140 کلید برای USD/JPY پیش از داده های اقتصادی ایالات متحده


تحلیل USD/JPY

  • دلار آمریکا شرایط را دیکته می کند اما هفته بنیادی بزرگ پیش رو می تواند سرنوشت را تغییر دهد.
  • تحلیل فنی نقطه عطف 140.00 را برای سوگیری جهت کوتاه مدت مهم می داند.

توصیه شده توسط وارن ونکتاس

پیش بینی JPY رایگان خود را دریافت کنید

پیش بینی فنی ین ژاپن: مختلط

به نظر می رسد ین ژاپن با توجه به نوسانات کمتر ناشی از تعطیلات روز شکرگزاری ایالات متحده، هفته را با بالاترین سطح پایان دهد. در ارتباط با عملکرد کمتر بازار، دلار آمریکا پس از دقایقی پس از FOMC تحت فشار قرار گرفته است که افزایش تعدیل کننده نرخ بهره را تکرار کرد. هفته آینده تا حد زیادی بر روی ایالات متحده متمرکز خواهد شد و رویدادهایی با تأثیر بالا در طول هفته پراکنده خواهند شد (به تقویم اقتصادی مراجعه کنید). چاپ تورم اصلی و حقوق و دستمزد غیرکشاورزی (NFP) نکات برجسته خواهد بود و می تواند از روایت فعلی «اعتدال» حمایت کند یا بر خلاف آن حرکت کند که به دلار/JPY امیدوار است.

هوشمندتر تجارت کنید – برای خبرنامه DailyFX ثبت نام کنید

نظرات بازار به موقع و قانع کننده را از تیم DailyFX دریافت کنید

مشترک شدن در خبرنامه

تقویم اقتصادی

image1.png

منبع: تقویم اقتصادی DailyFX

تجزیه و تحلیل فنی

نمودار روزانه USD/JPY

image2.png

نمودار تهیه شده توسط وارن ونکتاس، IG

نمودار روزانه USD/JPY نشان می دهد که قیمت در بین این دو قرار گرفته است 137.67 نوسان کم و 140.00 دسته مقاومت روانی اگرچه شاخص قدرت نسبی (RSI) اخیراً از منطقه اشباع فروش خارج شده است، پاسخ به دقیقه های FOMC می تواند باعث تغییر در تمایل سرمایه گذاران نسبت به دلار شود. این می تواند به این معنی باشد که به محض اینکه ارزش دلار نشان می دهد، به دنبال نزولی باشید. هفته پیش رو بر روی کاتالیزورهای اساسی ذکر شده در بالا و واکنش بازارها در اطراف کلید متمرکز خواهد بود 140.00 منطقه بسته شدن هفتگی هفته آینده بالا یا پایین 140.00 می تواند با توجه به مقدار داده های هضم شده، سوگیری جهتی کوتاه مدت را جرقه بزند.

سطوح مقاومت کلیدی:

سطوح پشتیبانی کلیدی:

احساسات مشتری IG به کاهش کوتاه مدت اشاره دارد

IGCS نشان می دهد که معامله گران خرده فروشی در حال حاضر خالص هستند کوتاه در USD/JPY، با 52% معامله گرانی که در حال حاضر موقعیت های فروش دارند (تا لحظه نگارش این مقاله). در DailyFX ما دیدگاهی مخالف در مورد احساسات داریم، با این حال، به دلیل تغییرات اخیر در موقعیت‌های بلند و کوتاه، ما طرفدار سوگیری صعودی هستیم.

با وارنون توییتر تماس بگیرید و دنبال کنید:@WVenketas

منبع