های بیشتری را با حداقل ریسک هدف قرار دهند که منجر به نسبت ریسک به پاداش بهتر می شود.

استراتژی های خروج از فارکس: خلاصه

  • به یاد داشته باشید که تجارت فارکس چیزی فراتر از دریافت ورودی های خوب است، زیرا موفقیت یک معامله در نهایت به محل خروج معامله گران از موقعیت خود بستگی دارد.
  • معامله گران جدید می توانند ایجاد اعتماد در تجارت با داشتن یک طرح معاملاتی که یک استراتژی خروج دقیق را برای بستن معاملات اجرا می کند.
  • استراتژی های خروج از معامله تنها بخشی از یک استراتژی کامل فارکس است. درباره ما بیشتر بدانید برترین استراتژی های معاملاتی فارکس.

منبع